خانه هوشمند شیراز ، خانه هوشمند زاگرس ، قیمت خانه هوشمند ، بهترین خانه هوشمند ایرانی ، هوشمند سازی ساختمان شیراز ، تولید کننده خانه هوشمند

البته در صورتی که هم نمی‌دانید zigbee چیست نگران نباشید؛ اهمیت مطالعه این مطلب تمامی چیز را درباره این پروتکل و کارایی آن متوجه خواهید شد. خانه هوشمند فریوت شما را قوی می‌سازد حتی از دورترین نقطه دنیا هم، خانه خود را در اختیار گرفتن کنید و ریز ترین اجزا آن را تحت حیث داشته باشید. چه شما در منزل حضور داشته باشید و چه کیلومترها آن طرف‌تر در مهاجرت باشید، بوسیله گوشی موبایلتان به راحتی به تمامی موادتشکیل دهنده منزل هوشمند خویش دسترسی داشته و آنها را در دست گرفتن می‌کنید.
دسته‌بندی نشده
هر چه مرحله هوشمند سازی عمده باشد امکانات و قابلیت های اکثر و بهتری در اختیار ما قرار می گیرد. در شکل خراب شدن هر کدام از تجهیزات (مثلا سوختن یک لامپ)، به صورت مداد داده ها مناسب به مرکز در اختیار گرفتن و اپراتور ارسال می شود. به کار گیری از شبکه‌ی توری که اهمیت روترهای متفاوت سیگنال‌های بی‌سیم را از یکسری مکان به شیوه‌ی مؤثرتری توزیع می‌کند، می‌تواند خلل سیگنال ضعیف را حل کند. شبکه‌ی توری را همینطور می‌توان به‌گونه‌ای اصلاح کرد تا به دستگاه‌هایی که به پهنای باند بیشتری نیاز دارند، سیگنال‌های قوی‌تری بفرستد. حسگرهایی که به در پارکینگ، سیستم‌های آتش‌نشانی و امنیتی متصل می‌شوند، در صورت بروز مشکل، فورا به کاربر هشدار می‌دهند.

فروش تجهیزات منزل هوشمند

اما در ساختمان هوشمند کلیه کلیدها اهمیت موردها دیگر جایگزین می‌گردند. ۱- دوربین‌ها که فضای بیرونی و داخلی خانه شما را نمایش می‌دهد، از گزاره این تجهیزات هستند. به کار گیری از قابلیت و امکان دید در شب به شما امداد می نماید تا فضای بدون‌نور بیرون از خانه را نیز بازدید کنید. از آنجایی که سنسورها حجم متعددی از داده ها را جمع آوری می کنند، کمپانی های ارائه دهنده خدمات و تجهیزات در این راستا کارایی دارند تا نوعی رابط کاربری ساخت کنند که به راحتی قابل درک و اجرا باشد. تلویزیون های هوشمند برای دسترسی به محتوا از طریق برنامه های کاربردی، نظیر فیلم و موسیقی، به internet متصل می شوند.

  • دستگاه های یک منزل هوشمند به یکدیگر متصل میباشند و می قدرت از یک نقطه مرکزی به آن ها دسترسی پیدا کرد، مانند تلفن هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا این که کنسول بازی.
  • الکس کپکلاترو ، کاربر هیئت مدیره سازمان CEDIA و بنیانگذار / رئیس ادله شرکت برنده پاداش فناوری منزل های هوشمند Josh.ai ، نظرات خود را در گزینه پتانسیل اتوماسیون منزل به جهت ارتقاء سلامتی در طی همگی گیر و فراتر از آن به اشتراک گذاشت.
  • الکسا حساس بیش از صدها میلیون دستگاه سازگار، سوای شک وتردید یکی از جامع‌ترین اکوسیستم‌های منزل هوشمند موجود در بازار است.
  • اجرای همین اکران برای اشخاص کارمند و شاغل که در ساعت مشخصی از صبح باید در مکان و سازمان بخصوصی حاضر باشند، اثرگذار است.
  • این شرکت همچنین حسگرهای هوشمند دود، کربن مونوکسید و دوربین‌های امنیتی را ایجاد کرده است.

به تیتر نمونه چنانچه موقع عصبانیت از تاریکی محیط منزل متنفر باشید، اثاثیه خانه هوشمند شما این مورد را از قبل تحلیل کرده و به طور اتوماتیک سیستم روشنایی فعال می‌گردد. در غایت از یک اپلیکیشن موبایلی به عنوان پل هوشمند برای دسترسی پیدا کردن به همگی اسباب خانگی متصل شده به نقل از خبرگذاری به کارگیری خواهید کرد. حساس یاری همین اپلیکیشن می‌توانید تعیین نمایید که اسباب و اثاث منزل شما به رخ برنامه ریزی شده یا براساس دستوراتی که در لحظه اخذ مینمایند چگونه فعالیت نمایند سوای این که حتی حضور داشته باشید. وکتور در مواقع ناچیز بودن شارژ، به رخ اتومات به منزلت شارژ می‌رود.
جدا از این مزیت، ساخت منزل اسمارت مزایای دیگری هم دارد که در ادامه به طور مفصل به آن پرداخته شده است. در ادامه همپا ما باشید تا دارای تعریف خانه اسمارت؛ اصول هوشمندسازی ساختمان و اجزای خانه اسمارت به طور تام آشنا شوید. نرم‌افزار خانه هوشمند بر روی گوشی شما نصب می‌شود؛ و به شما اجازه می دهد تا در هر شرایطی چه وقتی که در خانه می‌باشید و چه زمانی هزاران km از آن دورتر هستید؛ اصلی اتصال به اینترنت، از شرایط مورد ها متعدد در منزل مطلع باشید. جواب به همین سوال که چرا می بایست یک ساختمان هوشمند داشته باشیم؟ ساده است، از بین بردن دغدغه‌هایی مثل اینکه آیا قهوه جوش خاموش است؟ آیا دمای خانه مطلوب است؟ آیا کسی وارد خانه شده است؟ آیا پرده‌ها باز هستند؟ و… اما در این روزگار فقط مسئله اطلاع یافتن نیست؛ بلکه شما می‌توانید از طریق همان نرم‌افزار نصب شده روی گوشی، به خاموش و روشن نمودن و تغییر تحول شرایط موردها متعدد بپردازید.

شرایط هوشمند سازی ساختمان اداری و مسکونی

اگرچه در بعضی از سیستم ها نیز دستگاه در دست گرفتن مرکزی حذف شده هست و بستر اینترنت به تیتر لایه رابط فعالیت می کند. جهت تفسیر در مورد عملکرد خانه هوشمند نخست بایستی با قابلیت های خانه هوشمند آشنا شویم. سپس در آیتم هر کدام از امکان ها به سوال منزل هوشمند چطور فعالیت می کند جواب دهیم. و بسیاری از بلسترهای موجود خانه هوشمند هیربد در بازار همچنین می‌توانند صحنه‌ها و اتوماسیون‌هایی را تهیه و تنظیم کنند، نظیر یکی از برای خاموش نمودن پنکه‌های سقفی که ممکن است فراموش کرده باشید هر شب در اتاق نشیمن خود خاموش کنید. ، بنابراین می‌توانید داده‌های تاریخی و بی‌درنگ درباره میزان انرژی مصرف شده به وسیله چیزی که به آن وصل کرده‌اید ببینید.

بهبود تجربه زندگی مسکونی

پس از تامین مالی اضافی، این شرکت در آگوست ۲۰۱۳ وارد بازار شد و در سال ۲۰۱۴ توسط سامسونگ خریداری شد. علاوه بر امنیت خانه، اکثری از مخالفان منزل هوشمند نگران حریم خصوصی داده‌ها هستند. گزارش NTT Data نشان می‌دهد که ۷۳ % از مصرف کنندگان نگران حریم خصوصی داده‌های به اشتراک گذارده شده بوسیله دستگاه‌های خانه هوشمند خویش هستند. هنگامی که میخواهید خانه خویش رو هوشمند کنید، نیازی نمیباشد که در به عبارتی نخست کلیه امکانات هوشمند را اهمیت هم پیاده‌سازی کنید. در سرانجام می‌توانید دارای دارایی مقداری شروع کرده و به مرور دوران منزل هوشمندتان را بسط دهید.

پروتکل های ارتباطی منزل هوشمند

هنر خانه هوشمند Control4، استفاده از تجهیزات سرمایش – گرمایش موجود مانند اسپیلیت ، رشته کوئل، بعضا شومینه های هوشمند و سیستم های گرمایش از کف و یکپارچه سازی آن اساسی سیستم منزل هوشمند است. افرادی که در شهر دیگر ویلا یا خانه ای دارند که به جهت مدت طولانی از سال در آن حضور ندارند، دارای ترین طرفداران همین بخش از خانه هوشمند هستند. چرا که می توانند قبل از ورود به ویلا، سیستم سرمایش- گرمایش را پر‌نور نمایند تا زمانی وارد ویلا می شوند دما مطلوب باشد. ما در دنیای جدیدی زندگی می نماییم که تکنولوژی جایگاهی ثابت و دائمی در آن دارد.

کاهش مصرف انرژی در چه بخش‌هایی از خانه هوشمند رخداد می افتد؟

برای جاسازی لامپ هوشمند مثل هر لامپ دیگری کافی‌ست آن را در نگه‌دارنده بپیچانید تا نصب شود. برای راه‌اندازی لامپ‌های وای‌فای که بدون نیاز به هاب عمل می‌کنند، همين کافی‌ست. در موقعیت کلی، قدم بعد از آن برای داشتن روشنایی هوشمند، تهیه هاب و برنامه‌ی کاربردی‌ست. در حالی که خانه هوشمند راحتی و صرفه جویی در هزینه را فراهم می کند، هنوز معضل هایی در این زمینه وجود دارد. خطرات امنیتی و اشکالات کماکان سازندگان و اعضا همین فناوری را آزار می دهد.
پس مهم ما همراه باشید تا در کنار هم یک روز زندگی در یک خانه هوشمند را تجربه کنیم. لامپ‌های هوشمند مبتنی بر پروتکل‌های زدـویو و زیگبی متکی به محبوب‌ترین، مطمئن‌ترین و تطبیق‌پذیرترین روش‌های اتصال هستند. ارسال و اجرای به موقع فرمان‌ها مهم‌ترین نکته‌يی‌ست که می بایست قطعا به آن دقت کرد. خبر عالی این که شما هیچ وقت در معامله اساسی مغازه‌های خرده‌فروشی پشیمان نمی‌شوید، زیرا همیشه از آنان می‌توان تخفیف مهربانی گرفت. هر بسته‌ی اين متاع شامل ۹ قطعه میباشد و قیمتی در حدود ۲۰۰ دلار دارد. یک آیتم عالی به جهت اولین آشنایی مهم فناوری هوشمند، علاوه بر این، چنین کیت مناسب خیس از دستگاه های موجود در آن به طور جداگانه است. مجموعه ارزیابی چهره یی و در دست گرفتن دسترسی برای اشخاصی که نگران نگهداری از خانه خویش در برابر مزاحمان میباشند مناسب است. مهمترین چیزی که بایستی بدانید این است که “خانه هوشمند” یک کار لعنتی گران است. شما می توانید کارهایی را خودتان انجام بدهید (تخته های سم، میکروکنترلرهای برنامه)، ولی این تنها هزینه های شما را کاهش می دهد، نه این که آنان را به طور کلی حذف کنید. همچنین، “خانه هوشمند” نیکی صرفا یک عمارت مالامال از وسایل الکترونیکی، بلکه آپارتمانی می باشد که در آن سیستم اتوماسیون و / یا کنترل شما عمل می کند، یعنی.

برنامه خانه هوشمند لوکسین

چراغ های محوطه بیرون خانه به مدت چندین دقیقه، تا زمان شکاف منزل به وسیله شخص واضح شده و بعد از آن خاموش می شوند. ⇐ اهمیت به کارگیری از بلندگو های هوشمند سقفی و سناریوهای از قبل برنامه ریزی شده می قدرت مبادرت به پخش موزیک های متفاوت نمایید. درخت مورد علاقه‌ی بیل گیتس هم به کامپیوتر متصل می باشد و به محض اینکه میزان رطوبت آن تحت بیاید، به‌طور خودکار آبیاری می‌شود. در اکنون حاضر، به کار گیری از هیو بریج در کنار لامپ‌های هیو بهترین گزینه است. در اين روی‌کرد، سوای هاب هوشمندسازی اجرا می‌شود، ولی به هر هم اکنون اين روی‌کرد اهمیت محدودیت‌هایی روبه‌روست. تا اینجای فعالیت با مفاهیم اولیه آشنا شدیم، درحال حاضر نوبت این است که به به شکل جامع و معمولی به کاربردها، مزایا، معایب، تجهیزات و غیر آشنا شویم. کمپانی کوییک لینک مهم دارا بودن ۲۰ نمایندگی فعال در تراز مملکت و داشتن بیش از ۱۰۰ نفر به عنوان عاملیت فروش در استان های متفاوت توانسته است رزومه مناسبی را در سطح میهن به جهت خویش جمع نماید. سناریو تمام درها، پنجره ها، زیرزمین، پارکینگ و … از طرز سنسور برای آگاهی از شکل دادن هر چیز غیرمعمول، سناریو تمام بارهای مصرفی دما و … تا در صورت هر مدل افت یا ارتقاء بیش از حد، اقدامات مطلوب به جهت غربت از خطر صورت گیرد. در سیستم سنتی، هر کدام از همین ابزارها به صورت منقطع و مستقل از نیز کنترل می شوند و یا این که این که اصلاً کنترل اتوماتیک در مورد آن ها چندان وجود ندارد. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی بینش مغایر قوانین سایت، این حق را داراست که نگرش کاربر را فارغ از اطلاع قبلی پاک کند. خوب، فکر می کنم عمده شما می دانید پریز هوشمند چیست؟ چنانچه نه، لطفاً به جهت معرفی کوچک در گزینه پریزهای هوشمند به توضیحات مجله فریوت دقت کنید. درصورتیکه به سنسورهای دما عشق و علاقه دارید ، Ecobee حساس یکی از یار هست ، در حالی سیستم صوتی هوشمند که Nest اینطور نیست. Ecobee ممکن است سازگاری بیشتری مهم سایر دستگاههای هوشمند خانگی غیر گوگلی به شما ارائه دهد. چنانچه شما Nest Hello و Nest Hub را در اختیار دارید ، تصویر تقریباً فوراً اکران دیتا می شود.

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید