فروش دسته چمدان در بازار ایران 2020


نوشته شده در 18 نوامبر 2019توسط کتی کلارک
بهترین مجموعه چمدان سفر18
نوامبر
این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای جبران شده باشد. افشای کامل ما را اینجا ببینید

خرید چمدان می تواند دلهره آور باشد اما سرگرم کننده است. اگر به دنبال خرید چمدان هستید ، این بدان معنی است که شما (یا شخصی که می شناسید) در یک ماجراجویی خاموش هستید و این همیشه هیجان انگیز است. اما شما بهترین مجموعه های چمدانی را می خواهید – پس از همه این یک سرمایه گذاری بزرگ است.

با وجود اندازه های مختلف ، انواع و مارک های چمدان های مختلف موجود در بازار ، چگونه موارد مناسب را برای شما انتخاب می کنید. مجموعه های چمدان یا چمدان یک راه عالی برای حل مشکل – چه چمدانی برای خرید هستند – زیرا آنها گزینه های متنوعی را برای متناسب با سبک ها و برنامه های مختلف سفر ارائه می دهند.

به عنوان یک جایزه اضافی ، آنها اغلب می توانند توطئه کنند به این معنی که در فضای ذخیره سازی با ارزش صرفه جویی می شوند. در این مقاله بحث می کنیم که هنگام خرید یک مجموعه جدید چمدان ، بهترین مارک های چمدان و 10 مجموعه پیشنهادی برتر ما در بازار ، به دنبال چه چیزی بگردید.

3 مجموعه چمدان برتر
بهترین مجموعه چمدان های کلی – مجموعه 3 تکه سامسونیت اومنی
بهترین مجموعه چمدان ارزان قیمت – مجموعه اسپینر هاردشیل AmazonBasics
بهترین مجموعه چمدان اسپینر سبک – مجموعه اسپینر 3 تکه Travelpro Maxlite 5
آنچه در این مقاله است [ پنهان ]

فروش دسته چمدان
راهنمای خرید چمدان
بهترین مارک های چمدان 2020
10 مجموعه چمدان برتر
بررسیهای چمدان برتر ما در سال 2020 است
دلایل خرید مجموعه چمدان
بهترین لوازم جانبی چمدان
حرف آخر در مورد بهترین چمدان 2020
راهنمای خرید چمدان
با داشتن گزینه ها ، اندازه ها و مواد بسیار زیادی که باید در مورد آنها فکر کنید ، در اینجا موارد اصلی است که باید هنگام خرید مجموعه چمدان در نظر بگیرید.

سبک و برنامه سفر شما
بهترین کیف مسافرتی

آیا به عنوان یک زن و شوهر یا در یک گروه خانوادگی ، به تنهایی سفر می کنید؟ آیا مسافرت می کنید اغلب یا کمتر. آیا شما به مقصد خود پرواز می کنید ، رانندگی می کنید یا کروز را طی می کنید؟ سفرهای کوتاه یا طولانی انجام می دهید؟

در مورد نحوه استفاده از چمدان خود به شما در تصمیم گیری کمک کنید. ما در همه ی این سبک ها سفر می کنیم ، بنابراین نیاز به انواع و اقسام انواع چمدان ها متناسب با نیازهای خود داریم.

برای سفرهای کوتاه به عنوان یک زن و شوهر ، ما فقط به حمل کیف نیاز داریم ، اما برای سفرهای طولانی تر ، برای نگهداری همه وسایلمان به چند چمدان نیاز داریم.

ما معمولاً برای تعطیلات طولانی دو چمدان بزرگ را برای چهار نفر بررسی می کنیم. من و همسرم چمدانهای کمتری را به خود می گیریم و از این موارد اسکوتر برای بچه ها استفاده می کنیم – می توانید بررسی کامل ما را در اینجا بخوانید .

یکی از مهمترین ملاحظات ما دوام است. ما می خواهیم که چمدان های ما سفرهای زیادی را از طریق فرودگاه ها انجام دهد. اگر در مسافرت های جاده ای عمدتا از چمدان خود استفاده می کنید ، ممکن است این مهم نباشد.

چند قطعه چمدان نیاز دارید؟

اگر به طور مکرر مسافرت می کنید ، مطمئناً تقریباً به 2 قطعه دیگر احتیاج دارید – حمل و یک کیسه بزرگ قابل بررسی. من دوست ندارم بزرگترین کیف خود را در سفرهای هفته منتقل کنم ، بنابراین یک کیف کوچک متوسط ​​مفید است. حمل مناسب برای اقامت یک شبه یا سفرهای آخر هفته مناسب است.

یک کیف دو نفره یا آخر هفته نیز برای مواقعی که سفری بسیار کوتاه دارید یا به فضای اضافی برای خرید نیاز دارید ، مفید است.

چمدان هایی با اندازه های مختلف همیشه ایده خوبی برای خانواده ها است. ما اغلب برای سفرهای هفته ای برای خانواده چهار نفره خود از یك چمدان بزرگ به همراه یك دونفره استفاده می كنیم.

چرخ – 4 یا 2؟
من کاملاً مطمئن هستم که روزهای هیچ چرخی جدا از یک کیسه یک شبه نیست. سوال اینجاست که آیا چمدان هایی با 2 یا 4 چرخ انتخاب می کنید.

برای هر دو نوع مزایا و مضرات وجود دارد.

چهار مورد با چرخ آسان به هر جهت حرکت می کند – می توانید آنها را در کنار خود حمل کنید یا آنها را فشار داده یا بکشید. یکی دیگر از مزایای آنها این است که اگر کیف های دیگری را حمل می کنید ، می توانید آنها را در بالا جمع کنید. آنها همچنین متعادل تر هستند و احتمال سرنگونی کمتر دارند. حرکت نزولی این است که چرخ های اضافی تمایل به فضای بیشتر در این مورد دارند.

اگر پرونده خود را روی زمین صخره ای یا سنگ فرشهای سنگی می کشید ، نسخه های 4 چرخ به راحتی با دو چرخ جابجا نمی شوند. در حقیقت ، هنگامی که از فرودگاه خارج می شوید ، بیشتر احتمال دارد که کیس خود را بکشید و 2 چرخ غلتک مناسب این کار است.

راهنمای نهایی بهترین مجموعه های چمدان برای خرید در سال 2020 است

اطمینان حاصل کنید که چمدانی را انتخاب کنید که مطابق با نیازهای هواپیمایی باشد و وزن مناسبی را در خود نگه دارد. هیچ چیز بدتر از پرداخت هزینه های اضافی چمدان یا باز کردن استراحت چمدان شما به دلیل سبقت گرفتن نیست.

دستورالعمل های هواپیمایی برای حمل چمدان متفاوت است ، بنابراین عاقلانه است قبل از خرید یک مورد جدید ، اندازه های مجاز در شرکت هواپیمایی مورد علاقه خود را بررسی کنید.

محدودیت ها غالباً تغییر می کنند اما می توانید انتظار داشته باشید که برای بیشتر مسافران اندازه کیف حمل نباید از 22 اینچ طول X 14 اینچ عرض x 9 اینچ بلند (56 x 36 x 23 سانتی متر) تجاوز کند.

مواد – مورد نرم یا سخت
اگر همیشه از من بخواهید این سخت ترین قسمت در مورد انتخاب چمدان های جدید است.

موارد نرم انعطاف پذیرتر هستند و می توانید با بسته بندی خود کمی سختگیر باشید. مواد مورد استفاده در موارد نرم مصنوعی و بادوام هستند به این معنی که می توانید به راحتی آنها را تمیز کنید. موارد جانبی نرم سبک تر از گزینه جایگزین مورد سخت است اما ممکن است مستعد ریزش و اشک باشد.

موارد سخت محافظت بیشتری برای کالاهای شکننده و آب و هوا می کند. اگر تا به حال چمدان های خود را بر روی یک مزرعه خیس و بادی نشسته باشید ، می دانید که این یک مزیت بزرگ است. هیچ کس نمی خواهد در شروع تعطیلات با وسایل مرطوب برخورد کند.

قابل ارتقا یا سفتی است
من همیشه دوست دارم در زمان دور بودن ، فضای اضافی برای خریدهایی داشته باشیم که انجام می دهیم. خوب است اگر می خواهید سوغاتی و هدایای خود را برگردانید اما چندان جالب نیست اگر در پایان سفر سعی کنید آنها را مجدداً در چمدان خود جای دهید.

موارد قابل ارتقاء بسیار ضعیف می توانند به راحتی حرکت کنند و حرکت کردن آن دشوارتر باشد.

موارد سفت و سخت ممکن است بیشتر ایمن باشد زیرا در اغلب موارد به جای بست برای قفل ، قفل دارد.

امکانات

ویژگی های اضافی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید عبارتند از: برچسب های چمدان داخلی ، قفل های تأیید شده TSA و بخش های سازمان داخلی با زیپ. از دیگر لوازم خوب آن می توان به کیسه های شستشوی جداگانه ، فشرده سازی کالاهای داخلی و باتری های قابل جابجایی برای شارژ دستگاه های شما در حال حرکت اشاره کرد. اینها افزودنی های محبوب در مارک های با کیفیت بالا هستند اما همیشه در صورت نیاز می توانید این موارد را جداگانه خریداری کنید.

صرف نظر از طراحی داخلی یک چمدان ، ما همیشه از این مکعب های بسته بندی استفاده می کنیم تا مطمئن شویم وسایل ما به طور مرتب ذخیره می شود.

قیمت و کیفیت
وقتی صحبت از قیمت چمدان می شود ، رابطه مستقیمی با کیفیت و دوام دارد. هنگام خرید چمدان می خواهم چندین سال طول بکشد ، ترجیحاً بیش از 5 سال ، با استفاده گسترده.

با توجه به این نکته ، من آماده هستم که کمی بیشتر برای به دست آوردن محصولی با دوام تر هزینه کنم. از این گذشته ، چمدان ها در حالی که از طریق فرودگاه ها و خاموش و بر روی تسمه های نوار نقاله کشیده می شوند ، کمی مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.

من همیشه در مواد خارجی ، دستگیره ها و مکانیسم های چرخ به دنبال دوام و مقاومت در برابر خراش هستم. زیپ ها و بست ها نیز مهم هستند زیرا تمایل به بیشترین سایش و پارگی دارند.

اگر قصد مسافرت کمتری و از طریق فرودگاه های کمتری را دارید ، ممکن است با داشتن چمدان هایی با دوام کمتری دور شوید.

بهترین مارک های چمدان 2020

چمدان باید بادوام ، سبک و عملی باشد. برخی از مارک های چمدان بهتر از سایرین به این عوامل توجه می کنند ، بنابراین در اینجا لیست ما از بهترین مارک های چمدان مورد بررسی قرار می گیرد

سامسونیت یکی از قدیمی ترین مارک های مسافرتی جهان است. یک شرکت آمریکایی ، آنها بیش از 100 سال است که چمدانی می گذارند و به نوآوری و قابلیت اطمینان افتخار می کنند. با مطالعه صدها مورد از مجموعه چمدان های سامسونیت ، مشخص است که محصولات آنها رهبران بازار هستند. آنها مجموعه های چمدانهای سخت و جانبی را بیش از چندین امتیاز قیمت ارائه می دهند.

Tourister American یک مارک عالی برای توشه ، سرگرم کننده و با دوام است. چمدان های سخت مخصوص آنها رنگارنگ و سرگرم کننده است. این برند متعلق به سامسونیت است بنابراین می توانید مطمئن باشید که نوآوری و طراحی کیف های آنها از استانداردهای پیشرو در بازار شرکت مادرشان پیروی می کند.

Travelpro متخصص در کیف های نرم نرم است. آنها توسط خلبان سابق تأسیس شده و اعتبار خود را برای اختراع رول روی کیف می گیرند. مجموعه های چمدان Travelpro در بررسی ها از نظر دوام و وزن ، از امتیازات خوبی برخوردار می شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها جزو بهترین مارک های چمدان مسافرتی در سال 2020 هستند.

غول خرده فروشی Amazon Basics Amazon با طیف وسیعی از محصولات اما در نظر گرفته شده ، وارد بازار چمدان ها شد. Amazon Basics هر دو مجموعه چمدان سخت و نرم را ارائه می دهد.

Merax Travel متخصصان مجموعه چمدانهایی است که روی نوآوری و طراحی تمرکز می کنند. از ویژگی های کلیدی چمدان Merax می توان به دسته های تلسکوپی آلومینیومی ارگونومیک ، چرخ های اسپینر چند جهته و قفل های امنیتی TSA اشاره کرد.

Away یک برند چمدان طراح جدید است که با طراحی های خلاقانه ، ویژگی های جالب و رنگ های استاندارد و چاپی بسیار زیبا ، بازار را متلاشی کرده است. پرونده های سخت پوسته امضا شده آنها دارای قفل TSA ، سازمان داخلی و یک کیسه خشکشویی قابل جدا شدن است. اندازه های خود را انتخاب کنید تا یک باتری قابل بیرون کشیدن را برای شارژ دستگاه های خود داشته باشید. موارد را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد یا می توانید مجموعه چمدان بسیار دور خود را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهید.

10 مجموعه چمدان برتر
تصویر تولید – محصول اندازه چمدان امتیاز 5 * ما قیمت

سامسونیت Omni
3 قطعه اسپینر hardside 22
پرونده “حمل 26.5” پرونده
30.5 ” 4.5 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه قطعه قطعه آمریکایی Tourister Fieldbrook II 3
پرونده 15 “کیف 21” پرونده
24 ” 4 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه اسپینر 3 قطعه Merax Travelhouse
پرونده 20 “حمل 24” پرونده
28 ” 4 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه اسپینر Travelpro Maxlite 5 3 قطعه
پرونده 21 “حمل 25” پرونده
29 ” 4.5 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه قطعه کنت کول Reverb 3 قطعه
پرونده 20 “حمل 25” پرونده
29 ” 4.5 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه اسپینر نرم نیکل میلر تیلور 4 قطعه
22 “جعبه کیف
20″ حمل
24 “پرونده
28″ 4 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه چمدان PVC کتی ون زلاند کروکو 4 قطعه 17 مورد “خریدار
21.5″ حامل
16 مورد “هفته
30 30″ 4 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه اسپینر AmazonBasics 3 Piece Hardshell
پرونده 20 “حمل 24” پرونده
28 ” 4.5 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه چمدان حیاط دار 3 قطعه آمریکایی Tourister Moonlight
پرونده 20 “حمل 24” پرونده
28 ” 4 * > برای قیمت کلیک کنید

مجموعه اسپینر Haupstadtkoffer Ostkreuz Hardside
پرونده 20 “حمل 24” پرونده
28 ” 4.5 * > برای قیمت کلیک کنید
بررسیهای چمدان برتر ما در سال 2020 است
بهترین مجموعه کلی – SAMSONITE 3 PIECE OMNI HARDSIDE SPINNER

سامسونیت یکی از مارک های برجسته چمدان است و با این مجموعه چمدان نگهدارنده ارزش بسیار خوبی را به همراه دارد. این سه قطعه شیک و کاربردی و پذیرای طیف گسترده ای از سبک های سفر است.

بخاطر داشتن چمدان های چرخشی بادوام شناخته شده ، سالهاست که از پرونده های سامسونیت استفاده کرده و به آنها اعتماد کردم. این فناوری با جدیدترین مدلها در حال پیشرفت است. شما می توانید به راحتی چرخ ها را چرخانده و چرخ ها 360 turn چرخانده می شوند ، بنابراین ناوبری فرودگاه ها نسیم است.

سامسونیت هتلز سخت عنکبوتی که تار میتند پوسته مجموعه ای توشه همچنین ویژگی های خش مقاوم در برابر آنها، در عین حال سبک، فن آوری پلی کربنات است که برای دوام طراحی شده است. قفل های TSA وجود دارد و موارد برای ظرفیت اضافی گسترش می یابد.

یکی از ویژگی های مورد علاقه من طراحی داخلی موارد است. آنها دارای یک تقسیم کننده داخلی و زیپ داخلی هستند که می توانید بسته بندی خود را به راحتی ساماندهی کنید.

چمدان فوق العاده به نظر می رسد و در طیف گسترده ای از رنگ ها قرار می گیرد.

اندازه (طول): حمل 22-در ، 26.5 مورد ، مورد 30.5 در

طرفداران

ضد خش
مجموعه آشیانه
چرخ های چرخان برای حرکت آسان
چیزهایی که باید در نظر بگیرند

هیچ دسته دسته ای برای کمک به جابجایی کیف ها وجود ندارد
باز کردن جانبی روی چمدان بزرگ
توجه – برای تأمین نیازهای سفر خانواده چهار نفره ما به 2 مجموعه این چمدان نیاز داریم

برای تعیین قیمت و بررسی سامسونیت Omni اینجا کلیک کنید

بهترین مجموعه چمدان برای بودجه – FIELDBROOK II چمدان TOURISTER AMERICAN AMERICAN

این مجموعه چمدان بودجه ای که توسط Tourist American ساخته شده است دارای کلیه اصول اولیه و چند مورد اضافی با قیمت عالی است. گوشه های تقویت شده ساخته شده با مواد محکم و فوق العاده سبک ، گوشه های تقویت شده محافظت بیشتری در برابر چمدان در برابر برخورد خشن می کنند.

دو بسته کیف چمدان شامل آمریکایی Tourister 3 قطعه می باشد که شامل دو کیف دستی و دو کیسه است که می توان آن را روی دستگیره های قابل قبول چمدان ها بست.

در داخل موارد جیب هایی وجود دارد که می توانید وسایل خود را مرتب نگه دارید. این معمولاً یک ویژگی عالی است و من دوست دارم که در این محدوده بودجه گنجانده شود. کیفیت پوشش داخلی عالی نیست اما ممکن است از بین برود.

انتخابی از 3 رنگ وجود دارد – قرمز ، بنفش و سیاه

اندازه ها (طول): کیسه روی صفحه 15 ، در حالت 21 ، کیس 24.5

طرفداران

مجموعه بهترین ارزش
لانه ها برای ذخیره سازی آسان
جیب های داخلی [/ نیم و نیم]
چیزهایی که باید در نظر بگیرند

حداقل پوشش داخلی
موارد کوچکتر از متوسط

برای تعیین قیمت ها و نظرات ، اینجا را کلیک کنید American Tourister

بهترین مجموعه چمدان های بودجه جانبی سخت – مجموعه صندوق مسافرتی MERAX 3 قطعه

بهترین فروشنده آمازون ، مجموعه بودجه ای از Merax در 10 رنگ مختلف است و دارای ویژگی های بسته بندی شده است.

حتی اگر موارد بسیار سبک وزن هستند ، با دوام با کیفیت و آزمایش دقیق ، از دوام حاصل می شود.

Merax Travelhouse 3 قطعه قابل ارتقا مجموعه عنکبوتی که تار میتند موارد با طرف قابل ارتقا ارائه 25٪ ظرفیت بیشتر است. من دو بخش زیپ جدا از فضای داخلی را دوست دارم. این در صورتی که یک چمدان را به اشتراک می گذارید مفید است و می خواهید وسایل مورد نیاز خود را از مسافرت همراه خود جدا کنید.

چهار چرخ اسپینر و یک دسته ارگونومیک برای کمک به شما در هدایت چمدان به راحتی کمک می کند. دسته به قسمت بیرونی کیس قالب ریزی شده است تا فضای با ارزش باتری اشغال نشود.

اندازه ها (طول): كاردون 20 اینچی ، 24 مورد در مورد ، پرونده 28

طرفداران

بهترین مجموعه مجموعه سخت
لانه ها برای ذخیره سازی آسان
چیزهایی که باید در نظر بگیرند

استفاده از قفل ها ممکن است مشکل باشد
هیچ دستگیره ای روی ضایعه وجود ندارد

برای تعیین قیمت و بررسی چمدان های Merax اینجا کلیک کنید

بهترین مجموعه چمدانهای جانبی نرم – مجموعه اسپینر قابل ارتقا 3 قطعه TRAVELPRO MAXLITE

چمدان های نرم نرم محبوب هستند زیرا بسیار سبک وزن است. اما گاهی اوقات شما نیاز به سازش در مورد دوام دارید زیرا مواد ممکن است در برابر سایش و پارگی در چمدان ها مقاومت نکنند.

Travelpro نوید می دهد هر دو وزن فوق العاده سبک به همراه دوام با مواد دافع آب مورد استفاده در محدوده Maxlite خود را. این برند 25 سال است که فعالیت می کند و خود را به آزمایش دقیق محصول و نوآوری افتخار می کند. بزرگترین کیسه در 8lb وزن دارد.

موارد اسپینر 3 قطعه Travelpro Maxlite دارای یک بخش قابل توسعه هوشمند است که به این ترتیب کیسه ها در صورت تمدید بیشتر نمی شوند.

در قسمت داخلی یک محفظه درب زیپ دار با سایز کامل و تسمه هایی برای نگهداری وسایل موجود است.

افراد بلندتر که با دسته کم در موارد کار می کنند ، دسته تلسکوپی را که دارای 2 تنظیم است دوست دارند. قد معمولی و فوق العاده بلند.

اندازه ها (طول): كانتون 21 اینچی ، 25 مورد ، 29 مورد

طرفداران

دو تنظیم دسته
فوق العاده سبک
چیزهایی که باید در نظر بگیرند

قفل TSA گنجانده نشده است
کیف بزرگ بسیار زیاد است

برای تعیین قیمت و بررسی TravelPro Maxlite اینجا کلیک کنید

بهترین مجموعه چمدانهای طراح سخت – مجموعه 3 قطعه REVERB REACTION REVEB KENNETH COLE

اگر به دنبال ست چمدانی با سبکی هستید که دارای ویژگی های زیادی است ، این مجموعه توسط Kenneth Cole Reaction یک خرید جذاب است.

سبك وزن ، بادوام و بسيار شيك ، كنته واكنش سه قطعه Kenneth Cole Reverb شامل سه چرخش چرخ براي سهولت در حركت و پاهاي اضافي در كنار هر كدام است تا از هر راهي كه قرار گرفته باشند سرنگون نشوند.

چشمگیرترین ویژگی این مجموعه داخلی است که دارای چندین بخش مختلف برای سازماندهی وسایل شما می باشد.

با این حال ، ناامید کننده است که این مجموعه با قفل های تأیید شده TSA همراه نیست.

هر قطعه چمدان قابل توسعه است و می توان آن را برای ذخیره سازی آسان لانه کرد.

اندازه ها (طول): كاردون 20 اینچی ، 25 مورد ، 29 مورد

طرفداران

ست شیک با لوازم اضافی اضافه شده
طراحی داخلی متفکرانه [/ نیم و نیم]
چیزهایی که باید در نظر بگیرند

قفل TSA گنجانده نشده است
هیچ دستگیره ای روی ضایعه وجود ندارد

برای تعیین قیمت و بررسی ، Kenneth Cole Reverb Reverb را اینجا کلیک کنید

بهترین مجموعه چمدان مد – مجموعه چمدان های کتی ون زلاند کروکو ​​PVC

یکی از مجموعه های چمدان مورد علاقه من برای خانم ها ، این مجموعه چمدان طراح کیتی ون زلاند Croco است . این مجموعه که از چرم PVC PVC و سخت افزارهای متمایز قابل توجه برخوردار است ، در هر فرودگاه مجبور به چرخاندن سر است.

این چمدان علاوه بر سبک کردن ، به صورت عملی نیز کاربرد دارد. آنها برخی از موارد جانبی نرم هستند که پوشش ضد آب را ارائه می دهند. این بدان معناست که می توانید از فضای اضافی که در کنار آن استفاده می کنید ، نهایت استفاده را ببرید.

این موارد بر روی سیستم چرخ 8 چرخنده نصب شده است و یک دسته تلسکوپی دکمه فشار آسان برای استفاده وجود دارد که به شما کمک می کند تا با سهولت در حرکت باشید.

در داخل کیس ها یک قسمت زیپ دار و کیسه ای برای وسایل کوچک وجود دارد.

اندازه (طول): خریدار 17.5 در ، حمل 21.5 در ، 16 هفته در هفته ، 30 مورد

طرفداران

شیک و بی نظیر
جیب داخلی و خارجی [/ نیم و نیم]
چیزهایی که باید در نظر بگیرند

قفل TSA گنجانده نشده است
هیچ چرخی برای آخر هفته و خریدار نیست

برای تعیین قیمت و بررسی کاتی ون زلاند اینجا کلیک کنید

مجموعه چمدانهای طرح دار – مجموعه ای از نیکول میلر تیلور 4

آیا به دنبال یک ست چمدانی شیک هستید که از بین جمعیت بی تفاوت باشد؟ این مجموعه چمدان ساخته شده از نیکول میلر تیلور دارای 4 قطعه است که از سفرهای یک شبه گرفته تا ماجراهای خارج از کشور شما را می بیند.

مجموعه ای از پارچه بادوام ، مجموعه نیکول میلر نیویورک تیلور با فضای زیادی برای نگهداری اقلام در دو جیب داخلی و دو جیب داخلی قابل گسترش است.

به دلیل سهولت در حرکت چرخ های اسپینر و دسته های قابل حمل روی چمدان ها ، جای تاسف دارد که کیف دوفل فقط دارای دستگیره است. اگرچه می توانید این کار را در بالای چمدان بزرگ حمل کنید ، اما بند چمدانی نیز در آن وجود ندارد.

کیف ها سبک هستند (بزرگترین آنها تنها 10 پوند وزن دارد) و می توان آنها را برای ذخیره سازی آسان لانه کرد.

اندازه ها (طول): جعبه جعبه ای 22 اینچی ، 20 بار حمل ، کیف 24 عددی ، کیس 28 اینچی

طرفداران

مجموعه آشیانه
جیب داخلی و خارجی [/ نیم و نیم]
چیزهایی که باید در نظر بگیرند

قفل TSA گنجانده نشده است
چرخی روی کیسه دوفل نیست

برای تعیین قیمت و بررسی Nicole Miller NY Taylor اینجا کلیک کنید

دلایل خرید مجموعه چمدان

چندین دلیل بسیار خوب برای خرید چمدان به عنوان یک مجموعه به جای قطعات جداگانه وجود دارد. من دوست دارم همه چیز با هم مطابقت داشته باشد بنابراین مجموعه ها همیشه جذاب بوده اند اما در اینجا دلایل عالی دیگری وجود دارد.

انواع و اقسام چمدان
هیچ دو سفر یکسان نیست. چمدانی که برای یک سفر کوتاه آخر هفته نیاز دارید ، کاملاً متفاوت با آنچه که برای یک تعطیلات طولانی یک هفته لازم است ، است.

اگر می توانید چند قطعه را پیدا کنید که برای انواع مختلف سفر با یکدیگر کار می کنند ، یک راه حل کامل چمدان دارید. برندهای برتر چمدان وقت و تلاش خود را صرف تحقیق و توسعه محصولاتشان می کنند تا چرا از تخصص آنها استفاده نکنید.

لانه سازی برای ذخیره بهتر
یکی از موارد بسیار جالب در مورد خرید مجموعه ای از چمدان ها این است که اکثر آنها دارای ویژگی هایی هستند که می توان قطعات کوچکتر را در داخل قطعات بزرگتر ذخیره کرد.

وقتی فضای ذخیره سازی زیادی ندارید ، چنین ویژگی خارق العاده ای است.

قیمت و ارزش
خرید مجموعه ای از چمدان ها نیز می تواند ارزش بسیاری داشته باشد. من هزینه خرید قطعات جداگانه را برای بسیاری از ترکیب های مختلف اضافه کرده ام و در هنگام خرید یک مجموعه ، معمولاً پس انداز 20٪ است.

رنگ و الگوی

بهترین راه برای پیدا کردن چمدان در چرخ فلک چمدان داشتن رنگ روشن یا الگوی پر جنب و جوش است. این روزها سبک های سرگرم کننده زیادی وجود دارد – از جمله این چمدان های چاپی پلنگ مد .

و اگر مثل من باشید ، موارد مطابق با لبخند بر چهره شما می گذارد. اگر مجموعه ای کامل از چمدان های تطبیق دهنده را خریداری می کنید ، می توانید با حضور در هتل از هتل تا هتل ، با هتل هماهنگ شوید!

ویژگی های مکمل
طراحی متفکر اغلب در مجموعه های چمدان به چشم می خورد. به عنوان مثال ، اغلب بندهایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا قطعات چمدان را به هم وصل کنید تا بتوانید به راحتی آنها را با هم جابجا کنید. نام تجاری جدید چمدان Away در جدیدترین راه حل ها در طراحی چمدان خود ساخته شده است –

بهترین لوازم جانبی چمدان
پس از تصمیم گیری در مورد موارد خود در اینجا ، چند مورد دیگر وجود دارد که بسیار مناسب هستند و ارزش خرید آن را برای سفر خود دارند.

مقیاس چمدان

بار دیگر از هزینه های اضافی چمدان خودداری کنید. این مقیاس چمدان سبک وزن قابل استفاده ، دقیق و سبک است.

ما از مقیاس های خود استفاده می کنیم تا به ما در توزیع مجدد وزن در موارد ما کمک کند. به این ترتیب می توان از اضافه بار آنها جلوگیری کرد که باعث آسیب بیشتر آنها می شود.

برای اطلاعات در اینجا کلیک کنید

بسته بندی مکعب ها

بسته بندی مکعب ها بهترین کارهایی است که از نظر چمدان برای مسافران اتفاق افتاده است. این کیسه های فشرده دستی به شما امکان می دهد لباس ها و سایر موارد را به راحتی تقسیم کنید.

ما برای هر یک از اعضای خانواده رنگ متفاوتی داریم اما می توانید از سایزهای مختلف لباس زیر ، تاپ و پایین استفاده کنید.

برای اطلاعات محصول اینجا را کلیک کنید [/ دو سوم]

TSA قفل هایی را تأیید کرد

همه ما می خواهیم وسایل خود را ایمن نگه داریم.

اگر چمدان شما با قفل های تأیید شده TSA داخلی همراه نیست ، توصیه می کنیم برخی از قفل ها مانند اینها را با یک ترکیب 4 رقمی برای آرامش خاطر بخرید.

آنها امنیت TSA را قادر می سازند تا بدون آسیب رساندن به چمدان به چمدان شما دسترسی پیدا کنند.

برای اطلاعات در اینجا کلیک کنید

حرف آخر در مورد بهترین چمدان 2020

مطمئناً چمدان از روزهای فیلیاس فاگ و کیف فرش معروفش گذشته است. خدا را شکر!

امیدوارم مجموعه چمدان های مناسب را متناسب با نیاز خود پیدا کنید. اگر هنوز هم سعی در انتخاب کردن دارید ، من فکر نمی کنم که با مجموعه بالاترین امتیازات خود اشتباه پیش بروید – مجموعه اسپینر سامسونیت 3 قطعه Omni Hardside

به دنبال بهترین وسایل مسافرتی هستید؟

ما همچنین برای این محصولات مسافرتی محبوب راهنماهایی داریم

کیسه های متقاطع مسافرتی
دوربین های برتر سفر
چمدان بچه ها – از جمله چمدان های اسکوتر مورد علاقه ما
بهترین کیف برای بردن به ایتالیا
ما همچنین راهنماهای بسته بندی برای کمک به شما در سازماندهی سفرهای خود به ایتالیا و لندن ایجاد کرده ایم . تکمیل پیشنهادات لباس و لیست های چک قابل بارگیری ، آنها را برای استرس تعطیلات اروپایی خود مجانی می کند.

Untold Morsels به خوانندگان ما در توصیه های محصول و خدمات با دقت انتخاب شده کمک می کند که کمک می کند سفر آسانتر و سرگرم کننده تر شود. اگر روی بسیاری از این موارد کلیک کرده و خرید کنید ، ممکن است یک کمیسیون کسب کنیم. همه نظرات خود ما هستند – لطفاً برای اطلاعات بیشتر صفحه افشای ما را بخوانید .

Untold Morsels یک شرکت کننده در برنامه خدمات Associates Amazon Services LLC است ، یک برنامه تبلیغاتی وابسته طراحی شده برای فراهم کردن وسیله ای برای سایتها برای کسب هزینه تبلیغات از طریق تبلیغات و لینک دادن به amazon.com ، amazon.co.uk ، amazon.ca ، amazon.de ، amazon.fr ، amazon.it و amazon.es. آمازون و آرم آمازون علامت های تجاری Amazon.com، Inc. یا شرکت های وابسته به آن هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>