فروش ویژه جی پی اس ماشین با ارزان ترین قیمت – دوربین مارکت

سعی کنید که این تغییر در حد چند قدم نباشد و تقریبا به 50 الی 100 متر برسد از موقعیت مکانی فعلیتان فاصله بگیرید. با استفاده از دکمه SOS که بر روی ردیاب دلتا 202 قرار دارد شما میتوانید درخواست کمک فرزندتان را دریافت کنید . طبق آمار رسمی در کلان شهری مانند تهران، شهروندان سالانه حدود دو میلیارد ساعت از عمر خود را در ترافیک سپری میکنند. ترافیک یکی از معضلات بزرگ شهرهای بسیاری در سراسر دنیا است. کارشناسان از ویژگی موقعیبیابی فناوری جیپیاس برای کم کردن حجم ترافیک بهره میبرند.

مطالعات برای کمک گرفتن از فناوری برای کنترل ترافیک به دهه ۷۰ میلادی برمیگردد. اولین سیستم پیشرفتهای که برای حل مشکل ترافیک از آن استفاده شد، سیستم ناوبری اینرسی یا INS بوده است. در این مقاله کاربرد جیپیاس در کنترل ترافیک را بررسی خواهیم کرد. مسیریابی توسط پنل مخصوص آنلاینی است که فقط به دستگاه ردیاب خودروی شما تعلق دارد و به وسیله آن میتوانید اقدامات مختلفی را انجام دهید. حال می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که این اطلاعات چگونه از ردیاب ماشین یا ردیاب شخصی به دست ما می رسد.

یکی از جواب های جالب راموس در پاسخ به پرسشی در مورد بزرگترین دروغی است که در مورد خوش شنیده است. دستگاه گیرنده جی پی اس یا ردیاب جی پی اس، بوسیله ارتباط با تعدادی از ماهواره های NAVSTAR، فاصله شما را تا آن ها تعیین میکند و سپس موقعیت دقیق شما روی زمین بدست میآید. یکی دیگر از روشهایی که در برخی از شرایط منجر به رفع مشکل جی پی اس (GPS) آیفون و آیپدهای اپل شده مربوط به فعال سازی و سپس غیر فعال سازی “حالت پرواز” یا همان “Airplane Mode” در آنها میشود. اگر بخواهیم دقیق تر بیان کنیم سیستم نوگیشن به شما می گوید که کجا هستید و چگونه می توانید به یک مقصد معین برسید درصورتیکه فناوری ردیاب GPS به شما نشان می دهد شخص مورد نظر شما کجا بوده و کجا می رود.

در برخی از کشورها روی بعضی از خودروها دستگاه جیپیاس وجود دارد که با آن میتوان مسیر پیشنهادی به نشانی مورد نظر را دنبال کرد. این سیم شارژ امکان شارژ گوشی های اندروید و اپل را دارا است و بدون ایجاد هیچگونه تداخل در فرایند شنود صدا و ردیابی، گوشی شما را هم به خوبی شارژ چگونه با جی پی اس گوشی شخصی را پیدا کنیم می کند.

دانلود مقاله رایگان