دانلود کتاب آنلاین

اگرچه کتابهای صوتی نسبت به انواع دانلود کتاب آنلاین دیگر کتابها گرانتر و دسترسی به آنها دشوارتر است ، با وجود محدودیتهایی که دارند ، به نظر می رسد مورد قبول جمعیت نسبتاً جوانی قرار دارند.
کاربران جدید بازار کتاب های صوتی در استرالیا
بر اساس آمار کشورهای مختلف ، مشخص شده است که نوجوانان کمترین میزان مطالعه کتاب های چاپی را نشان می دهند و واضح تر است که بیشتر به بازی های رایانه ای و ابزارهای مرتبط مبتلا می شوند ، اما نکته ای نشان می دهد که در در سال های اخیر دانلود کتاب آنلاین، کتاب های صوتی توانسته اند فاصله بین نسل های جدید و قدیمی را در مطالعه کتاب های فوق برنامه و داستان تخیلی کنند.

جالب است بدانید که درآمد فروش در این زمینه از سال 2010 تا 2016 بیش از دو برابر شده است. این تقاضای دانلود کتاب آنلاین فزاینده برای کتاب های صوتی را می توان از این واقعیت مشاهده کرد که تعداد عناوین کتاب صوتی منتشر شده در بسیاری از کشورها دانلود کتاب رمان افزایش یافته است. از حدود 5000 به بیش از 6200 در سال افزایش یافته است.

رونق تولید کتاب صوتی بازدهی بسیار خوبی دارد. بسیاری از ناشران کتاب صوتی اذعان می کنند که فروش کتاب های الکترونیکی در حال رونق است و تنها راه برنده شدن مداوم نسخه دیجیتال کتاب ، داشتن کتاب صوتی است. طبق آمار دانلود کتاب آنلاین شنوندگان رایگان و غیر رایگان کتابهای صوتی ، 48٪ شنوندگان زیر 35 سال هستند.

محققان نشان داده اند افرادی که در سنین پایین به کتابهای صوتی گوش می دهند در آینده دانلود کتاب آنلاین بیشتر از دیگران به کتاب و مطالعه علاقه مند می شوند. از طرف دیگر ، روند گوش دادن به کتاب صوتی بسیار سریعتر از خواندن متن است و بنابراین کتاب ها با سرعت و پویایی بیشتری خوانده می شوند. در استرالیا ، در سال 2019 ، نزدیک به دو و نیم میلیون خواننده نوجوان به خرید کتاب های صوتی اضافه شدند و جالب اینجاست که این اولین افرادی هستند که کتاب صوتی خریداری می کنند. استرالیا دانلود کتاب صوتی طی 12 ماه گذشته شاهد افزایش تعداد مخاطبان نوجوان در بازار کتابهای صوتی بوده است و ناشران به لطف این کاربران جدید ، انتشار کتاب صوتی را افزایش داده اند.

بر اساس این گزارش ، اگرچه کتاب های صوتی نسبت به انواع دیگر کتاب ها گران تر و دسترسی به دانلود کتاب آنلاین آنها دشوارتر است ، اما با وجود محدودیت های موجود ، به نظر می رسد این تعداد توسط جمعیت کم سالانه پذیرفته شده است. این آمار زمانی جالب تر می شود که ما با فرهنگ خرید کتاب استرالیا در مقایسه با سایر کشورهای انگلیسی زبان مانند کانادا و ایالات متحده آشنا شویم.

طبق آمار جمعیتی ، بیشتر کتاب های ارزان در استرالیا خریداری می شوند ، این بدان معنی است که دانلود کتاب آنلاین ارزان ترین کتاب ها فروش بهتری دارند ، اما در مورد کتاب های صوتی ، عکس این قضیه وجود دارد ، زیرا کتاب های صوتی معمولاً از کتاب های دیگر گران هستند. بازار چنین کتابهایی در حال رشد است. تصور نقش و اهمیت کتابهای صوتی در زندگی خرید آنلاین کتاب فعلی و آینده مردم آسان است.

براساس این گزارش ، بین سالهای 2011 تا 2016 درآمد ناشران استرالیایی از 50 میلیون یورو به 100 میلیون یورو رسیده است و دانلود کتاب آنلاین این افزایش 100 درصدی فروش کتاب صوتی به دلیل ورود مصرف کنندگان و مشتریان جوان به بازار است.

Tags:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>