رزومه متنی است که از چندین صفحه تشکیل شده است ، که در آن اطلاعات و مشخصات و بسیاری از مواردی را که شما قبل از مصاحبه قادر به کارفرمایان هستید در اختیار شما قرار می دهد.

ارسال رزومه کاری به کارفرمایان اجازه می دهد ارزیابی اولیه از مهارت های شغلی شما را انجام دهند. در حقیقت ، رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیتهای کاری شما در اختیار خواننده قرار دهد. به همین دلیل می گوییم رزومه کاری بسیار مهم است و جنبه تبلیغاتی دارد.

از طریق رزومه ، شما کارفرمایان خود را از ویژگی های مفید و مؤثر ارائه می کنید و به نوعی سعی می کنید آنها را ترغیب کنید که شما را از بین چندین رزومه ارسال شده برای شرکت در مصاحبه انتخاب کنند.

حال اگر نمی دانید چگونه رزومه خود را تکمیل کنید ، وب سایت استخدام ایران نمونه هایی از فرم خام رزومه را برای شما ارائه کرده است. پس از بارگیری فرم و پر کردن آن ، می توانید آن را برای کارفرمای مورد نظر خود ارسال کنید.

فرم های رزومه کاری خام را بارگیری کنید
فرم خام رزومه کاری شماره 1 را بارگیری کنید

فرم خام رزومه کاری شماره 2 را بارگیری کنید

فرم خام رزومه کاری شماره 3 را بارگیری کنید

برای استفاده از سیستم رزومه الکترونیکی استخدام ایران ، به سایر مطالب این مقاله توجه کنید

معرفی سیستم رزومه ساز رایگان و حرفه ای استخدام ایران (ساخت یک رزومه آسان و ساده)

مطمئناً اثر رزومه منظم ، زیبا و حرفه ای نمی تواند از نظر کارفرمایان بی اثر تلقی شود. یک رزومه تایپ شده با رنگ استاندارد ، خوانایی و قالب استاندارد.
بنابراین ، وب سایت ایران استخدام یک سیستم تولید رزومه حرفه ای رایگان برای کاربران خود راه‌اندازی و ارائه داده است.

مزایای استخدام سیستم استخدام در ایران:
– در حال حاضر استفاده از این سرویس به صورت رایگان برای همه کاربران سایت امکان پذیر است.
– یکی از مزایای بارز سیستم رزومه کاری ایران استخدام تنظیم نمایشگر آن در صفحه A4 است. به گونه ای که کارفرما می تواند آن را چاپ کرده و تمام اطلاعات رزومه شما را فقط در یک صفحه A4 مشاهده و بایگانی کند.
– رزومه های ساخته شده از طریق سامانه استخدام رزومه ایران ساده ، زیبا ، منظم و جامع هستند.
– امکان قرار دادن تصویر خود در رزومه.
– کلیه اطلاعات مفیدی که برای کارفرما لازم است و ممکن است در طی مراحل نوشتن توسط شما فراموش شود ، در سیستم رزومه ایرانی موجود است.

اینجا را کلیک کنید تا وارد صفحه رزومه کاری رایگان آنلاین شوید