دستگاه اسپرسو ساز خانگی

ما در این مقاله برای محصولات خریداری شده از طریق برخی لینک ها کمیسیون کسب می کنیم.

در حالی که آخر هفته فرصت می دهد تا حبوبات اسپرسو را خرد کنید ، اما در طول هفته کمی سریعتر به کاپوچینو نیاز داریم. با بهره گیری از زمان و آشفتگی در تهیه اسپرسو با کرم های ابریشمی ابریشمی ، بهترین دستگاه های غلاف قهوه هر بار یک فنجان با ارزش را برای شما فراهم می کنند.

به مشاوره صحیح بیشتری نیاز دارید؟ بیشتر از بررسیهای راهنمای خرید ما دیدن کنید

ساخت نوشیدنی به سبک کافه چیزی را که می توانید در خانه از آن لذت ببرید ، بسیاری از دستگاه های قهوه با کپسول هنوز هم ادامه می یابد. همچنین برخی از آنها می توانند از جمله دستگاه های گرم کردن و سرخ کردن شیر ، شکلات ، چای و نوشیدنی های سرد را تولید کنند.

به این ترتیب یک ماشین می تواند اطمینان حاصل کند که یک خانواده خانگی می تواند از نوشیدنی مورد علاقه خود لذت ببرد.

چرا به دستگاه قهوه غلاف احتیاج دارم؟
دستگاه های بهترین-غلاف-قهوه-3
اعتبار تصویر: کلر لوید دیویس

هرکسی که تاکنون سعی کرده است از یک دستگاه اسپرسو ساز خانگی استفاده کند ، تنها به این دلیل است که به زمین های غرق آلود و دریبل مایع قهوه ای ختم شود ، درس خود را فرا گرفته است. بزرگترین جذابیت ماشین های غلاف قهوه این است که شما برای تهیه اسپرسو عالی نیازی به تخصص ندارید.

درعوض ، هر کپسول دقیقا مقدار کافی قهوه خاکی را تنظیم کرده است ، بنابراین تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک دکمه را فشار دهید.

کم هزینه تر و حجیم تر ماشین آلات لوبیا به فنجان، سازندگان قهوه غلاف نیز اغلب جای کمتری هم در میز . این امر باعث می شود آنها برای آشپزخانه های کوچک ، خانه های خانگی و حتی اتاق خواب ها مناسب باشند .

چقدر باید برای دستگاه قهوه غلاف هزینه کنم؟
در حدود 50 £ 50 should باید یک دستگاه غلاف قهوه در سطح ورودی شما را تضمین کند اما چیزی که بیشتر از همه باید بدانید سیستم شما در حال خرید هستید. هیچکدام با سایرین سازگار نیست ، بنابراین هنگام جستجو در دستگاه های قهوه ، هزینه غلاف ها را بررسی کنید.

بیش از 100 پوند هزینه کنید و احتمالاً شما می توانید گزینه شیر و گرم کردن شیر را چه در یک وسیله جداگانه و چه با یک گره بخورید. دستگاه های قهوه ممتاز Premium می توانند به لطف ویژگی های اضافی ، ساختاری قوی تر و طراحی چشم نواز ، تا 400 پوند هزینه کنند.

بهترین دستگاه های قهوه غلاف

 1. Lavazza A Modo Mio Fantasia Plus – به طور کلی بهترین دستگاه قهوه غلاف
  بهترین دستگاه غلاف قهوه-دستگاه Lavazza

اگر می خواهید میزان کافی در کافه ها را کاهش دهید ، Fantasia Plus دستگاه غلاف قهوه برای شما است. پخش عکس هایی که به راحتی قابل استفاده هستند ، همچنین می توانند شیر فوم را با Plug and Play بخار فرو کنید. به راحتی ، فرفون از ماشین ظرفشویی است.

کنترل های لمسی آن با 36 تنظیم مختلف نوشیدنی سرد و گرم مطابقت دارد. این بدان معنی است که شما می توانید همه چیز را از ریهو گرفته تا لاته بدون پرش از ضرب و شتم درست کنید.

مخزن بزرگ 1.2 لیتری آب به معنی این دستگاه قهوه در لذت بخش کردن جمعیت بسیار جالب است ، در حالی که نور کم نور و گزینه ای برای تنظیم سختی آب به معنای نگهداری آسان آن در شرایط نوک آسان است.

نکته ای که باید بدانید این است که این دستگاهی است برای قهوه نوشیدنی اختصاصی. حدود 15 نوع کپسول قهوه A Modo Mio وجود دارد اما غلافهای دیگر ندارند.

با این حال ، در آزمایشات ، برخی از معتبرترین نوشیدنی های قهوه را تولید کرد. اسپرسو را با یک کرم معطر ضخیم و کاپوچینو که عمق عطر و طعم را با شیر گرم فوم متعادل می کند ، فکر کنید. برخی از جازهای نرم را در پس زمینه اجرا کنید ، و با ایجاد دستگاه قهوه غلاف Fantasia Plus علاوه بر ایجاد کافی نت ، فاصله چندانی ندارید.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 5 از 5 ستاره

هم اکنون بخرید: دستگاه قهوه Fantasia Plus توسط Lavazza A Modo Mio ، 149.99 پوند ، آمازون

 1. Nespresso Expert & Milk توسط Magimix – بهترین برای دوستداران اسباب بازی
  بهترین دستگاه های غلاف قهوه-نسرسو

با قرار دادن اتصال به قهوه ، دستگاه قهوه غلاف Expert & Milk در هر دو ظاهر و نحوه عملکرد آن براق است. نه تنها می توانید یک دکمه را فشار دهید تا بتوانید عکس صافی از اسپرسو ، ریهو معطر یا Americano بخار ایجاد کنید.

در واقع می توانید این کار را از طریق یک برنامه هوشمند بلوتوث انجام دهید. این بدان معناست که تا زمانی که قبلاً کپسول گذاشته اید ، می توانید قهوه خود را از راحتی در بستر خود دم کنید. چه راه بهتری برای بیدار کردن و بوی قهوه تازه وجود دارد؟

فراتر از برنامه آن ، آن چیزی است که شما از دستگاه قهوه Nespresso شیک انتظار دارید. این شامل طراحی خلاقانه مسطح است که به آن اجازه می دهد تا در برابر دیوار و گرما فشار پمپ بنشیند.

با کمی بیشتر از یک مخزن آب لیتری ، حتی یک Aerrocino جداسازی شده برای شیر کردن شیر وجود دارد ، به این معنی که شما فقط به یک سوکت پلاگین احتیاج دارید.

چند ویژگی دیگر ، برچسب قیمت برتر این دستگاه غلاف قهوه را نیز توجیه می کنند. اینها شامل یک نگهدارنده کپسول دو قسمتی ، سکوی فنجان مغناطیسی ، انتخاب سه تنظیم دما (برای اسپرسو گرم اضافی) و بیرون کشیدن خودکار کپسول است.

در آزمایشات ، هم قهوه و هم شیر گرم و خنک به طور مداوم صاف بودند. با این حال ، جفت کردن آن با تلفن اندرویدی منجر به چندین تلاش ناکام شد.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 5 از 5 ستاره

هم اکنون بخرید: Nespresso Expert & Milk توسط Magimix ، 275 پوند ، آمازون

 1. Nespresso VertuoPlus – بهترین دستگاه قهوه غلاف برای لوکس بودن روزمره
  بهترین-غلاف-قهوه-دستگاه-نسپرسو-vertuo-plus

اگر شما به نوعی فردی هستید که با تعداد نخ زیاد ، چین و چروک استخوان روی میز و شمع های خوشبو ، تختخواب را انتخاب کنید ، VertuoPlus دستگاه قهوه برای شماست.

دلیل آن ساده است – هر روز کمی آن را درمان می کند – در این حالت با نوشیدن فنجان غنی و سخاوتمند قهوه معطر ، به نوعی کرم غنی که بیشتر شبیه یک دسر است ، نوشیدنی است.

حتی استفاده از آن احساس سستی می کند ، از نگهدارنده کپسول که به طور خودکار با یک لقمه ملایم باز می شود و با همان عمل بسته می شود ، تا سکوی فنجان کروم chunky که در چهار ارتفاع قرار دارد ، بنابراین می توانید شیشه های بلند و لیوان های کوتاهتر را در خود جای دهید.

فقط یک دکمه در بالا وجود دارد ، که به عنوان دکمه روشن ، خاموش کار می کند یا یک برنامه تمیز کردن عمیق را اجرا می کند. هر کپسول دارای بارکدی در اطراف لبه است که توسط دستگاه خوانده شده است ، بنابراین شما حتی مجبور نیستید میزان تنظیم میزان اسپرسو یا نوشیدنی های طولانی تر را نیز داشته باشید (پنج اندازه نوشیدنی وجود دارد که هر یک از آنها بین 10 تا 500 میلی لیتر قابل تنظیم است).

پس از اتمام کار دم کردن ، کافی است نگهدارنده کپسول را باز کرده و غلاف مورد استفاده را به عقب برگردانید تا در قسمت پشتی مخزن مورد استفاده قرار گیرد.

در طول آزمایش ، این دستگاه به طرز خارق العاده ای بصری برای استفاده به همراه داشت ، به علاوه مخزن بزرگ آب (که در صورت کمبود در فضا یا در هر دو طرف قرار دارید) به این معنی است که نیازی به پر کردن مجدد آن به اندازه بعضی از فشرده ها نیست. ماشین آلات

در حین دم کردن کمی صدای پر سروصدا داشت و صدای چرخشی ایجاد می کرد و برای تهیه یک لیوان قهوه 230 میلی لیتری و حدود 30 ثانیه برای 150 میلی لیتر زیر یک دقیقه طول کشید. همچنین ، اگر عاشق شیر تازه فوم شده در بالای نوشیدنی پرچرب خود هستید ، باید با یک Aeroccino3 در یک سرمایه گذاری کنید ، زیرا VertuoPlus صرفاً یک قهوه ساز است. بعلاوه هیچکدام از قطعات آن از نظر ماشین ظرفشویی ایمن نیست.

با این حال ، برای لیوان های سخاوتمندانه جو ، اسپرسو در نقطه و ریه های سرحال که به اندازه روزانه سرگرم کننده هستند ، VertuoPlus یک راه حل براق است.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 5 از 5 ستاره

اکنون بخرید: دستگاه قهوه غلاف Nespresso VertuoPlus ، 109 پوند ، آمازون

 1. Bosch Tassimo My Way – بهترین دستگاه قهوه غلاف برای Americanos
  دستگاه بهترین-غلاف-قهوه-Bosch

نوشیدنی های قهوه سیاه طولانی می توانند کمی در جهان احساس کنند که نسبت به سفیده های مسطح ، لاته زنجبیل و 101 کار با شیرهای جایگزین انجام شود اما هرگز از آن نترسید ، راه من شما را در ذهن داشته باشد. به این دلیل است که شما می توانید Americano خود را درست همانطور که می خواهید با حداقل فشار دکمه انجام دهید.

از بین سه نقطه قوت مختلف را انتخاب کنید (از آنها فکر کنید که از نوسانی همه روزه تا بیدار شدن در حال حاضر است) ، سه جلد متفاوت و حتی سه درجه حرارت – برای دوستداران نوشیدنی فوق العاده گرم – عالی است.

برای دستیابی آسان تر به Americano ایده آل خود ، حداکثر چهار تنظیمات شخصی را ذخیره می کند ، بنابراین دیگر نیازی به تنظیم مجدد دستگاه به روشی نیست که قهوه خود را دوست داشته باشید. البته این Tassimo به شما چای ، شکلات داغ و نوشیدنی های دیگری نیز می بخشد ، بنابراین برای یک خانواده شلوغ که همه چیز متفاوت را دوست دارند ، خوب است.

اگر قبلاً از دستگاه تاسیمو استفاده کرده باشید ، می دانید که همه چیز در مورد بارکدها وجود دارد. هر دیسک T در My Way قرار می گیرد تا بتواند آن را بخواند و مقدار مناسبی از آب (نگه داشتن اسپرسوها کوتاه) ، با فشار در صورت لزوم.

برخلاف بسیاری از دستگاه های غلاف که برای رسیدن به یک کرم ضخیم از فشار فشار پمپ 15 تا 15 بار استفاده می کنند ، My Way فقط دارای فشار 3.3 بار پمپ می باشد ، اما در حین آزمایش ، هنوز هم یک برج خنک کننده قابل توجه در بالای Americanos ما ایجاد کرده است.

از طرف مثبت ، این بدان معناست که زمان گرم شدن آن تقریباً سریع بوده است (هیچ انتظار برای ترموبلاک به معنای آغاز آن در 10 ثانیه نبود) و بخاری جریان آن می تواند بعد از نوشیدن بدون مکث نوشیدنی را برای بهبودی ادامه دهد. این شیر تازه را شیرین نمی کند ، در عوض دیسک های خامه ای یا دیسک های ترکیبی ارائه می دهد ، اما ممکن است اینها برای همه نباشد.

دلیل نهایی دوست داشتن آن به دلیل کم کاری بودن است. عملکردی نظیر خود تمیز کردن است ، بنابراین قهوه شما همیشه طعم فوق العاده ای خواهد داشت و قطعات آن از ماشین ظرفشویی ایمن است.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 4 از 5 ستاره

اکنون بخرید: دستگاه قهوه Bosch Tassimo My Way ، 72 پوند ، آمازون

 1. دستگاه قهوه و چای Dualit Espress-Auto – بهترین دستگاه غلاف قهوه برای تعهدات فوب
  بهترین دستگاه های مخصوص دستگاه قهوه-6-Dualit_Espress_auto_Tea_Coffee_Machine

آیا شما جزء افرادی هستید که ایده دستگاه غلاف قهوه را دوست دارد اما نمی توانید خود را در یک سیستم ثابت کنید؟ آن مردمی باهوش در Dualit پاسخی برای شما دارند.

Espress-Auto یک دستگاه پودر قهوه فشار قوی 19 بار است. این بدان معنی است که نه تنها باعث ایجاد قهوه از کپسول های Nespresso و غلاف ESE می شود ، بلکه می توانید گزینه های دیگری نیز پیدا کنید.

این شامل کپسول های چای ، کپسول های NX خاص خود و یا حتی قهوه های زمینی است و به شما این آزادی را می دهد که افرادی که دارای یک سیستم تک غلاف هستند از آنها سود نمی برند.

دو دکمه مخصوص اسپرسو یک یا دوتایی و دیگری برای چای وجود دارد (که دمای آب را بالا می برد و مدت زمان بیشتری عصاره می گیرد). این می تواند برای گرمتر یا خنک کننده نیز تغییر کند. یک دستگیره آسان برای تمیز کردن شیر بخار برای شستشوی شیر و مخزن آب 1.5 لیتر سخاوتمندانه است.

حتی یک نشانگر قابل استفاده در کنار هم وجود دارد که به شما اطلاع می دهد چه موقع دستگاه قهوه را خالی کنید.

خاموش کردن خودکار آن 30 دقیقه طولانی است ، بنابراین احتمالاً بهتر است به یاد داشته باشید که دستگاه قهوه را بعد از استفاده خاموش کنید. در طول آزمایش ، استفاده از قهوه زمین فریبنده ترین و کثیف ترین قسمت بود. با این وجود ، گذشته از آن ، تمام قهوه های دم شده قهوه مخلوط صاف و از کیفیت مداوم و بالایی برخوردار بودند.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 4 از 5 ستاره

هم اکنون بخرید: دستگاه قهوه و چای Dualit Espress-Auto ، 182.99 پوند ، آمازون

 1. JML San Siro – بهترین دستگاه قهوه غلاف برای نوشیدنی های یخ زده
  دستگاه بهترین-غلاف-قهوه-JML

این که آیا شما بعد از یک اسپرسو بخار شده یا یک لاته یخ زده در حال مسافرت هستید ، دستگاه قهوه سان سیرو می تواند تحویل دهد. Nespresso سازگار با غلاف ، می تواند هر دو چای و قهوه را ایجاد کرده و بین دم کردن گرم و سرد تغییر کند (البته برای خنک شدن بین این دو کمی طول می کشد).

این بدان معناست که شما لازم نیست قبل از تهیه نوشیدنی های تابستانی منتظر قهوه داغ باشید تا آب ولرم رشد کند یا خطر ذاتی شدن یخ های یخ خود را در معرض خطر قرار ندهد.

همچنین دارای بسیاری از ویژگی های بسیار خوب دیگر نیز می باشد ، از جمله آن ها فشار 19 پمپ برای ایجاد کرما قهوه ، حالت اکوفیلد 15 دقیقه ، اسپوت جمع شونده است که برای رسیدن به فنجان های کوچک و پایین آوردن آن ، فضای کمتری برای لیوان های بلندتر ایجاد می کند ، به علاوه یک آبکشی وجود دارد. دکمه ای که می توانید بین نوشیدنی ها بزنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ باقیمانده ای باقی نمانده است.

همچنین در طیف وسیعی از سایه های چشم نواز قرار گرفته است ، بنابراین می توانید از آن استفاده کنید تا اسپلیسی از رنگ های آبی ، سبز ، صورتی یا قرمز به آشپزخانه خود اضافه کنید.

چند نیگ وجود دارد – مخزن آب در قسمت پشتی در 800 میلی لیتر در سمت کوچک است و در مقایسه با بعضی از دستگاه های غلاف ، سرعت آن کم است ، که اگر دوست دارید اسپرسو کنید و ناامید شوید ، می تواند ناامید کننده باشد. شما همچنین باید اندازه قهوه مورد نظر خود را برنامه ریزی کنید زیرا تنها یک گزینه به عنوان استاندارد وجود دارد ، یعنی ریهو.

هیچ کارکرد گرم کردن شیر نیز وجود ندارد ، بنابراین ممکن است مجبور شوید بودجه برای یک فروم بودجه اختصاص دهید. در آزمایشات ، ما متوجه شدیم که در حالی که این ماده باعث ایجاد کرمی جامد می شود و شیرینی غنی از غلافهای مورد استفاده ما را به ارمغان می آورد ، قهوه کمتر از رایحه ای که انتظار داشتیم باشد. اهرم بستن ظرف کپسول نیز کمی سفت بود.

در جبهه تعمیر و نگهداری ، باید هوشیار باشید – هیچ هشداری برای فرود وجود ندارد ، بنابراین لازم است به یاد داشته باشید که به طور مرتب این کار را انجام دهید یا با عواقب لیمسکالی روبرو شوید ، و قطعات متحرک آن را با دست تمیز کنید. با این حال ، برای یک دستگاه غلاف سازگار با Nespresso بسیار مقرون به صرفه است ، بنابراین یک روش عالی برای فهمیدن اینکه آیا دامنه نوشیدنی های پیشنهادی را دوست دارید ، بسیار مناسب است.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 3 از 5 ستاره

اکنون بخرید: دستگاه قهوه سان سیرو ، 99.99 پوند ، JML

 1. Nespresso Inissia توسط Magimix – بهترین دستگاه قهوه غلاف برای فضاهای کوچک
  بهترین-غلاف-قهوه-ماشین-1 Nespresso Inissia جلو جبهه

Inissia در هشت سایه موجود است و به عنوان کوچکترین و رنگارنگ ترین رنگ از Nespresso به حساب می آید ، Inissia یک دستگاه غلاف قهوه بدون استرس است. نه تنها به طرز فانتزی جمع و جور ، با عرض 12 سانتی متر عرض بر روی محل کار ، بلکه به اندازه کافی سبک است که مطابق نیاز حرکت کند.

با این حال ، ابعاد کم رنگ آن بر اندازه مخزن آب آن که تنها 700 میلی لیتر است تأثیر می گذارد. شکل این دستگاه قهوه غلاف نیز با توجه به انتخاب دستگاه های اعتباری قابل توجه در بازار ، کاملاً اساسی است.

طراحی جداگانه ، این دستگاه قهوه ای کاربردی با فشار پمپ 19 بار و یک ظرف داخلی است که می تواند 11 کپسول استفاده شده را به خود بگیرد. این عمل پس از نه دقیقه عملکرد خاموش خودکار دارد.

فقط دو دکمه قابل استفاده برای اسپرسو و ریهو / آمریکاییو وجود دارد که می تواند متناسب با آن تغییر کند. در هر دو آزمایش ، هر دو قهوه با کیفیت خوب و کرمی غنی تولید کردند.

در مقایسه با سایر دستگاه های قهوه Nespresso ، بیرون کشیدن کپسول به صورت اتوماتیک مخالف است. یک حرکت نزولی جزئی از آنجا که هیچ نوع شیر وجود ندارد ، برای قهوه سیاه بهتر است. با این حال ، همیشه می توانید یک Aeroccino جداگانه برای لات ها و سفیدهای مسطح اضافه کنید.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 3 از 5 ستاره

اکنون بخرید: دستگاه قهوه Nespresso Inissia توسط Magimix ، 128.99 پوند ، آمازون

 1. Nescafe Dolce Gusto Eclipse – بهترین دستگاه غلاف قهوه برای تطبیق پذیری
  بهترین-غلاف-قهوه-ماشین آلات-2 NDG 377077_eclipse_delonghi_glossy_silver_persp_macchiato_40x50_300dpi_Flt + کپسول

چه کار می کنید وقتی همه افراد در خانه نوشیدنی دیگری را دوست دارند اما شما هنوز هم یک قهوه تمیز هستید؟ پاسخ سیستم جامع Dolce Gusto است. به طور خاص ، یکی از دستگاه های قهوه طراحی شده آن ، آسان برای استفاده ، دارای ویژگی های بسته بندی شده Eclipse است.

طراحی شده در یک حلقه شیک که با لمس یک دکمه باز می شود ، می تواند در یک مخزن آب سخاوتمند یک لیتری فشار بیاورد. سکوی فنجان قابل حمل آن توسط بقیه دستگاه غیرقابل کنترل است ، بنابراین همه چیز را از یک آموزش شاداب گرفته تا لیوان جا می دهد.

خاموش شدن خودکار آن پنج دقیقه است و تنها راه حل این است که حلقه پس از استفاده به طور خودکار بسته نمی شود. در حالی که چای و شکلات داغ را تولید می کند ، قهوه یکی از ویژگی های این دستگاه است. با فشار پمپ 15 بار ، گزینه ای برای قرار دادن سکوی فنجان درست زیر اسپوتو برای اسپرسو وجود دارد.

یک نوار لغزنده کنترل لمسی چقدر آب را از دستگاه قهوه خارج می کند ، با گزینه XL برای نوشیدنی های طولانی تر دیکته می کند.

انتخاب گرم یا گرم به شما امکان می دهد یک کاپوچینوی سرد را به راحتی گرم کنید. در طی آزمایش ، دستگاه قهوه Eclipse به سرعت در حدود 30 ثانیه گرم شد. این قهوه را بدون نقص و مداوم درست کرد ، اگرچه غلافهای شیر آن بسیار شیرین بود.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 4 از 5 ستاره

اکنون بخرید: دستگاه غلاف قهوه اتوماتیک Eclipse توسط Nescafe Dolce Gusto ، 130 پوند ، آمازون

 1. Bosch Tassimo Vivy 2 – بهترین دستگاه غلاف قهوه برای مبتدیان با بودجه
  best-غلاف-قهوه-ماشین آلات-3 Bosch Tassimo Vivy2

هرچه قهوه مورد نظر شما باشد ، سرمایه گذاری در دستگاه Tassimo باعث می شود که تمام مخلوط های مورد علاقه خود را تهیه کنید. به عنوان یکی از دستگاه های قهوه کوچکتر در محدوده ، Vivy 2 هر آنچه که در مورد سیستم T-Disc در بسته بندی ساده و قابل استفاده وجود دارد بسیار عالی است. هر کپسول قهوه بارکد شده است ، بنابراین دستگاه می داند که چه مقدار آب برای رها کردن و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دکمه را فشار دهید. هشدارهای پر کردن و پر کردن مخزن آب نیز وجود دارد.

همچنین این یک طراحی سازگار با محیط زیست است که در ابتدا گرم می شود و بعد از هر نوشیدنی به حالت آماده به کار باز می گردد. در جایی که با سایر دستگاه های قهوه تفاوت دارد فشار 3.3 بار پایین تر آن است. اینکه طعم قهوه چه ارتباطی بیشتر با دیسک انتخابی داشته باشد تا روند تولید دم. در آزمایشات ، اسپرسو غنی بود اما فقط با اشاره یك كرم ، در حالی كه شکلات داغ افراط و سرخ شده بود.

یک یا دو بار در خواندن بارکد مشکل داشت. با این حال ، این یک دستگاه قهوه مناسب است که اگر خانواده شما نسبت به مشروبات الکلی قهوه ای که نسبت به مصرف مجدد مخزن کوچکتر از حد متوسط ​​700 میلی لیتر آن مشکلی ندارد ، تصمیم بگیرید.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 4 از 5 ستاره

اکنون بخرید: دستگاه قهوه Tassimo Vivy 2 توسط Bosch ، 39.99 پوند ، آمازون

 1. KitchenAid Artisan Nespresso – بهترین دستگاه قهوه غلاف برای سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل

بهترین دستگاه های قهوه-غلاف-7-KA-صنعتگر-MACHINES_B2C_ARTISAN_KITCHENAID_KITCHENAIDBUNDLE_CANDYAPPLERED_110520141521.jpg

این دستگاه شیک قهوه غلاف توجه شما را جلب می کند. به جای پلاستیک ، بدنه آن از فلز ریخته گری براق است. به جای اینکه سبک و فشرده باشد ، وزن آن 8.9 کیلوگرم است – زیرا ، خوب ، چرا می خواهید چنین دستگاهی با شکوه را در یک کمد ذخیره کنید؟ فضای لازم را برای آن در محل کار خود پیدا کنید و خواهید فهمید که این دستگاه قهوه در هر سانتیمتر یک شگفتی مدرن است و شش سایز فنجان از پیش برنامه ریزی شده را تولید می کند.

دارنده کپسول خود را از طریق یک اهرم کرومی که با یک thud رضایت بخش بسته می شود ، کار می کند . Artisan همچنین با فعال کردن تنظیمات انتخاب شده بیشترین استفاده در طول 11 استفاده اخیر ، می آموزد که قهوه مورد علاقه شما چیست. به عنوان یکی از گران ترین دستگاه های قهوه غلاف موجود در بازار ، بیشتر از بیشتر سرمایه گذاری است.

اگر دوست دارید نوشیدنی های شیری را دوست داشته باشید باید یک خانه و یک سوکت برای Aerrocino جداگانه خود پیدا کنید – این صنعتگر صرفاً یک قهوه ساز است. با این حال ، این قهوه را به لطف مخزن آب 1.4 لیتری ، فشار پمپ 19 بار و بستر سقوط فنجان کروم ، بسیار خوب می کند.

در آزمایشات ، ریزورت آن به همان اندازه ریه های آن شیرین و طعم دهنده بود. هر دو با یک کرم مسموم کننده همراه بودند. این یک دستگاه قهوه غلاف است که به زیبایی طراحی شده و به همان اندازه قوی طراحی شده است که ماندگاری دارد.

رتبه بندی ایده آل صفحه اصلی: 4 از 5 ستاره

اکنون بخرید: دستگاه قهوه آرتیسان نسپرسو توسط KitchenAid ، 475 پوند ، آمازون

لوازم کوچک خود را به روز می کنید؟ بهترین مخلوط کن ها – مدل های برتر برای تهیه اسموتی ، سوپ و خیلی موارد دیگر

نحوه خرید دستگاه قهوه غلاف
بهترین-غلاف-قهوه-ماشین آلات-6 Dualit_Espress_auto_Tea_Coffee_Machine_L شیوه زندگی
اعتبار تصویر: Dualit

 1. اندازه مخزن
  هر دستگاه غلاف دارای یک مخزن آب قابل شارژ است ، بنابراین قبل از خرید اندازه آن را بررسی کنید. هر چیزی کمتر از یک لیتر نیاز به پر کردن مکرر دارد ، به خصوص اگر نوشیدنی های طولانی را ترجیح می دهید. برخی از آنها را می توان در محل پر کرد (برای لحظه هایی که متوجه می شوید آب در حال اتمام است). سایر موارد نیاز به خارج کردن دارند – اگر یک سینک آشپزخانه کوچک یا شیر کوتاه دارید ، بررسی کنید که می توانید مخزن را به راحتی درون زیر دهانه قرار دهید.
 2. فشار نوار
  این مقدار نیرویی است که دستگاه برای پمپاژ آب از طریق غلاف استفاده می کند. به دنبال حداقل یک عدد 15 برای یک کرم سبک طرفدار باشید ، اگرچه دستگاه هایی که برای کنترل طیف گسترده ای از نوشیدنی ها طراحی شده اند ، می توانند پایین تر باشند.
 3. شستشوی شیر
  دو روش وجود دارد که یک دستگاه قهوه غلاف می تواند کاپوچین های خزدار ، لات ها و سفیده های مسطح ایجاد کند. مورد اول استفاده از غلافهای شیر خشک یا UHT است – در صورت دسترسی به یخچال عالی نیست اما ممکن است به سلیقه همه نباشد. مورد دیگر توسط یک شیرخشک جدا یا مخلوط شده مانند Aerrocino است که اغلب ماشینهای نسپرسو را همراهی می کند.
 4. اندازه نوشیدنی
  عالی برای کسانی که صبح ها دوست دارند اسپرسو باشند ، اما در آخر هفته ها یک لاته دارند ، بعضی از ماشین ها نوشیدنی هایی با اندازه متفاوت دارند. غالباً امکان تنظیم میزان میزان آب پخش شده متناسب با سلیقه شما وجود دارد. همچنین می توانید تنظیمات مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا نوشیدنی های شخصی سازی شده به راحتی تولید مثل کنید. آخرین محصول دستگاه های قهوه حتی توسط یک برنامه قابل کنترل است ، بنابراین می توانید لحظه ای که از دوش خارج می شوید ، آنها را تنظیم کنید.
 5. اندازه اسپوت
  بررسی کنید که فضای کافی برای فنجان مورد علاقه خود در زیر دهانه وجود دارد. برخی از دستگاه های غلاف قهوه دارای سیستم عامل های باریکی هستند که لیوانی بزرگ را در خود جای نمی دهد. هواداران اسپرسو باید به دنبال نطفه های سقوط یا سکوهای قابل تنظیم باشند که فنجان های کوچکتر را به سمت دهانه جمع می کنند. این نه تنها به جلوگیری از پاشیدگی در محل کار کمک می کند بلکه باعث ایجاد کرمی ضخیم تر در اسپرسو می شود.

چه نوع نوشیدنی می تواند دستگاه غلاف قهوه شما تولید کند؟
اکثر دستگاه های غلاف قهوه اصلی می توانند نوشیدنی های اساسی شیر تولید کنند ، اما پیدا کردن مواردی که می تواند هر چیزی را از چای لاته گرفته تا یک ماشیمیای کارامل تولید کند ، معمول است. برخی از دستگاه های قهوه همچنین می توانند نوشیدنی های سرد مانند چای سرد یا قهوه درست کنند. گزینه نوشیدنی های مارک دار با سیستم قهوه Tassimo T-Disc وجود دارد.

دستگاه هایی که از غلاف ESE استفاده می کنند (که شباهت زیادی به یک برگ چای سفید دارد) فقط قهوه یا چای دم می کنند ، در حالی که سایر سیستم ها به جای انواع نوشیدنی ، انواع قهوه های تک منشا را ترجیح می دهند.

چه سؤالات اساسی دیگری را باید بپرسم؟
دستگاه های بهترین-غلاف-قهوه-2
اعتبار تصویر: دارن چونگ

 1. آیا می توانید غلاف دستگاه قهوه را بازیافت کنید؟
  بررسی کنید که غلافهای قهوه شما برای بازیافت زباله ها قابل بازیافت هستند یا خیر. به عنوان مثال غلافهای قهوه Nespresso از آلومینیوم بی نهایت قابل بازیافت ساخته شده اند.
 2. در مورد دفع دستگاه قهوه غلاف خود چطور؟
  اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید ، مطمئن شوید که دستگاه قهوه شما دارای هشدارهای نزولی است. برای نگه داشتن یکنواخت دستگاه غلاف شما ، نزول منظم ضروری است.
 3. آیا دستگاه های قهوه غلاف از انرژی زیادی استفاده می کنند؟
  ترموبلاک دستگاه غلاف قهوه شما (بخشی که آب را گرم می کند) می تواند یک وزنه برقی انرژی باشد. مدلی را انتخاب کنید که پس از چند دقیقه عدم استفاده ، خود را خاموش کند. این ممکن است به عنوان یک حالت اکو گفته شود.

توصیه های تخصصی تر: بهترین کتری ها – بهترین مدل ها برای تهیه فنجان کامل چای در یک فلاش ، به روز شده برای سال 2019

4- تمیز کردن ماشین های غلاف قهوه چقدر آسان است؟
یک دستگاه قهوه تمیز بسیار خوشحال است ، بنابراین یکی از آنها را بخرید که به راحتی با چرخه شستشو و قطعات قابل جدا شدن برای تمیز کردن نظیر سینی قطره چکان نگهداری می شود. این امر به ویژه در صورتی که دستگاه قهوه شما از غلافهای شیر استفاده می کند ، اهمیت دارد که اگر به طور مرتب از بین نرود ، بو می کند.

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet