سشوار حرفه ای

سشوار راهی سریع و آسان برای خشک کردن و آماده شدن موهای شما است. در صورت استفاده صحیح ، بهترین سشوارها حتی می توانند به یک ظاهر طراحی کمک کنند.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در یک محصول خارق العاده هستید تا به شما کمک کند موهای خود را به طور موثری سشوارید ، به بررسی های ما در مورد بهترین سشوارهای اطراف بپردازید تا به شما در انتخاب محصول مناسب برای بودجه و نیازهایتان کمک کنید.

فهرست مطالب (برای مشاهده کلیک کنید)

  1. سشوار حرفه ای GHD Air (انتخاب برتر)

خرید در مراقبت از مو من
Kings of a styling GHD یک سشوار از آنچه ساخته شده است را طراحی کرده است تا بتواند جریان هوا و سالن های حرفه ای را در خانه خود داشته باشد.

تمام گزینه ها در آنجا وجود دارد تا بتوانید چگونگی استایل مو خود را انتخاب کنید. دو نازل ، قدرت و دما متغیر و حتی یک تنظیم هوا خنک. با این حال ، این قدرت در پشت محصول است که واقعاً باعث ایستادگی آن می شود. فن آوری موتوری 240 ولت و بیو یونی به شما مشتریان این امکان را می دهد که نوع موهای خود را بطور موثری درست مانند آرایشگر انجام دهند.

چپ دست؟ نگران نباشید ، طراحی دسته ارگونومیک برای کاربران دست چپ و راست کار می کند.

مشتریان دوست دارند یک کابل 3 متری با سشوار وجود داشته باشد ، این امکان را برای شما فراهم می کند که موهای خود را بدون اینکه محدود به محدوده بند ناف برق کوتاه کنید ، موهای خود را سبک کنید.

آنچه دوست داریم:

فن آوری یون های منفی
تنظیمات مختلف دما
طناب بلند
موتور قدرتمند

آنچه ما دوست نداریم:

گران
نسبتاً سنگین در 1500 گرم ، بنابراین به عنوان سشوار مسافرتی مناسب نیست

  1. سشوار حرفه ای موی مافوق صوت Dyson

در بچه های خوب بخر
پیشرو غول خلاء Dyson ارائه دهنده سشوار خیره کننده به دنبال مصرف کنندگان است که به منظور استفاده از مدرن ترین فناوری برای خشک کردن مو طراحی شده است. Dyson Supersonic به عنوان آخرین فن آوری یک ظاهر طراحی ، از رده های برتر برخوردار است.

این محصول از یک ریز پردازنده استفاده می کند که اطمینان حاصل می کند که گرمای اعمال شده بر روی مو هرگز از دمای گرم که می تواند به مو آسیب برساند ، تجاوز نمی کند. موتور V9 که قدرت سشوار را نیز طراحی می کند ، از لحاظ طراحی مدرن است و برای راحتی مطلوب وزن در داخل دسته قرار می گیرد تا سر. اگر با مسائل چابکی مبارزه می کنید ، ممکن است این ویژگی را حتی بیشتر بدانید.

برای انعطاف پذیری کامل در یک ظاهر طراحی شده برای نوع موهایتان ، اتصالات مغناطیسی موجود در این محصول وجود دارد که به شما در سبک کردن موهای مجعد ، ایجاد حجم و صاف کردن کمک می کند. همچنین می توانید از چهار تنظیم دما ، سه تنظیم سرعت و یک گزینه عکسبرداری سرد برای افزایش کنترل بیشتر یک ظاهر طراحی شده خود استفاده کنید.

آنچه دوست داریم:

طراحی زیبا
موتور قدرتمند
پیوست های 4 سبک
سبک وزن (560 گرم)

آنچه ما دوست نداریم:

گران
ممکن است کاربران برای یادگیری ویژگی های مختلف ، نیاز به تماشای چند آموزش داشته باشند

  1. سشوار Parlux 385 PowerLight
    سشوار سرامیکی و یونیک Parlux 385 Powerlight 2150W، White، 710 g

خرید در AMAZON
385 از Parlux یک سشوار جذاب است که به شما کمک می کند موهای خود را به راحتی و بی سر و صدا سشوارید و سبک کنید.

از یک موتور لمینیت K استفاده می کند که علی رغم اینکه بسیار قوی است ، به دلیل داشتن یک صدا خاموش کننده هوشمند که درون دستگاه تعبیه شده است ، بسیار بی صدا است. بنابراین هنگام استفاده از سشوار نیازی به نگرانی در مورد مزاحمت بیش از حد خانواده نخواهید داشت.

اگر به دنبال کنترل زیادی بر روی خشک کردن خود هستید ، پارلکس از 4 درجه حرارت ، یک شات سرد و 2 تنظیم سرعت برای انعطاف پذیری مطلوب در یک ظاهر طراحی استفاده می کند.

آیا شما یک مصرف کننده آگاه محیط زیست هستید؟ شما دوست دارید که سرعت روی سشوار به گونه ای طراحی شده باشد که سازگار با محیط زیست باشد ، بنابراین سیاره نیازی به رعایت روز خوب مو و زیبایی شما ندارد.

آنچه دوست داریم:

دسته خمیده ، نگهدارنده آسان
تنظیمات سازگار با محیط زیست برای سرعت
سبک وزن (450 گرم)
موتور قدرتمند

آنچه ما دوست نداریم:

دارای طیف گسترده ای از لوازم جانبی نیست
بند ناف به اندازه محصولات آماده سالن نیست

  1. سشوار نقره ای Bullet K2

در موهای من خریداری کنید
سشوار نرم گلوله ای نقره ای بسیار خنک به نظر می رسد بسیار ساکت باشد ، به این معنی که اگر اغلب در هنگام خواب سایر اعضای خانواده نیاز به استایل مو دارید ، می تواند بهترین سشوار برای شما باشد. برای خروجی کم سر و صدا نیازی به سازش در مصرف برق نیست ، زیرا K2 از یک موتور طولانی مدت 2200 وات برای تولید نتایج گرم استفاده می کند.

به دنبال بسیاری از گزینه های تنظیمات از سشوار خود هستید؟ K2 دارای 6 تنظیم گرمای چشمگیر و 2 تنظیم سرعت ، دکمه شات سرد و دو نازل کنسانتره است که شما را قادر می سازد دقیقاً به همان صورتی که می خواهید از محصول استفاده کنید.

آنچه دوست داریم:

6 تنظیم گرما
بازده سر و صدای کم
موتور قوی
سبک وزن (540 گرم)

آنچه ما دوست نداریم:

با پیوست دیفیوزر همراه نیست
بند ناف طول سالن نیست

  1. سشوار Remington Aero 2000
    سشوار REMINGTON Aero 2000 D3190AU

خرید در آمازون
Remington Aero دارای حداقل زنگ ها و سوت های مو و زیبایی است ، اما موتور قدرتمند به معنای آن است که شما در زمان خشک کردن سازش نخواهید داشت. طراحی بزرگ حاوی یک موتور با کیفیت بالا است که خروجی قوی جریان هوا را از نازل بیرون می کشد ، یا از دو کنسانتره موجود خارج می شود.

با وجود طراحی ساده ، شما هنوز هم می توانید کنترل خود را بر روی انعطاف پذیری یک ظاهر طراحی شده خود با 3 تنظیم حرارت و 2 سرعت انجام دهید ، همچنین به یک عکس جالب توجه اشاره نمی کنید.

آنچه دوست داریم:

3 تنظیم گرما و شات سرد
2 تنظیم سرعت
موتور قدرتمند
آسان برای استفاده

آنچه ما دوست نداریم:

شات سرد ممکن است یک انفجار کامل یخی نباشد
سنگین تر از گزینه های دیگر (794 گرم)

راهنمای خریداران سشوار

اگر دوست دارید از گرما برای خشک کردن و سبک کردن موهای خود به روز استفاده کنید ، خرید سشوار تصمیم بزرگی است. به ندرت مبلغ کمی صرف شده است ، حتی با مقرون به صرفه ترین مدل ها ، بنابراین می خواهید از انتخاب تحصیل کرده اطمینان حاصل کنید.

برای کمک به شما در تهیه بهترین محصول موجود در استرالیا ، به نکات زیر توجه کنید تا در مورد جستجوی سشوار کامل خود در نظر بگیرید.

انتخاب برند سشوار خود
آیا از خود می پرسید: کدام سشوار پارلوکس را باید خریداری کنم؟ آیا Dyson یا Revlon بهترین مارک است؟ آیا فقط GHD را باید انتخاب کنم زیرا منظور از این بهترین است؟ رهبری برند با محصولات مو معمول است زیرا این برند معمولاً خود را به عنوان یک رهبر در صنعت ثابت کرده است.

با این حال ، توجه داشته باشید که بعضی اوقات می توانید هزینه بیشتری را برای یک نام تجاری هزینه کنید ، وقتی محصول واقعاً مناسب شما نیست. هنگام خرید از مارک یاد داشته باشید ، اما خرید خود را صرفاً بر اساس مارک تجاری انجام ندهید زیرا این محصول بهترین یا بهترین محصول را برای نیازهای سبک و سبک شما تضمین نمی کند.

راحتی در استفاده
سشوار اشکال و اشکال مختلفی دارند ، اما در واقع همه آنها چندان کار ساده ای ندارند. طرح های بسیار سنگین می تواند درد مچ دست باشد ، طراحی های مدرن ممکن است عادت کند و دستگیره های سفت و راست می توانند بسیار ناراحت کننده باشند.

در ارزیابی طرح خرید جدید بالقوه خود ، به این فکر کنید که چگونه دوست دارید از سشوار استفاده کنید. این ممکن است در کاری که می تواند انجام دهد خارق العاده باشد ، اما استفاده از آن برای شما وحشتناک نخواهد بود.

مرتبط: بهترین سشوار مسافرتی

سؤالات متداول درباره سشوار

چه چیزی را در سشوار جستجو کنید؟
بیشتر مصرف کنندگان برای استفاده موثر و آسان از موتور قوی و بند ناف بهره مند می شوند. هر چیزی فراتر از آن واقعاً ترجیح داده می شود. اگر دوست دارید با سبک خود بازی کنید ، می خواهید یک زن و شوهر متمرکز ، برخی از تنظیمات سرعت و گرما و یک عکس عالی برای درخشش داشته باشید. اگر می خواهید بهترین سشوار را به موهای مجعد بزنید ، پس یک دیفیوزر ضروری است.
زنگ ها و سوت ها همیشه جایزه ای دارند اما تنها درصورتی که محصول اصلی موثر باشد ، بنابراین همیشه بررسی های آمازون را بررسی کنید تا سشوار به ابتدایی ترین روش کارآمد باشد. فراتر از آن ، چه کسی سرعت ، ابزار و اضافی را نمی خواهد؟

آیا یک سشوار مو سرامیکی یا Bio Ionic بهتر است؟
شما در هنگام خرید سشوار ، اصطلاحات یونی و سرامیکی را زیاد خواهید دید ، اما اینها حتی چه معنایی دارند؟ در اصل ، سشوار های سرامیکی از عناصر گرمایش سرامیکی برای گرم کردن هوا استفاده می کنند ، در حالی که یک سشوار یونی یون های منفی را برای تجزیه آب در موهای مرطوب تولید می کند.

که بهتر است؟ در واقع ، هر دو در ترکیب با موتور قوی و یک محصول کلی به خوبی طراحی شده به خوبی کار می کنند ، بنابراین هنگام انتخاب سشوار برای نیازهای زیبایی ، این عامل نباید یک عامل تعیین کننده باشد.

کدام سشوار پارلکس را باید خریداری کنم؟
پارلکس یکی از معروف ترین مارک های لوازم خانگی در کلمه زیبایی و با دلیل خوب است. سشوار مخصوصاً به دلیل داشتن کیفیت بالا ، سبک ، قدرتمند و بادوام شناخته شده است. به دلایلی که در این مقاله ذکر شده است ، انتخاب برتر ما از دامنه آنها ، چشمگیر Parlux 385 است.

امیدوارم راهنمای خریداران ما به شما کمک کرده است در هنگام توجه به سشوارهای مختلف برای خرید ، در مورد ملاحظات مختلف فکر کنید. با یک محصول عالی ، به زودی قفل های خود را خشک می کنید ، برای هر ضربه ای زیبا هر بار سبک خود را خشک می کنید.

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet