حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مجموعه مولودی فرآورده حساس بیش از سه ده سال عمل حرفه ای در حوزه اسباب خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی کالا در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی کلیدی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان کلیدی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر هست که اهمیت اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی مدیریت ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همپا آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان دائمی و سابق هم حیاتی حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی محصول به جهت مشتریان دیرین استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی متاع میتوانید از نشانی تحت به کار گیری نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان گذشته به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خویش در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ دارای واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اصلی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی در آغاز بر همین اورجینال بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک کالا اصلی کیفیت و راضی بودن بخش هست و خیر هر کلایی حساس هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و نیز ارزش مناسب و رقابتی میباشد کار مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این گروه امیدوار می باشد که به کمک خدا و کارایی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این کلیدی پیروز بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی عمده مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با ارزش رقابتی و دوچندان عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات کلیدی کیفیت سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، حساس نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خود را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و اصلی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در رابطه حیاتی تارنما خانگی لند اصلی رئیس فروش با شخصیت همین مجموعه کار کشته و اصلی میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان زیاد این وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و اساسی متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز حساس آنان بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و با بها کاهش از این سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، کار خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اساسی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و با ارزش های مناسب و خدمات مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در سریع ترین دوران و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای تصور راحت تصویب سفارش نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو فرآورده را در قسمتی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما غالب آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وب سایت بزنید، احتمال دارد شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان مهیا می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته دیدنی در آیتم لپ تاپ استوک بها آن است. میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی مورد نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ نو اهمیت مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت این مجموعه در ارتباط باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

  مسئله اصلی در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز مینمایند و یا این که دستگاهی فارغ از خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا بازدید گونه های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار مغازه رو حیاتی هم مقایسه کنیم:

  در جدول تحت عملکرد کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه خوبی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

  نکات کلیدی در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طریق اینترنت، عاملی حیاتی برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات شک وتردید دارا‌هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار اختراع می‌شود. اصلی وجودِ این، هنوز هم بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet شک وتردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اساسی که در خرید اینترنتی بایستی به آن توجه کنید همین هست که خرید کردن خود را از یک وبسایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. صد رد صد نظرات کاربران در رابطه با ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به این نکته اعتنا نمایید که برای پیدا کردن تارنما های معتبر در نتایج جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید خیر لزوما تارنما هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب غلط املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از صحت و صحت آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl اعتبار خرید کردن کنید

  هرگز کلیدی به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن با HTTPS شروع می شود خیر صرفا کلیدی HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار وضعیت زیر قرار دارااست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی اهمیت می باشد که google Chrome هر صفحه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در درون کشور شروع شده، تصویب و جهت دهی فروشگاه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین رویه برای تشخیص و شناسایی یک وب تارنما معتبر از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست تصویب دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی فروشگاه های مورد تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا این که تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت تماما مطمئن گردید به اندازه است به کاغذ کسب و کارهای حساس آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه نمایید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین ابتدا بایستی توجه داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی به کارگیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را حیاتی بانک گزینه لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از طرز فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. در صورتی که برگه بانک مورد لحاظ کلیدی کلمه http می باشد هیچوقت داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن دیتاها کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی در صورتی که همه حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدرسه ها و دانشکده به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه نمائید که اگر به تندرست اطلاعات خویش حیاتی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از پایانی ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش مهم مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اهمیت کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان برای خرید الکترونیکی استعمال کنید.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حساس روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین مضاعف گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه رمزی می باشد که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود دارای جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طریق پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم دارای هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ راهنمایی و سرویس ها دارای ارتباط اساسی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این اساسی را از طریق روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که مهم مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از از بانک‌های میهن دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های دارای بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن بخشی از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و سپس قطع رابطه می‌کنند.

  در پایان باز نیز می بایست به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه دارای را نمی توان صرفا اصلی توجه به مرتبه آن در وب وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن است یک کاغذ فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و برق اینترنتی اهمیت هزاران تماشا کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اهمیت توجه به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت مضاعف متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که مهم دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فرارو گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری کند و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  زیاد

  دانلود مقاله رایگان

  دیدگاهتان را بنویسید