به گزارش فروشگاه کتاب زبان اصلی ایبوک رالی , مسئولان فروشگاه کتاب زبان اصلی آمازون اعلام کردند سرویس ها نامحدود عرضه کتاب خویش در روز ها قرنطینه را با حداکثر 40درصد ارائه می کنند . خدمت نامحدود کتاب آمازون اکثراً از روش کتابخوان الکترونیک کیندل در اختیار یوزرها قرار داده می‌گردد .

آمازون اعلام کرده با اعتنا به شیوع ویروس کرونا در میهن ایالات متحده و قرنطینه شدن بخش اعظمی از شهروندان این سرزمین , این تخفیف‌ها را برای درگیر شدن و مطالعه کتاب‌های بیشتر ارائه میکند .

این مغازه همینطور برای یوزرها و مشترکان دیرین این خدمت دو ماه سرویس ها بدون‌پول ارائه نموده است . یوزرها تا قبل از این ماهیانه حدود 10دلار برای مطالعه نامحدود کتاب‌های الکترونیک به فروشگاه کتاب زبان اصلی آمازون پرداخت می‌کردند .

فروشگاه کتاب زبان اصلی آمازون گفته است در روز ها قرنطینه یوزرها نو و مشترکان دیرین میتوانند با دقت به مدل کاربری خویش از تخفیف‌های این وبسایت منفعت ببرند . این تخفیف‌ها از طرف مسئولان آمازون کادو دوران قرنطینه معرفی شده‌است .

ولی سرویس‌های تخفیف‌دار آمازون قرار است تا پایان ماه آوریل ادامه داشته باشد و بعد به روال معمولی خویش برمی‌گردد . دو ماه مجانی به کار گیری از کتاب‌های الکترونیک برای یوزرها تازه این خدمت در لحاظ گرفته شده‌است .

خدمت نامحدود کتاب آمازون در دستگاه کیندل اساسا کتابخانه‌ای عظیم متشکل از حدود یک میلیون جلد کتاب الکترونیکی است که کتاب‌های مصور , مجلات و کتاب صوتی هم دربرگیرنده آن میگردد . یوزرها در روز ها قرنطینه سوای محدودیت می توانند در یک زمان 10 کتاب هم زمان دانلود نمایند .
احمد شایانفر مدیرعامل ایبوک رالی در گفت‌وگو با خبر نگار خبرگزاری کتاب کشور ایران ( ایبنا ) در قم , با اعلام این که این مجموعه انتشار‌اتی , یک فروشگاه کتاب زبان اصلی کتاب در حوزه تخصصی زنان و خانواده راه اندازی نموده است , ذکر کرد : در مغازه نشر‌ هاجر بیش تر از 800 تیتر کتاب با موضوعات تربیت طفل , مشکلات زناشویی , همسرداری , معیارهای تعیین همسر , وصلت آسوده , تهیه و تنظیم خانواده , سبک معاش اهل ایران اسلامی در خانواده , ارتباط ها عاطفی زوجین در خانواده , کردار در خانواده و منزلت زن در خانواده گردآوری شده‌است که به‌زودی این تعداد به 2000 تیتر کتاب خواهد رسید .

شایانفر تصریح کرد : در‌این فروشگاه کتاب زبان اصلی تمام کتاب‌ها از مؤلفان و ناشران مطرح حوزه زنان و خانواده جمع‌آوری شده‌است و در اختیار مخاطبان و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت .

مدیریت نشر‌ هاجر تصریح کرد : ایبوک رالی با بیشتراز 15 منتشر کننده از قبیل پارک کتاب , اسراء , تکثیر معارف , خادم الرضا ( ع ) , خوی , بسیج دانش گاه امام راستگو ( ع ) , دارالعلم , مؤسسه امام خمینی ( ره ) , راءس مشورت کردن مأواء , انتشارات جامعه المصطفی و جامعه الزهرا ( س ) همیاری داراست و اثرها آن ها در مغازه نشر‌هاجر عرضه می‌گردد .

او به برنامه‌های سال نو فروشگاه کتاب زبان اصلی ایبوک رالی اشاره نمود و یادآور شد : از جمله برنامه‌های فروشگاه کتاب زبان اصلی ایبوک رالی در سال نو فعال‌سازی انتشارات تخصصی در حوزه زنان و خانواده است .
لین نمایشگاه / مغازه کتاب مجازی انتشارات مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه جمهوری اسلامی ایران با تخفیف ویژه ۳۵ درصدی و ارسال مجانی به سراسر سرزمین به مناسبت روزها خجسته ماه رمضان استارت به فعالیت کرد .

براین اساس گزارش مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه کشور ایران , با دقت به موقعیت مختص مرزوبوم درپیِ شیوع ویروس کرونا و برگزار نشدن نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و به مناسبت روز ها ماه میمون رمضان و برای سهولت دسترسی مخاطبان , نمایشگاه کتاب مجازی برگزار می نماید .

علاقه‌مندان به اثر ها موضوعی در حکمت و فلسفه از مورخ ۱۳ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ با مراجعه به تارنمای مؤسسه به آدرس ebookrally.ir قابلیت و امکان خرید غیرحضوریِ تمامی کتاب‌های موجودِ انتشارات مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه کشور ایران مهیا است .

یادآور می شود از وضعیت ویژه این نمایشگاه / فروشگاه کتاب زبان اصلی فروش کلیه تولید ها انتشارات با تخفیف ویژه ۳۵ درصدی و ارسال بدون‌پول به سراسر مرزو بوم با پست پیشتاز است .