حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی کالا اساسی بیش از سه ده سال فعالیت رشته ای در حوزه اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی مال در راستا فروش اثاثیه خانگی اصلی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اساسی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم حالا مولودی مال مفتخر هست که دارای دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب خانگی ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی رئیس ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم همپا آوردیم:

  امید هست که مشتریان همیشگی و کهن هم حیاتی حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی مال برای مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی جنس میتوانید از نشانی تحت استعمال نمایید:

  آدرس تارنما رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی کار خود در حوزه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ دارای واردات محصولات اصلی کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اصلی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان نخست بر همین اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک کالا اهمیت کیفیت و راضی بودن بخش می باشد و نه هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات حساس میزان مرغوب بودن و نیز ارزش مطلوب و رقابتی می باشد عمل پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این گروه امیدوار هست که به یاری پروردگار و همت همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این کلیدی چیره بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان کارایی ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی قیمت رقابتی و مضاعف خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن سازه گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، حساس نگاهی حساس و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و کلیدی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در ارتباط با وب سایت خانگی لند کلیدی مدیر فروش محترم همین مجموعه قدرتمند و کلیدی میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار مضاعف همین وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری جالب و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و کلیدی متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات سایت خانگی لند سفارش میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک تارنما جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 با فروش محصولات وب سایت آمازون در کشور‌ایران و اهمیت ارزش کمتر از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، کار خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی دارای میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات با کیفیت و اهمیت ارزش های مطلوب و سرویس ها متفاوتی از دیگر وبسایت ها می باشد. تیم پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید کلیدی تصور راحت ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو مال را در چکیده این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت غالب آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین تارنما بزنید، ممکن است شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمین مورد از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی البته واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به عمل شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در مورد لپ تاپ استوک بها آن است. میزان دارایی آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید دارای مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اهمیت همین مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را برگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می نمایند و یا این که دستگاهی فارغ از اختلال احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت توجه به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا بازدید نوع های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار دکان رو اصلی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول پایین سعی کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما هم دکان خوبی میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

  نکات اصلی در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از شیوه اینترنت، علتی دارای برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات تردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حساس یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابتکار اختراع می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک وتردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حیاتی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن دقت کنید همین هست که خرید خود را از یک وبسایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. حتما نظرات اعضا در رابطه حساس ارآیه متاع و رضایت مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به این نکته اعتنا کنید که به جهت پیدا کردن سایت های اعتبار در نتیجه های کاوش ممکن می باشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید وبسایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید خیر لزوما وب سایت هایی که در نتایج ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و صد رد صد از صحت و صدق آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اساسی ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز کلیدی به کار گیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده می باشد آدرس اینترنتی آن حساس HTTPS شروع می شود نه تنها مهم HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط تحت قرار دارااست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی با است که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت گسترده شده و اکثری از کسانی که داده ها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه و کلمه رمزی می باشد که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش مورد استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود با جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در درون میهن شروع شده، تصویب و سوق‌دهی مغازه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین شیوه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند اهمیت تصویب اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس ثبت دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی دکان های گزینه تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به یار یک یا یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در نتیجه اگر می‌خواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن گردید به اندازه است به برگه کسب و کارهای مهم آرم اعتماد الکترونیکی در این وب وبسایت مراجعه نمایید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین ابتدا باید دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت به کار گیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت بانک آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب سایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. چنانچه کاغذ خزانه آیتم حیث اساسی کلمه http هست هیچوقت دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن دیتاها کارتتان در ورقه بانک مورد نظر، حتی چنانچه همگی شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مانند مدرسه های و دانشگاه به جهت انجام خرید اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه فرمائید که اگر به سالم دیتاها خویش دارای می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخری ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خویش اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که مهم کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طرز پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم با هدف چک و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت راهنمایی و سرویس ها دارای ربط حیاتی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در صورت بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین حساس را از نحوه روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که مهم مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از بانک‌های مملکت اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از طریق کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گوشه ای از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و آن‌گاه انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز باید به همین نکته اشاره نماییم که یک مغازه معتبر را نمی قدرت صرفا اصلی توجه به مرتبه آن در وب سایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت مالامال زرق و برق اینترنتی دارای هزاران بازدید کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اهمیت دقت به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل دوچندان زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اهمیت توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان گریزو فرار ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی است که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما کمک کند و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در نهایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دانلود مقاله رایگان

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowcasinoslotaviator oynaokuldefteri.comsimdibahis girişbetebetbeylikdüzü korsan taksiVan EscortjoybetMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranelf bar 5000 ultraBağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesi