قوانین بازی فکری جومانجی

 

متأسفانه با وجود تکنولوژی و نرم افزارهای اکثر برنامه نویسی های امروزی، جمع آوری و خرید بازی جومانجی گروهی مانند قدیم رایج نیست. اما هنوز هم بازی های فکری وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد تا شما را دوباره دور هم جمع کرد و لحظات ناب و طلایی را در کنار هم سپری کرد.

یکی از این بازی ها بازی فکری جومانجی است که هیجان را برای شما به ارمغان می آورد و پر از شگفتی ها و اتفاقات تمساح ها، کروکودیل ها و سایر حیوانات است. در Jomanji VNI1 می توانید با استفاده از تاس و کارت های ریتم موجود در بسته به بازی 2 یا 4 نفره بروید و برنده میدان شوید. 

بازی فکری اندیشمندان فکرآوران را ارائه می کنیم

بازی های فکری ذهن را درگیر می کند و رشد بخش های مختلف ذهن را تحریک می کند. می توان آن را یک تمرین مغزی دانست که ذهن افراد را برای حل پازل نیز تقویت می کند. بازی فکری جومانجی فکرآوران یک بازی جذاب و هیجان انگیز برای شماست که عناصر بازی از شخصیت های اصلی الهام گرفته شده اند. در این بازی بهتر است همکاری گروهی داشته باشید زیرا در صورت حذف حریف در بازی کوله پشتی و وسایل خود را از دست خواهید داد.

برای شروع، ابتدا صفحه را باز کرده و چرخ ریسندگی را روی پایه قرار دهید. به هر نفر کارت داده می شود و هر نفر 3 کارت زندگی با نماد قلب دریافت می کند. این بازی را حدود 2 تا 4 نفر می توانند انجام دهند و بعد از بازی فردی جومانجی شروع می شود که به زودی می تواند از خانه ها عبور کند و به کوه جومانجی برسد. بازی از دو خانه تشکیل شده است که اولی خانه حوادث است که جومانجی در آن نوشته شده است و خانه دوم یک کلبه جنگلی و استراحتگاه است و افرادی که به آن می رسند می میرند. باید متوجه باشید که در بازی مهره ها به هم برخورد نمی کنند بلکه در کنار هم قرار می گیرند و در نهایت اگر فرصت دارید از کارت تجهیزات برای نجات خود استفاده کنید.

  

وب سایت گیم خونه یک بازی مهیج و پر از شگفتی است و بخش اصلی این بازی اتفاقات غیرقابل پیش بینی است. جومانجی دنیایی است که شما را تعقیب می کند و با تاس انداختن ناگهان شروع می شود. در این بازی مهیج، کروکودیل ها، کروکودیل ها، مارها و سایر حیوانات به طور ناگهانی به بازیکن حمله کرده و او را اسیر می کنند.

یک قطعه را به عنوان قطعه خود انتخاب کنید و وارد این بازی فکری جومانجی مهیج و خطرناک شوید. شما باید نقشه های ریتمیک را کشف کنید که پازل ها روی آنها به شیوه ای شاعرانه نوشته شده است و برای بلایای ناگهانی آماده شوید. از تاس هشت ضلعی برای نجات بازیکن قبلی استفاده کنید. اگر بازی را تمام نکنید، برای همیشه در جنگل غرق خواهید شد. تنها راه خروج از بازی پایان دادن به بازی و سپس پایان دادن به خطر بازی و جنگل است.

جومانجی یک بازی فکری است

سبک بازی: بازی فکری

رده سنی: جوانان، بزرگسالان

تعداد بازیکنان: 2 نفر

 

جومانجی یک بازی فکری است

ورود مبارک به دنیای پر از داستان جومانجی

جومانجی چهار نوجوان را به دنیایی پر از خطر، پر از حیوانات مختلف و وحشی در جنگلی انبوه با پوست های بسیار می برد تا برای زنده ماندن تلاش کنند.

پس آماده باشید تا با هم در این دنیای مرموز قدم بزنید.

Juman Jay Fekvaran جدیدترین بازی رومیزی برند Fekvaran برگرفته از فیلم Juman Jay می باشد.

متفکران در این بازی قطعاتی را بر اساس شخصیت های اصلی فیلم جومان جی ساخته اند.

ویژگی دیگر این بازی وجود گردونه حوادث در آن می ‌باشد که به جذابیت بازی افزوده است.

مدت زمان بازی: بیش از یک ساعت

محتویات بسته:

دارای گردونه حوادث دنیای جومان جی،

دارای مهره های شخصیت های جومان جی به همراه توکن و کارت های بازی

( چهار مهره پایه دار شخصیت های جومانجی

۱۲ کارت حوادث به همراه ۱۲ عدد پولکی گردونه حوادث

۱۲ عدد کارت جان

۱۲ عدد کارت تجهیزات

۱۲ عدد کارت مشعل

صفحه بزرگ بازی به اندازه ۷۰*۵۰ سانتی متر )

 

 

معرفی بازی فکری فکرآوران مدل جومانجی Jumanji

بازی فکری جومانجی فکرآوران جدید ترین بازی صفحه ای برند فکرآوران است که برگرفته از فیلم جومانجی می‌باشد.

 

بازی فکری جومانجی مهره‌های این بازی را بر اساس شخصیت‌های اصلی فیلم جومانجی ساخته است. ویژگی دیگر این بازی وجود گردونه حوادث در آن می‌باشد که به جذابیت بازی افزوده است.

 

جومانجی یک بازی رومیزی مهیج است برای کسانی که در پی راهی هستند که دنیای پشت سر خود را رها کنند و دل به اتفافات هیجان انگیز جومانجی می سپارند. بازی فکری Jumanji بر اساس شانس و تاس است، اما تم ماجراجویانه و ماجراجویانه بازی به شما این امکان را می دهد تا قبل از پایان بازی، بازیکنان را در جنگل شکار کنید و همه بازی را ببازند. در بازی جومانجی

دانلود مقاله رایگان