راهنمای خرید هود مخفی در ایران

مهمترین کار تهویه آشپزخانه از بین بردن تمام عوارض روغنی ، دودی ، گرم و بخار است که نیازی به ماندن در آن در آشپزخانه خود ندارید. با توجه به انتخاب هود بهترین دامنه ، به چیدمان و ساختار آشپزخانه شما ، استانداردهای ساخت و ساز در مجاورت ، و تمایلات به سبک خود متکی است.

تعداد قابل توجهی از سیستم های هود جدید و تخیلی ما از کانال های کربنی استفاده می کنند. کانالهای کربنی تهویه بهتر و تمیز تری دارند و ممکن است نیاز لوله هوایی را که به بیرون منتهی می شود ، تأمین کنند. به همین ترتیب ، استحکام و ماندگاری کانالهای کربن به مراتب بهتر از کانالهای معمولی است.

یکی از نکات جالب توجه هودهای محدوده ، سادگی جمع شدن است. تعداد قابل توجهی از هودهای دامنه ما دارای یک پشته سازگار هستند که امکان بیشتری را برای تنظیمات در تنظیم هود اجاق گاز فراهم می کند. پشته های جدید هود ما نیز برای کنار گذاشتن دیوارهای ناخوشایند ساده تر است و این باعث می شود نصب سریعتر و ساده تر شود.

چرا به هود برد نیاز دارید؟
توضیحات ایمنی زیادی در پشت هر کاری که لازم باشد برای نصب یا مونتاژ سیستمهای هودهای برد نیست ، وجود دارد. به عنوان ماده اول از همه ، هودهای دامنه ای را تنظیم می کند تا به هر شک و تردید که شما اگزوزهای خطرناک را به دور از بقیه خانه خود هدایت می کنید ، ایجاد کند. همچنین آنها را تنظیم می کند تا از بخار و دود خارج از آشپزخانه شما جلوگیری کند ، همانطور که مانع از حرکت بو در اطراف خانه می شود. اگر در خانه خود کاپوت ندارید ، می توانید خود را در معرض شعله های خطرناک قرار دهید و گرمای آن زیاد باشد.

روند نزدیک به چربی های پخت و پز ، روغن ، بخار و بو بوجود آمده در هر آشپزخانه یک مسئله مداوم است. طبیعی 4 تا 2 لیتر (1 گالن) چربی پخت و پز خود را در سطوح خنک کننده دیواره ها ، سقف ها و کابینت ها ذخیره می کند. . این فروشگاه ها جمع می شوند و باعث تغییر رنگ و رنگ پریدگی می شوند.

هودهای محدوده روغن آشپزخانه را از طعم تمیز کردن دراز کرده و مدت زمان لازم را در مجدداً آماده سازی کرده و به شما یک آشپزخانه تمیزتر و تازه تر می بخشد ، دقیقاً همان اطمینان و اضافه کردن برآورد خانه شما.

انتخاب کاپوت محدوده صحیح معایب و معایای هود مخفی
میزان مهارت / استخراج هود دامنه با حجم هوای عبور یافته از هود تخمین زده می شود. اندازه گیری هر فوت مکعب است.

برای اطمینان از اینکه هودهای محدوده شرایط مورد نیاز آشپزی شما را برآورده می کنند ، باید موارد جانبی در نظر گرفته شود:

به طور استاندارد ، هوا باید در هر آشپزخانه چندین بار در هر ساعت تغییر یابد.
مساحت کف را به صورت مربع و قد بلندی آشپزخانه در پا کپی کنید.
میزان استخراج را با شکل مشخص شده از بالا تقسیم کنید. به عنوان یک صاف ، نرخ باید بیش از چندین برابر در ساعت باشد.

انواع هودهای برد
سه نوع کلی انواع هودهای آماده برای نصب وجود دارد. در داخل این موضوع فرعی ما هر یک از این سه نوع را بررسی خواهیم کرد و در ضمن برخی از نکات برجسته اختیاری را نیز بررسی می کنیم.

هودهای دامنه کوهی جزیره ای: این نوع هودهای محدوده غالباً با یک پیشبینی پیش می روند که در آن دلبستگی به دیوار خارجی انتخابی نیست. به عنوان یک قاعده ، یک دستگاه پذیرش قابل جمع شدن از محدوده یا پیشخوان بالا می رود تا بتواند هوا را به داخل کانال های بخاری که در زیر سطح کف قرار دارد ، مانور دهد. ظرفیت برداشتن هودهای محدوده و ایده پردازی صحیح از مدلهای مختلف هودهای محدوده جزیره ، باعث می شود مدلهای هودهای محدوده جزیره تیزتر از مدلهای زیر کابینت بیشمار باشند.

هودهای دامنه دیواری: از نظر ظاهری بزرگ ، شکافته و مهیج ، هودهای دامنه دیواری به شیوع خود در بین صاحبان خانه ادامه می دهند. به طور مرتب در هنگام دسترسی به کابینت از دیوارهای بیرونی استفاده می شود ، هودهای دامنه سوار بر دیوار بعد از یک دودکش وارونه به سمت پایین می گیرند. تکمیل های استیل ضد زنگ به طور مرتب بر روی هودهای دامنه دیواری قرار دارند و مدل های هودهای دامنه ای از جنس دیواره ، جلا ترین از این سه نوع محسوب می شوند.

هودهای محدوده زیر کابینت: هودهای محدوده کابینت سنتی و عموما اقتصادی ترین نوع هودهای محدوده ، در واقع معمولاً در زیر کابینت دیواری نصب شده و به یک دیوار خارجی متصل می شوند. در مدل های متعددی هوا از طریق کانال بخاری در دیواره خارجی از آشپزخانه بیرون می آید. با شک و تردید ، مدل های زیر کابینت زنده و رواج ندارند.

مجاری یا جریان مجدد
هنگام نصب کاپوت های محدوده ، می توان آنها را به سمت خارج و یا برای بازیافت هوا در داخل آشپزخانه تنظیم کرد. با وجود جایگزین توزیع ، اکثر روغن و بو بواسطه کانال کربن غیر معمول جلب می شوند. هوای مرطوب در حال حاضر به مشکلات ساخت کمک می کند و ممکن است چند بو از بین برود. به این ترتیب که ممکن است با وجود مجاری خارج ، راهی برای از بین بردن سریع یک تن از توریست ها به این معنی باشد که اتاق کمی خنک تر شود.

اندازه هودهای برد
با داشتن دو گلدان در آشپزخانه ، بیشتر هود ها به خوبی تطبیق می یابند و اجازه نمی دهند بخار در طرفین فرار کند. به هر صورت ممکن است ، اکثر مدل ها با چهار گلدان آب جوش خورده سازگار نشوند ، به خصوص اگر فقط 30 اینچ عرض داشته باشند. هرچه کاپوت برد بیشتر باشد ، در از بین بردن بخار و بو رایحه ای قانع کننده تر خواهد بود. اگر فضا دارید ، در نظر بگیرید که یک کاپوت 36 اینچی با طیف گسترده ای را در بالای یک ظرف 30 لیتری قرار دهید. عرض اضافی در هر طرف بخار بیشتری می گیرد.

محدوده کانال های هود
همه هودهای برد دارای کانال برای به دام انداختن روغن و روغن حاصل از پخت و پز هستند. بیشتر آنها دارای کانال های فلزی قابل استفاده مجدد هستند که در ماشین ظرفشویی قرار می گیرند. از آنجا که کانال ها بسیار زیاد هستند ، شستن آنها در یک سینک استاندارد دشوار است.

طرفداران هود محدوده
اثربخشی واقعاً با تعداد طرفداران مشخص نمی شود. برخی از مدل های بزرگ تک فن می توانند از مدل های دو فن کوچکتر استفاده کنند.

فشار
طرفداران می توانند با سرعت کامل بسیار بلند باشند ، و تمایل به افزایش صدای بلند با عملکرد وجود دارد. از این رو طیف وسیعی از سرعت فن ها مفید هستند: اگر به راحتی چند تخم مرغ می خورید ، با چیزی که بدون پایان خسته می شود زحمت نمی کشید. سطح دزدگیر می تواند تا 60 یا حتی 66 دسیبل برسد.

روشنایی
یک کاپوت مناسب و معقول باعث می شود تا به اندازه کافی از ظرف برای شما قابل مشاهده شود. تعداد زیادی مدل فقط از لامپ 40 وات استفاده می کنند ، که تعداد زیادی آشپز آن را به اندازه کافی کشف نمی کنند. برخی دیگر از دو لامپ استفاده می کنند ، در اینجا و در آنجا آنها را با نوار perspex استفاده می کنند. تعداد زیادی از هودهای برد پرهزینه تر ، چراغ های رشته ای و لامپ های رشته ای بسیار بهتری را با انتخاب های تاریک تر یا لامپ های روشن روشن کافی دارند.

محدوده هودها
هودهای محدوده پشتیبانی نمی شوند. شما باید کانال را جدا کرده و بشویید ، بدنه هود را تمیز کرده و هر چند وقت یک بار یک چراغ را تغییر دهید. شما باید این گزینه را داشته باشید که بخش بزرگی از این تکالیف را بطور مؤثر انجام دهید.

کنترل های هود محدوده
این واقعا برای هود ها استاندارد است که کنترل های خود را در یک موقعیت دستی ساده در قسمت جلویی داشته باشند. با این وجود ، برخی از مدل های فصلی بیشتر دارای سوئیچ های کشویی هستند که می توانند در موقعیت صحیح کمی مشکوک باشند. کنترل لمسی ساده تر است و اکثر هودهای برد ما از کنترل لمسی استفاده می کنند.

تعمیر و نگهداری هودهای محدوده
بیرون و داخل کاپوت محدوده را به طور عادی پاک کنید. هنگامی که شما مجبور به تمیز کردن شدید آن هستید ، از یک جواب آب گرم ، مواد شوینده ظرفشویی و نمک بو برای برش روغن استفاده کنید. دستکش الاستیک بپوشید. کانال های فلزی را هنگام کثیف بودن آنها تمیز کنید و کانال ها را در هودهای دامنه بدون اختراع هر شش تا نه ماه یا به طور مرتب به عنوان سازنده توصیه کنید. برای رهنمودهای بطور فزاینده و دقیق ، اگر بخش تعمیر و نگهداری راهنمای کاربر را مشاهده کنید ، ایده آل خواهد بود.

تمیز کردن بیرون
به طور متناوب با آب صابون داغ تمیز و پارچه نخی را تمیز کنید. سعی کنید از مواد شوینده مخرب یا گریتینگ (به عنوان مثال پاک کننده اجاق گاز Comet Power Scruv® ، EZ-Off®) و یا کوسن های فلزی / کوسن های گلزنی استفاده نکنید که باعث خراشیده شدن و صدمه دیدن به سطح استیل می شود. برای مثال سنگین ترشح مایعات از خاک استفاده کنید ، به عنوان مثال ، پاک کننده برند “Forumla 409®” یا “Fantastic®”.

داخل تمیز کردن
احتیاط! قبل از تمیز کردن آن مطمئن شوید که واحد کشته شده است. همچنین از دوش گرفتن تمیز به صورت مستقیم و روشن بر روی پیوست نور یا نور خودداری کنید. قسمت داخلی کاپوت را با یک شوینده / تمیز کننده خانگی معمولی تمیز کنید.

فن حامی موتور
بیشتر موتورهای فن هود دارای برد لازم برای نگهداری نیست. پس از مدتی ، موتور و جهت آن ممکن است به دلیل گرما ، گرایش مداوم و روغن که در آن کشف نشده است سفت شود. همچنین پس از مدتی چرخ دمنده روغنی و کثیف می شود که می تواند فن را مختل کرده یا باعث لرزش شود. چرخ را برداشته و آن را با دستگاه جدا کننده تمیز کنید. در این مرحله ، اگر فن هنوز متوسط ​​است یا اگر لرزش دارد ، باید موتور فن را تحویل بگیرید.

تمیز کردن تله / لیوان روغن
شما می توانید با جذب آن یک چربی چربی روغن و فنجان روغن را درون کاپوت خود تمیز کنید تا تمام روغن شکسته شود و بعد از آن آن را با آب گرم و صابون بشویید.

کانال های ذغال سنگ
اگر واحد شما حاوی کانال های ذغال سنگ است ، این موارد باید پیوند داده شود. آنها نمی توانند تمیز شوند.

استفاده از هود برد:
هود دامنه را قبل از روشن کردن دامنه گاز روشن کنید.
دو موتور را هنگام روشن کردن محدوده برای گرمازدگی باید روشن کنید.
هنگام جوشانده گیاهان ترمیم کننده چینی ، باعث شوید که هود دامنه با سرعت کمتر به مدت 5 تا 5 دقیقه به طور مداوم کار کند تا از پوشاندن نور پلاستیک و فنجان روغن جلوگیری شود و از تغییر شکل جلوگیری شود.
در پی پخت و پز ، قبل از خاموش کردن آن ، هود دامنه را به مدت 5 تا 5 دقیقه نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>