ویژگی های مهم برای انتخاب و خرید سشوار

تنظیم سرعت:

در انواع خوب سشوار می توان سرعت باد را تنظیم کرد. این گزینه هنگام استفاده از سشوار به خوبی کار می کند ، بنابراین به آن توجه کنید.

نوع عنصر:

وجود عناصر سرامیکی در سشوارهای جدید باعث گرم شدن کمتر این دستگاه و دوام و عملکرد آن می شود.

باد سرد:

برای ایجاد ثبات در موها می توانید از باد سرد روی سشوار استفاده کنید ، بنابراین سشوارهایی تهیه کنید که این دکمه را دارند.

خشک کن باد

هنگام خرید سشوار مراقب دکمه باد سرد باشید

آنچه باید قبل از خرید سشوار بدانید

خروجی یون:

انواع به روزرسانی شده سشوار توانایی تولید یون را دارند. این ویژگی سشوار از چسبیدن و یخ زدگی مو در هنگام خشک شدن جلوگیری می کند و چربی داخل مو را حفظ می کند.

ویژگی های اضافی:

هنگام انتخاب سشوار به خاطر داشته باشید که این دستگاه باید دارای آرایش یاب یک دیسپنسر باشد ، بسته به نیاز شما ممکن است سری های مختلف تلگراف یا درزگیر باشد.

سایر ابزارها و تجهیزات مورد نیاز سشوار مطابق با سلیقه و نیاز شما ، یک سری برس مانند ماساژ است که تجربه لذت بخشی را به دست می آورد. از دیگر نکات مثبت که باید هنگام خرید سشوار به خاطر بسپاریم دکمه توربو ، حلقه تعلیق و سیم برق بلندتر دستگاه است.

لوازم جانبی سشوار

سشوار با امکانات و ملزومات لازم خریداری کنید
دارای سشوار مناسب برای انواع موها
مو فرفری:

از خشک کن مویی که به آرامی و در دمای پایین خشک می شود برای خشک شدن موهای فر استفاده کنید و می توانید از یک تهویه هوا در جلوی سشوار استفاده کنید تا به موهای خود حجم دهید.

موی صاف:

از سشوار سبک برای موهای لخت و صاف استفاده کنید زیرا مجبورید آن را برای مدت طولانی روی سر خود نگه دارید.

مدل موهای سشوار

سشوار فیلیپس مخصوص موهای صاف را انتخاب و خریداری کنید
نکات مهم هنگام خرید سشوار برای انواع موها
موهای جدا شده:

از یک نازل با سر بسیار بسیار نازک برای خشک کردن مو استفاده کنید که می تواند فقط قسمت کوچکی از مو را بدون گرم کردن موهای دیگر خشک کند.

موهای نازک و کوتاه:

برای اینکه موهایتان خوب به نظر برسد ، از نازلی با سر بسیار باریک استفاده کنید و آن را از ریشه مو به بالا پاک کنید تا پر شود.