دانشمندی که موش‌ها را برای بازی «Doom II» آموزش داده است، می‌گوید که می‌تواند کانال توییچ را راه‌اندازی کند

[ad_1]

سال گذشته، مؤسسات فینشتاین سابق مهندس اعصاب ویکتور توث یک هدف ساده برای خود تعیین کرد: او می خواست به موش ها آموزش دهد که بازی ویدیویی کلاسیک Doom II در سال 1994 را بازی کنند.

نه اینطور نبود فقط سرگرمی عجیب نه، او تلاشی برای راه‌اندازی یک کانال توییچ نداشت. مهندس نرم‌افزار مجارستانی و متخصص مغز و اعصاب می‌خواهد در مورد رابط‌های کامپیوتری مغز اطلاعات بیشتری کسب کند، در حالی که بینش‌های بالقوه‌ای را که محققان می‌توانند از طریق چنین آزمایش‌هایی جمع‌آوری کنند، نشان دهد.

او در الف نوشت که تنظیمات او برای آموزش موش‌ها بخش‌های مساوی اولیه و قراضه بود پست رسانه ویروسیمتشکل از یک گلوله پلی استایرن بزرگ که می تواند توسط بلبرینگ در هر جهتی بغلتد. یک موش از بالا در یک کمربند آویزان شده بود، جایی که او می توانست توپ را با پاهایش حرکت دهد که حسگرها آن را به حرکت در دنیای بازی تبدیل کردند. و آن را روی مانیتور کامپیوتر منحنی منعکس می کند در مقابل جوندگان بازی

بنابراین در حالی که موش روی توپ حرکت می کرد، در راهروهای معروف بازی ویدیویی نیز حرکت می کرد. توت حرکات موش را با یک لوله کوچک تقویت می کرد که وقتی او کاری را “درست” انجام می داد، مانند راه رفتن در سالن، به او آب قند می داد. به گفته توث، در مجموع هزینه راه اندازی کمتر از 2000 دلار است.

این یک پروژه علمی جسورانه، جاه‌طلبانه و کاملا احمقانه بود، پس البته باید بیشتر یاد می‌گرفتیم. ما توث را دنبال کردیم تا از او بپرسیم که آموزش موش‌ها برای تبدیل شدن به گیمر چگونه است – و آیا او هرگز قصد راه‌اندازی این کانال توییچ را دارد یا خیر.

این مصاحبه برای وضوح و طولانی بودن ویرایش شده است.

آینده پژوهی: ایده ساختن چیزی شبیه قطار موش برای انجام یک بازی ویدیویی از کجا آمد؟

ویکتور توث: این ایده فقط از هیچ جا به وجود آمد. فقط با خودم گفتم چرا که نه؟

من فکر می کنم آن زمان نیز بود که Neuralink ایمپلنت های مغزی را در خوک ها قرار داد برای تجزیه و تحلیل تشخیص پوزه آن موقع بود که این ایده به ذهنم رسید. من دیدم که چنین چیزی کاربردهایی دارد.

این برای رابط‌های کامپیوتری مغز (BCI) بسیار مرتبط است – فضایی که من سعی می‌کنم در درازمدت وارد آن شوم. چندین بازیکن در فضا مانند Neuralink، BlackRock و Paradromics وجود دارند که دستگاه های خود را روی میمون ها آزمایش می کنند و سپس آنها را در اختیار انسان ها می گذارند. اما مسئله این است که بسیاری از این ظرفیت شناختی در حال حاضر در موش‌ها وجود دارد – پس چرا ما نمی‌توانیم فقط از موش‌ها استفاده کنیم؟

بخشی از دلیل این است که شما نمی توانید به طور کامل یک موش را آموزش دهید برای بازی کردن چیزی مانند “پنگ”، درست؟ طراحی مطالعه دشوار است، اما هنگامی که با آموزش موش ها در یک محیط مجازی بر این مشکل غلبه کنید، بسیار بزرگ است. می‌توانید انواع سیگنال‌های مغزی موش‌ها، مانند اطلاعات ساده در مورد قشر بینایی را ضبط کنید، یا می‌توانید به سمت تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی بالاتر بروید.

بسیار پیچیده به نظر می رسد و در واقع انجام نشده است – اما می توانید آن را در همان تنظیماتی که من استفاده کردم انجام دهید. تنها چیزی که تغییر می کند نرم افزار یا بازی موش است.

منم انجامش دادم چون عالیه

چرا Doom II را انتخاب کردید؟ چرا دوک نیوکمب، ولفنشتاین یا افسانه زلدا نه؟

VT: برنامه همیشه این بود که آنها را روی اولین کارت Doom II آموزش دهیم. من فکر کردم کارت اول عالی بود زیرا همه نوع محیط وجود دارد. همچنین یک شروع بسیار آسان، با راهروهای واضح و پیچ های ساده وجود دارد. همچنین فضای بیشتری دارد، بنابراین می توانید چیزهای زیادی را در آنجا آزمایش کنید.

Doom II همچنین دارای یک نقشه بسیار آسان برای ویرایش است. من موفق شدم اولین راهرو را از نقشه حذف کنم و درها را هنگام لمس کردن با نزدیک شدن موش باز کنم. بنابراین هیچ دکمه ای وجود ندارد که آنها باید فشار دهند یا رفتاری که باید برای باز کردن در نشان دهند.

من تکرارهای مختلفی را بر روی یک نقشه شیطانی – که به آن مرد بد نیز می گویند – در موقعیت های مختلف طراحی کردم. برای تمرین تیراندازی، من به طور تصادفی یکی از این کارت ها را انتخاب کردم، بنابراین هر بار که موش دوباره شروع به کار کرد، شیطان در موقعیت متفاوتی قرار می گرفت. این برای این است که موش تیراندازی در نقطه خاصی را یاد نگیرد، بلکه باید خود مرد هار را تیراندازی کرد.

موش ها چقدر از پیچ و خم عبور کردند؟

آنها نتوانستند پیچ ​​و خم کامل را تکمیل کنند. رومرو، یکی از سه موش که استفاده کردم، بهترین عملکرد را داشت. در واقع موفق شدم آموزش او را برای اجرای قسمت تیراندازی با دستگاه جداگانه شروع کنم. ایده این بود که اگر پاهای جلویی خود را به سمت بالا و پاهای عقبی خود را به عقب فشار دهند، کمربند که به آن وصل شده بودند می‌تواند دکمه‌ای را روی آن فشار دهد و دستی جداگانه به آن وصل شود. این دکمه تصویربرداری را انجام می دهد.

وقتی رومرو به امپ رسید، دستم را بالا کشیدم و تیراندازی شروع می شد. این همان منطق شرطی سازی عامل است که برای دویدن و آب قند وجود دارد – اما رومرو فقط گیج شده بود. فقط با خودش گفت: «چه خبره؟ چرا این چیز جلوی من است؟ چرا من جوایز می گیرم؟ “در آن لحظه، او نمی توانست بفهمد چه خبر است.

تا آن زمان، مهلت سختی را برای پایان ژوئیه امسال تعیین کردم – و فقط نتوانستم تمرین رومرو را به موقع تمام کنم.

نمی توانم تصور کنم که آموزش دادن به موش ها برای انجام هر کاری آسان باشد، چه برسد به بازی در تیراندازی اول شخص.

VT: ابتدا ساده لوحانه فکر کردم: «من چند موش می گیرم. یک هفته طول می کشد تا به من عادت کنند. سپس یک هفته دیگر طول می کشد تا آنها به توپ برسند خیلی دور از آنچه در واقع اتفاق افتاده است

این اولین آزمایش من بر روی حیوانات بود. این یک فرآیند یادگیری بزرگ برای من نیز بود. بنابراین در عوض دو هفته طول کشید تا آنها به من عادت کنند. در همین حال، من بسیاری از این ویدیوهای آموزش موش های یوتیوب را تماشا کرده ام که به من نشان می دهد چگونه آنها را نوازش کنم، بزرگنمایی کنم، با آنها بازی کنم و همه چیز. یعنی جالب بود فقط خیلی طول کشید.

سپس شروع کردم به گذاشتن آنها روی توپ – اما نتوانستم آنها را وادار به دویدن کنم. ابتدا باید به آنها یاد می دادم که از توپی که آب قند بود بخورند. سپس شروع به آموزش دویدن به آنها کردم – اما هر بار که صدای استارت خطی یا روشن شدن موتور را می شنیدند می ترسیدند و از توپ می پریدند. بعد از مدتی به آن عادت کردند.

در مقایسه با اکثر آزمایشات رفتاری، آنقدر طول نکشید، اما همچنان. خیلی چیزها بود که من به آن توجه نکردم.

آیا برنامه ای برای شروع استریم Twitch دارید؟

اینطور فکر کنم. من فکر می کنم این یک راه بسیار معتبر برای کسب درآمد از پروژه ای مانند این است. تنها مشکل این است که موش چقدر می تواند بدود.

یک بار رومرو را مجبور کردم 15 دقیقه بدود که عالی بود. دیوانه وار بود چون خیلی وقت بود این کار را می کرد و خسته نمی شد و نمی خواست پایین برود. بنابراین، اگر واقعاً بتوانید موش را به جایی برسانید که او واقعاً در مورد بازی کنجکاو باشد، آنگاه می تواند واقعاً جالب باشد.

اگر می توانستید به آن نقطه برسید و موش ها در واقع 10 یا 20 دقیقه متوالی “بازی” می کردند، بله. پخش جریانی Twitch راهی بسیار معتبر برای ارائه آن به مردم خواهد بود.

آیا برنامه ای برای ارتقای این پروژه دارید؟ شاید به موش ها یاد بدهید که یک بازی جدید انجام دهند؟

VT: آره. من در آمریکا بودم که آزمایش را انجام دادم و به مجارستان برگشتم. تمام وسایل الکترونیکی آزمایش را با خودم آوردم، اما توپ و فریم آلومینیومی را نیاوردم. من در حال حاضر با برخی از دوستان مهندس برق خود صحبت می کنم و می خواهم تکرار بعدی را کمی حرفه ای تر کنم.

راه اندازی اولیه نوعی هک بود. اگر به ویدیو نگاه کنید، می بینید که سیم وجود دارد هر کجا. چند چیز هست که در قسمت بعدی تغییر خواهم داد.

در طول اولین آزمایش، مردم ایده های مختلفی برای بازی هایی که موش ها می توانستند انجام دهند، ارائه کردند. یکی از آنها که دوست داشتم 3D Pac-Man بود، زیرا رفتار منطقی است. موش ها واقعاً دوست ندارند به چیزها حمله کنند. آنها از چیزهای موجود در طبیعت فرار می کنند. این پویایی با 3D Pac-Man خواهد بود. شما باید به عقب نگاه کنید تا ببینید آیا روحی پشت سر شما وجود دارد یا خیر.

البته، این تنظیم هنوز واقع بینانه نیست، زیرا موش باید بچرخد.

به چندین صفحه نمایش نیاز خواهید داشت.

VT: بله، و این برای موش بسیار سخت است. به همین دلیل است که این تیراندازی های اول شخص، مانند Doom، حس بیشتری دارند. دویدن و تیراندازی برای موش ها آسان و سرگرم کننده است.

اطلاعات بیشتر در مورد موش: تلاش های ما برای کشتن موش ها باعث می شود آنها با سرعت فوق العاده رشد کنند

آیا علاقه مند به حمایت از انرژی پاک هستید؟ با تغییر به انرژی خورشیدی در UnderstandSolar.com، دریابید که چقدر پول (و سیاره!) می توانید پس انداز کنید. با ثبت نام از طریق این لینک، Futurism.com ممکن است کمیسیون کمی دریافت کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıhtml nullednulled themesNovagraredfoxbetelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbuy verified stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaistanbul escortaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oyna