راهنمای جامع خرید و نصب پمپ آب خانگی

چگونه پمپ آب خانگی مناسب را انتخاب کنیم؟ چگونه پمپ آب خانگی خرید بهترین پمپ آب ساختمان اینجا کلیک کنید نصب کنیم؟ این دو سوال اغلب توسط همکاران فروش ما در فروشگاه مخزن Ab.com مطرح می شود. به همین دلیل در این مقاله اطلاعات مفیدی درباره خرید پمپ آب خانگی و مراحل خرید بهترین پمپ آب ساختمان نصب پمپ آب خانگی در اختیارتان قرار می دهیم.

راهنمای خرید پمپ آب

 

پمپ آب خانگی چگونه کار می کند
امروزه به دلیل فشار کم آب در بسیاری از ساختمان ها خرید بهترین پمپ آب ساختمان ، استفاده از مخازن آب و پمپ آب بسیار رایج است. این دستگاه آب ذخیره شده درون مخزن را به شبکه آبرسانی ساختمان هدایت می کند. به زبان ساده ، پمپ آب خانگی می تواند با تبدیل خرید بهترین پمپ آب ساختمان جریان الکتریکی به انرژی مکانیکی ، آب را به ارتفاعات هدایت کند.

احتمالاً یک مخزن کوچک قرمز یا آبی در کنار مخزن ذخیره خرید بهترین پمپ آب ساختمان آب و پمپ دیده اید. این مخزن تحت فشار به عنوان منبع تحت فشار نیز شناخته می شود و وظیفه دارد با کاهش زمان روشن و خاموش شدن پمپ آب را تحت فشار ذخیره کند تا از فرسودگی خرید بهترین پمپ آب ساختمان آن بکاهد و باعث افزایش عمر پمپ آب شود. ما قبلاً در مقاله قبلی با عنوان “مخزن تحت فشار یا مخزن انبساط بسته” منبع فشار پمپ آب را به طور مفصل معرفی کرده ایم. برای آگاهی خرید بهترین پمپ آب ساختمان از قیمت روز و یا خرید مخزن فشار پمپ آب می توانید به “فروشگاه ما برای خرید منبع تحت فشار” مراجعه کنید.

بهترین پمپ آب خانگی

 

انواع پمپ آب خانگی
پمپ های آب خانگی انواع مختلفی دارند خرید بهترین پمپ آب ساختمان که بسته به میزان جریان (حجم آب در واحد زمان) و ارتفاع تأمین آب ، تقسیم می شوند. اما به طور کلی پمپ های آب خانگی معمولاً به دو دسته پمپ های جت و پمپ های صفحه ای تقسیم می شوند. خرید بهترین پمپ آب ساختمان در ادامه با انواع پمپ ها بیشتر آشنا خواهید شد.

پمپ های جت: جت خرید بهترین پمپ آب ساختمان یا پمپ های خود شوفاژ بسته به فشار هوا تا چند متر بالاتر از مخزن آب قابل نصب هستند. البته نیرویی که به مکش وارد می شود خرید بهترین پمپ آب ساختمان به طور طبیعی باعث کاهش هد پمپ یا حداکثر ارتفاع منبع آب می شود. این پمپ ها نسبتاً پر سر و صدا هستند.
پمپ های صفحه ای: این پمپ ها دارای سر کمتر (حداکثر ارتفاع تأمین آب) با ظرفیت برابر پمپ های جت هستند. در مقابل ، جریان بیشتری دارند (حجم آب در واحد زمان). پمپ های صفحه ای از نوع خودکار نیستند و منبع ذخیره باید در ارتفاع این مخازن خرید بهترین پمپ آب ساختمان یا برابر آن نصب شود.

جدول پمپ آب

 

پمپ های زیر آب: پمپ های قابل استفاده در زیر آب خرید بهترین پمپ آب ساختمان معمولاً مخزن فشار ندارند و آب را از داخل چاه پمپ می کنند. بنابراین ، مصرف انرژی این نوع پمپ ها بسیار کمتر از پمپ های جت است. پمپ های مخزن قابل استفاده در زیر آب به طور عمده برای خرید بهترین پمپ آب ساختمان انتقال آب از چاه های عمیق استفاده می شود.
پمپ گردش خون: مانند پمپ آب در گردش در دیگ بخار
چگونه مناسب ترین پمپ آب خانگی را برای ساختمان انتخاب کنیم؟
مطمئناً این سوال برای شما پیش آمده است که با توجه به انواع و انواع پمپ های آب موجود در بازار ، کدام نوع پمپ برای ساختمان شما مناسب خرید بهترین پمپ آب ساختمان و کارآمد است. برای یافتن پمپ ایده آل برای خانه خود می توانید نکات زیر را در نظر بگیرید:

پمپ آب مناسب برای چاه

 

سر پمپ و ارتفاع ساختمان: در حالت ایده آل پشت خرید بهترین پمپ آب ساختمان بالاترین شیر آب باید تقریباً یکبار یا فشار 5/14 psi باشد. از طرف دیگر ، برای بالا رفتن از آب لوله های ساختمان ، به 14.5 PSI یا 1 فشار در هر 10 متر ، بدون توجه به اصطکاک لوله ها ، نیاز داریم. خرید بهترین پمپ آب ساختمان بنابراین حداقل سر لازم برای یک واحد ویلایی یک طبقه در حالت ایده آل بین 15 تا 20 متر است. ما ارتفاع یک مجموعه 4 واحدی با خلبان را 15 متر در نظر می گیریم. برای این ساختمان 25 تا 32 خرید بهترین پمپ آب ساختمان متر سر لازم است.
میزان جریان یا میزان جریان: میزان جریان پمپ نیز به طور مستقیم به تعداد شیر بستگی دارد. اگر در هر واحد زمان یک شیر باز در نظر بگیریم و دبی هر شیر 10 لیتر در دقیقه است ، برای مجموعه 4 واحدی و شیر خلبان خلبان ، حداقل دبی 50 لیتر خرید بهترین پمپ آب ساختمان در دقیقه خواهد بود.

پمپ آب برای ساختمان 4 طبقه

نمودار پمپ را بررسی کنید: برای اطمینان از انتخاب پمپ مناسب ، می توان نمودار را بررسی کرد. در نمودار پمپ ، یک رابطه معکوس بین جریان و ارتفاع یا خرید بهترین پمپ آب ساختمان سر وجود دارد. هرچه پمپ آب بیشتر باشد ، میزان دبی پایین تر است که در نهایت در حداکثر نقطه یا سر پمپ تقریبا به صفر می رسد. در مورد این مجموعه ، 4 واحد پمپ مناسب است که می تواند 50٪ از کل جریان را به بالاترین نقطه ساختمان پمپ کند ، در حالی که اختلاف ارتفاع این خرید بهترین پمپ آب ساختمان نقطه و حداکثر سر پمپ 10 تا 15 متر است.

نکات مهم در خرید پمپ آب

سر و صدا: در بیشتر موارد ، پمپ ها پر سر و صدا هستند و ممکن است باعث ناراحتی شوند. بنابراین توصیه می شود مشخصات روی پمپ را بررسی کنید. خرید بهترین پمپ آب ساختمان برای کاهش سر و صدا می توان پمپ ها را با روکش مخصوصی طراحی کرد ، اما مراقب باشید در ایجاد هوای اطراف پمپ و موتور برقی آن مزاحمتی ایجاد نشود. در اصل ، صدای خرید بهترین پمپ آب ساختمان پمپ های صفحه ای کمتر از پمپ های جت است.

نکات مهم در خرید پمپ آب

مصرف انرژی: در هنگام انتخاب پمپ توجه خرید بهترین پمپ آب ساختمان به میزان انرژی مصرفی پمپ ضروری است. در برخی موارد ، انتخاب پمپ های بیش از حد می تواند هزینه برق و مصرف برق را بسیار افزایش دهد و هزینه های سنگینی را تحمیل کند. خرید بهترین پمپ آب ساختمان بنابراین ، مهم است که پمپی انتخاب کنید که نیاز شما را به خوبی برآورده کند و همچنین مصرف برق منطقی و قابل قبولی را برای ساکن فراهم کند

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme