خرید لوسیون برای عید


توسط سوفیا مادیکس24 آوریل 2019
آیا اخیراً پوست شما کمی خشک شده است؟ در رابطه با این امر چکار خواهید کرد؟ بسیاری از ما به لوسیون معمولی ، عزیز و قدیمی شما می رسیم. با این حال ، اگر شما مانند ما هستید ، احتمالاً متوجه شده اید که رطوبت حاصل از لوسیون به طور معمول قبل از پایان روز از بین می رود.

بنابراین ، برای اینکه پوستی نرم و نرم داشته باشید ، چه کاری باید انجام دهید ؟

البته یکی از بهترین لوسیون های بدن دوش را امتحان کنید! ما همه آنها را در اینجا برای شما مناسب داریم. تنها کاری که باید بکنید این است که بنشینید و استراحت کنید!

5 بهترین لوسیون بدن دوش برای سال 2019
خرید لوسیون
Curel Therapy Moisturizer (انتخاب ویرایشگر) هیچ یک فرمول فعال شده با آب ، هیدراتاسیون را به طور مستقیم به پوست تحویل می دهد ، 3 برابر بیشتر از چربی آبرسان ، کاملاً بدون چربی احساس می کند ، سطح سرامید اسکی را بازیابی می کند ، و دارای مجوز انجمن اگزما ملی می باشد.
بررسی قیمت
کولر گازی بدن آرگان Ro میوه ای-رز دارای ویژگی های کره ، کاکائو / Shea / Capuacu ، روغن گردو / برنج / روغن بادام و ارگان ، بدون چربی ، طبیعی ، عالی برای پوست های حساس
بررسی قیمت
Nivea In-Shower دلپذیر روغن بادام ، بدون احساس چسبنده ، فوراً مرطوب می شود ، پوست را بیش از 24 ساعت نرم و آبرسانی می کند ، بسیار مقرون به صرفه است
بررسی قیمت
جگرس مرطوب پوست بدن متفاوت است تزریق روغن ، بدون نیاز به زمان خشک ، مخلوط با آب ، برنده جوایز ، در انواع مختلف موجود است
بررسی قیمت
لوسیون دوش اولی دلپذیر بسیار ارزان است ، هیدراتاسیون را تنها در 5 روز بهبود می بخشد ، عالی برای پوست های فوق العاده خشک / پوسته پوسته پوسته / کسل کننده / خارش دار ، لوسیون شستشو ، حاوی بیش از یک گلدان مرطوب کننده اولی است
بررسی قیمت
اکنون که یک بررسی اجمالی از هر یک از بهترین لوسیون های بدن دوش گرفتید ، احتمالاً شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برخی از آنها هستید. برای بررسی دقیق ، عمیق و بی طرفانه ، کمی بیشتر به پایین بروید!

مرطوب کننده درمانی Curel – مورد علاقه ویرایشگر
بهترین لوسیون بدن دوش
درباره محصول
شما در حال حاضر می دانید که این یک محصول شگفت انگیز برای انتخاب ویرایشگر ماست. و این است!

مرطوب کننده پوست مرطوب Curel Hydra Therapy بلافاصله پس از بیرون آمدن از دوش توسط آب فعال می شود. برای خلاص شدن از شر خشکی ، به پوست نرم و سالم کمک می کند و در اعماق پوست نفوذ می کند .

همچنین دارای یک مجتمع پیشرفته بسیار پیشرفته سرامیک است. این کمک می کند تا حتی به پوست عمیق تر برسید ، در حالی که رطوبت را به منبع خشکی می رساند. سرامیدها به طور طبیعی وجود دارند و در پوست سالم یافت می شوند. آنها اساساً پایه و اساس چیزی هستند که مانع رطوبت پوست را تشکیل می دهند. هنگامی که سرامیدها کم می شویم ، خشکی را مشاهده می کنیم.

علاوه بر مجموعه سرامید ، مواد مفید دیگری نیز وجود دارد ، مانند کره کره ، Pro-Vitamin B5 و عصاره برگ اکالیپتوس .

بهترین لوسیون بدن دوش 2019 – راهنمای و بررسی خریدار

تمام این ترکیبات با هم ترکیب شده ، برای تسکین ، آبرسانی و ترمیم پوست کار می کنند تا از اولین کاربرد ، مرطوب و سالم بمانند.

لوسیون دوش
لوسیون بدن بعد از حمام نیز غیر چرب است ، بنابراین بعد از اینکه بدن خود را شستشو کردید ، آن حس باقی مانده را ندارید. اگر هر چیزی ، شما حتی احساس تازه تر و تجدید!

همچنین عطر اضافه ای وجود ندارد ، بنابراین احتمال افزایش عوارض جانبی و تحریک آن افزایش نمی یابد.

تجربه ما
واضح است ، اگر این انتخاب ویرایشگر ما را رقم زد ، تجربه خوبی داشتیم!

در مرحله اول ، ما این واقعیت را دوست داشتیم که این متخصص پوست و پوست است و صادقانه برای هر نوع پوستی فوق العاده است. حتی اگر پوست بسیار حساس یا ظریفی دارید ، این لوسیون را در لوسیون بدن دوش دوست دارید. برای ترمیم پوستهای خشک و آسیب دیده بسیار شگفت انگیز است ، در واقع حتی یک مهره پذیرش انجمن ملی اگزما را نیز دریافت کرد .

لوسیون بدن دوش
همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، این محصول بسیار ساده برای استفاده است. همه ما می دانیم که هرچه استفاده از محصول ساده تر باشد ، احتمال اینکه بتوانیم با آن چسبیده و طبق دستورالعمل از آن استفاده کنیم ، احتمال بیشتری داریم.

همچنین خیلی سریع کار می کند. شما می توانید هیدراتاسیون را فوراً حس کنید ، زیرا منافذ برای دریافت هیدراتاسیون و جبران مورد نیاز بازتر هستند!

ما یک تن مرطوب کننده کننده های دوش را امتحان کرده ایم ، اما اکثریت قریب به اتفاق آنها ناخوشایند هستند. آنها چرب بودند و یا بعد از استفاده نوعی احساس باقی مانده داشتند. این یکی کاملاً عاری از روغن است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنرا با سر خوردن بریزید ، سپس هرگونه اضافی که باقی مانده را پاک کنید. خیلی سریع جذب می شود ، بنابراین نیازی نیست وقت زیادی را برای این کار صرف کنید.

این برند ادعا می کند که پوست شما سه برابر آبرسانی خواهد شد و اگرچه اندازه گیری آن بسیار دشوار است ، می توان گفت که پوست ما به خصوص نرمتر و نرم تر شده است.

آنچه ما دوست داشتیم
عالی برای انواع پوست حتی پوست حساس
به سرعت جذب می شود
عطر اضافه نشده است
استفاده بسیار آسان و راحت است
پوست را تا 3 برابر هیدراته می کند ، سرامیدها را تقویت می کند
آنچه ما دوست نداشتیم
کمی چسبنده تا زمانی که آن را پاک کنید
مشاهده در آمازون
کولر گازی روغن آرگان لوچ رو – بهترین محصول بویایی

درباره محصول
اگر قبلاً از Lush شنیده اید ، می دانید که محصولات آنها همیشه فوق العاده طبیعی ، باکیفیت و بی نظیر هستند و تهویه هوا Argan Ro نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این کولر ساز بدن با رایحه آبدار و میوه ای با رایحه ای محبوب با افرادی که پوست خشک دارند محبوب است و افرادی که پوست کاملاً نرم و نرم دارند اما عاشق مواد هستند. ما نمی توانیم هیچ یک از آنها را مقصر بدانیم!

چه چیزی در آن وجود دارد؟

انواع بسیار متنوعی از مواد تشکیل دهنده درگیر هستند، اما آنهایی که اصلی عبارتند از: کاکائو ، درخت روغن قلم، و Cupuacu کره، برزیل مهره ، و همچنین بادام و روغن آرگان روغن . همه آنها برای آبرسانی ، تغذیه و محافظت از پوست از آسیب های احتمالی کار می کنند.

این پوست را عمیقا مرطوب می کند ، بدون اینکه آن احساس آزار دهنده و چرب را به شما هدیه دهد.

تجربه ما
در این مرحله ، ممکن است از شما پرسیده شود که یک کولر بدن در واقع چیست. نگران نباشید ، فقط یک تفاوت در جمله بندی است ، اما این در واقع همان لوسیون بدن دوش است.

لوسیون بدن در دوش
این در مرطوب کننده دوش چه حسی دارد؟

فوق العاده لوکس است. احتمالاً لوکس ترین و ثروتمندترین محصولی که سعی کرده ایم. بسیار ضخیم و صاف ادامه می یابد. به سادگی در حال حمام کردن پوست روی پوست خود بشویید ، سپس قبل از خشک شدن حوله به طور عادی همه آنرا بشویید.

بدون شک با انجام این کار عطر را متوجه خواهید شد.

این رایحه دارای رایحه ای بسیار شیرین و در عین حال زیبا است که احتمالاً به بهترین شکل به عنوان رایحه ای طبیعی و گلدار با برخی از نت های مرکبات توصیف شده است. یادداشتهای مختلف دیگری در آنجا وجود دارد ، اما بگذارید مسائل پیچیده نشویم. نکته آخر این است که خوشمزه می فروشد!

حتی ممکن است بعضی از مغزها بو کنید.

چند بار باید از این مرطوب کننده استفاده کرد؟

این واقعا به شما ، نوع پوست شما و زمانی که می خواهید به آن اختصاص دهید بستگی دارد. ما این کار را دو بار در هفته انجام دادیم ، زیرا احساس می کردیم نیازی به استفاده بیشتر از آن نیست. با این حال ، بسیاری دیگر وجود دارند که فقط یک بار ، هفتگی از آن استفاده می کنند.

چه زمانی باید از آن استفاده کنید؟

ما توصیه می کنیم تا انتهای حمام خود از آن استفاده کنید ، تا در حالی که برنامه تازه است کمی خشک کنید.

پس چه چیزی را دوست نداشتیم؟

واقعاً فقط چند مورد

برای همه انواع پوست ایده آل نیست؛ به طور خاص پوست روغنی. این نوع اسلایدها به جای جذب شدن به پوست ، مانند پوست خشک کن ، از پوست خارج می شود. سعی کنید محصول را به همان اندازه نازک پخش کنید ، به طوری که تمایل دارد به جای حرکت به اطراف ، روی پوست بماند. دوم “نتیجه” ، این است که کمی در سمت گران قیمت است.

به غیر از آن ، یک مرطوب کننده کننده فوق العاده در حمام است!

آنچه ما دوست داشتیم
بوی شگفت انگیز ، اما نه خیلی قوی
کرم ضخیم ، مجلل و مخملی
عمیقاً هیدراته ، تغذیه و از پوست محافظت می کند
آنچه ما دوست نداشتیم
کمی در سمت گران قیمت طیف
برای پوست های روغنی ایده آل نیست
مشاهده در LUSH
Nivea In Shower – بادوام ترین محصول
در لوسیون دوش بهترین
درباره محصول
اگر قبلاً از لوسیون بدن Nivea استفاده کرده اید ، می دانید که چقدر خوب است که با قیمت کمی کار می کند. با این گفته ، ما مجبور شدیم لوسیون بدن مغذی Nivea In-Shower Noura را امتحان کنیم.

بسیاری ادعا کرده اند که این یکی از بهترین مواردی است که در لوسیون های بدن دوش در خارج وجود دارد و این انقلابی را ایجاد کرده است که چگونه در مورد مرطوب کردن پوست فکر می کنیم. این فرمول فوراً و بدون احساس چسبندگی / چربی مرطوب می شود و باعث می شود پوست به مدت 24 ساعت یا بیشتر احساس نرم ، صاف و مرطوب شود!

برای پوست های خیلی خشک عالی عمل می کند ، اما می تواند با هر نوع پوست دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد.

تجربه ما
اول از همه ، ما دوست داشتیم که چند روز از کار روزمره ما صرف شود و بتوانیم حمام کردن را با لوسیون کردن بدن ترکیب کنیم. علاوه بر این ، شما لازم نیست که با این احساس چسبنده ای کنار بیایید که بسیاری از کرم ها ، کره ها و لوسیون ها باعث می شوند بعد از اعمال آنها روی پوست خود احساس کنید.

بنابراین ، این در لوسیون دوش چگونه احساس می شود؟

در مرطوب کننده بدن دوش
ضخیم و خامه ای است ، اما هیچ جا در نزدیکی سرعت / ضخامت تهویه مطبوع بدنه Lush نیست.

برای استفاده از آن ، به سادگی در هر مکانی که به آبرسانی نیاز دارد ، مالش دهید. بعد از انجام این کار ، پیش بروید و آن را بشویید. بلافاصله متوجه خواهید شد که تفاوت در احساس پوست خود را مشاهده خواهید کرد ، با این وجود ، احتمالاً در مکانهایی که لوسیون استفاده کرده اید ، متوجه یک فیلم نازک نیز خواهید شد. حتما حوله خود را روی آن قسمت ها مالش دهید تا اجازه دهید هرگونه اضافی جذب و خلاص شود.

با استفاده روزانه از پوست شما فوق العاده آبرسان ، نرم و صاف باقی می ماند.

نکته قابل توجه این است که با دیگران ، شما فقط باید یک یا دو بار در هفته از آن استفاده کنید تا نتایج عالی ببینید. با این یکی ، مجبور شدیم برای به دست آوردن نتایج مشابه ، بیشتر از آن استفاده کنیم. با این حال ، این لوسیون بدن Nivea بسیار ارزان تر از محصولات قابل مقایسه است.

آنچه ما دوست داشتیم
بسیار ارزان و یک نام شناخته شده است
استفاده سریع و آسان
فقط در چند لحظه پوست را آبرسانی و نرم می کند
آنچه ما دوست نداشتیم
برای نتایج خوب نیاز به استفاده روزانه / تقریباً روزانه دارد
مشاهده در آمازون
مرطوب کننده بدن مرطوب پوست Jergens – معروف ترین محصول
مرطوب کننده دوش
درباره محصول
مرطوب کننده پوست Jergens Wet Skin در گزینه های مختلفی وجود دارد ، بنابراین اگر در حال دیدن گرافیک و رنگ های مختلف با همین نام در بطری هستید ، به همین دلیل است. گزینه ها عبارتند از: بازیابی روغن آرگان ، روغن نارگیل با طراوت ، اصل با اسانس بادام گیلاس اصلی ، روغن مغذی مونوی و روغن آرام بخش چای .

لوسیون بدن تزریق شده روغن برای استفاده بعد از حمام است. هنگامی که پوست شما هنوز مرطوب و پذیرش بیشتری نسبت به رطوبت است ، زیرا منافذ باز است.

شما قبل از لباس پوشیدن به “زمان خشک” احتیاج ندارید. در هیدراتاسیون با آب درگیر قفل می شود ، که ممکن است ضد انعطاف پذیر به نظر برسد ، اما موثر است.

در حقیقت ، حتی برنده جایزه بهترین مجل پیشرفت زیبایی Allure Magazine در سال 2015 شد.

بعد از مرطوب کننده دوش
تجربه ما
Jergens برای بسیاری از افراد نام خانوادگی است که به طور خودکار به جلب اعتماد بسیاری از مصرف کنندگان کمک می کند. آنها یک مارک شناخته شده برای تولید محصولات مداوم قابل اعتماد هستند که از نظر چشمگیری چشمگیر نیستند ، اما به هیچ وجه بد نیستند.

ما به طور مشابه در مورد مرطوب کننده های دوش در مورد این احساس احساس کردیم.

خوب بود ، اما دلیل اصلی آن که در لیست ما قرار گرفت ، این بود که به دلیل اینکه کالای آن چقدر خوب است ارزان بود.

لوسیون به اندازه بعضی دیگر ضخیم نیست ، که لزوما چیز بدی نیست. این بیشتر از اولویت شخصی است.

به سرعت و به راحتی کاربرد دارد و ما متوجه شدیم که یکی از سریعترین جذب این پوست است. این با آب روی پوست شما به خوبی مخلوط می شود و برای حفظ هیدراتاسیون در جایی که باید باشد کار می کند ، بنابراین چند ساعت دیگر به دنبال این نیستید.

این کار روزمره را ساده تر می کند ، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که حوله را با حوله خشک کنید ، لباس های خود را بگذارید ، و در راه هستید! این مانند لوسیون های معمولی شما نیست که لباس شما بعد از قرار دادن آن به شما بچسبد.

بسته به نسخه ای که انتخاب می کنید ، بو متفاوت است ، اما همه آنها بوی بسیار طبیعی و تازه دارند.

چیزی که ما دوست نداشتیم؟

این که کاملاً به همان اندازه سایر افراد موجود در لیست ما ، آبرسانی نکرد.

آنچه ما دوست داشتیم
بسیار ارزان ، با یک نام شناخته شده
در طیف گسترده ای از نسخه ها / بوها / فرمول ها قرار می گیرد
کاربرد آسان
آنچه ما دوست نداشتیم
کاملاً همان سطح دیگران را هیدراته نمی کند
مشاهده در آمازون
لوسیون دوش اولی – بهترین محصول با بودجه
لوسیون بدن در دوش
درباره محصول
لوسیون بدن Olay In Shower قطعاً یکی از شناخته شده ترین لوسیون های بدن دوش در بازار امروز است.

این لوسیون در رابطه با گرما و رطوبت دوش کار می کند ، تا در کمتر از یک هفته هیدراتاسیون بهبود یابد. برای پوست های فوق العاده خشک و پوسته پوستی خوب عمل می کند و در تمام بدن قابل استفاده است.

فرمول شده با کره کره ، باعث می شود پوست بلافاصله نرم و نرم شود. خیلی سریع کار می کند و به خوبی در پوست جذب می شود. مانند بعضی دیگر ضخیم نیست ، اما همچنان به اندازه کافی هیدراته می شود.

همچنین ، این بهترین محصول بودجه ، دست و پا گیر است.

تجربه ما
اگر به دنبال یکی از بهترین لوسیون های بدن دوش با بودجه هستید ، قطعاً یکی از بهترین گزینه ها است. در حالی که این یک چهار بسته است و ممکن است برای محصولی که قبلاً امتحان نکرده اید ، یک سرمایه گذاری بزرگ به نظر برسد ، قطعاً ارزش آن را دارد.

به سرعت هیدراته می شود و به راحتی جذب می شود. رایحه بسیار مغذی است و بوی عالی دارد ، با این وجود مانند بسیاری از لوسیون های دیگر قدرت بیش از حد ندارد.

این کمی طول می کشد ، بنابراین شما هیدراتاسیون را در تمام طول روز احساس خواهید کرد.

چیزی که ما دوست نداریم؟

این که اگر بیشتر از یک مقدار پودر استفاده کنید ، می تواند به راحتی پوست شما را در تمام طول روز چرب کند.

آنچه ما دوست داشتیم
بسیار مناسب بودجه
با انواع پوست بسیار عالی عمل می کند
بوی سبک و مغذی است
آنچه ما دوست نداشتیم
در صورت استفاده زیاد به راحتی می توانید پوست را چرب کنید
مشاهده در آمازون
چگونه می توان بهترین لوسیون بدن دوش را برای شما پیدا کرد
حال که فرصتی برای دیدن هر یک از بهترین لوسیون های بدن دوش گرفته اید ، هنوز ممکن است سوالی پیش بیاید که کدام یک برای شما بهترین است و چرا؟ به همین دلیل پیش رفته ایم و این راهنمای خرید را برای کمک به شما ایجاد کرده ایم!

نوع پوست
حتی اگر در حال خرید یک مرطوب کننده دوش هستید ، هنوز هم باید در نظر بگیرید که چه نوع پوستی دارید.

چرا؟

هر لوسیون متفاوت است و همه آنها برای هر نوع پوست یکسان نیستند. به عنوان مثال ، اگر پوست روغنی دارید ، می خواهید از بعضی از مواد خاص دفع کنید. به عنوان مثال ، اگر پوست روغنی دارید ، بعضی از آنها به جای اینکه جذب آن شوند ، می خواهند از پوست شما بکشند.

در مقابل ، اگر شما پوستی فوق العاده خشک دارید ، همه چیز برای شما مناسب نخواهد بود. بعضی از آنها به اندازه کافی برای پوست های خیلی خشک و آسیب دیده قوی نیستند ، بنابراین حتما این توضیحات را بخوانید تا مطمئن شوید که انتخاب مناسبی برای نوع پوست خود دارید.

بعد از لوسیون بدن دوش
عطر
در لوسیون های دوش همانند لوسیون های معمولی خود رفتار کنید. شما نمی خواهید با رایحه ای که از آن لذت نمی برید ، لوسیون بخرید ، یا این برای شما بسیار قوی است. تمام محصولات موجود در لیست ما رایحه های مختلفی دارند. با برخی که اصلاً یکی ندارند. آنچه را که معمولاً ترجیح می دهید در نظر داشته باشید.

اگر همه چیز از کار بیفتد ، واقعاً نمی توانید با رایحه مرطوب کننده در حمام اشتباه کنید.

قیمت
قبل از شروع جستجو به این فکر کنید که چقدر می خواهید پس از لوسیون بدن حمام خود را صرف هزینه جدید خود کنید. همچنین این نکته را در نظر بگیرید که مدت زمان ماندگاری محصول چگونه است. برخی از آنها نسبت به سایر بسته ها بسیار بزرگتر هستند ، اما برای دستیابی به نتیجه مشابه شما نیاز به استفاده از محصول کاملاً بیشتر دارید.

در پایان ، مهم است که فقط هنگام خرید و فروش با بودجه به برچسب قیمت نهایی توجه نکنید.

خلاصه
اکنون که به همه بهترین لوسیون های بدن دوش ، و همچنین راهنمای خرید ما توجه کرده اید ، احتمالاً بهترین محصول را برای شما قرار داده ایم. با این حال ، اگر شما هنوز هم بی طرف هستید ، ما نمی توانیم به اندازه کافی مرطوب کننده درمانی Curel را توصیه کنیم.

در مرطوب کننده دوش
این مناسب برای انواع پوست است؛ حتی افرادی که مبتلا به اگزما هستند ، شاهد پیشرفت چشمگیر در استفاده از این محصول بوده اند. این عطر بدون عطر است و باعث می شود برای افرادی که دارای پوست و بینی حساس هستند بسیار عالی باشد. این نه تنها تا سه برابر پوست را آبرسانی می کند ، بلکه به افزایش سرامیدها که بلوک ساختاری سد رطوبت در پوست هستند نیز کمک می کند.

مهمتر از همه اینها ، همچنین قیمت بسیار عالی برای سطح باکیفیت محصول و اینکه چقدر دریافت می کنید!

مهم نیست که کدام یک از بهترین لوسیونهای بدن دوش را انتخاب کنید ، می توانید مطمئن باشید که یکی از بهترین ها را دریافت می کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>