تاثیرات مفید مطالعه کتاب

برناردین اواریستو با مارگارت اتوود برای کتاب برنامه نویسی هشتمین رمان خود با نام “دختر ، زن و دیگران” برنده جایزه بوکر در سال 2019 شد و وی را به عنوان اولین زن سیاه پوستی برگزید که در جهان جایزه را از آن خود کرد. سایت پن ، که یک سری مصاحبه با نویسندگان انجام می دهد ، این بار به نویسنده انگلیسی مراجعه کرد ، که وقایع کتاب او ، و همچنین بسیاری دیگر از نویسندگان برنامه ریزی شده برای بهار ، تحت تأثیر کرونا قرار گرفت و لغو شد. در این مصاحبه ، اواریستو در مورد روند نگارش رمان “دختر ، زن و دیگران” و آنچه ادبیات می تواند ما را در بحران امروز به ارمغان آورد ، صحبت می کند که در زیر می خوانیم.

کتاب برنامه نویسی clean code

از بسیاری از نویسندگان شنیده ایم که امروزه کار و تمرکز آنها بیش از هر زمان دیگری دشوارتر شده است. برای شما هم همینطور است؟
من همیشه کارهای زیادی کتاب برنامه نویسی clean code برای انجام دادن دارم. من یک مادر 86 ساله دارم که باید هفته ای دو بار از او مراقبت کنم. بنابراین من یک هفته کامل فرصت ندارم که کتاب برنامه نویسی درگیر این داستان شوم. من باید در لندن سفر کنم تا ببینم چگونه است ، من در غرب لندن و او در جنوب شرقی لندن هستم. لندن یک شهر شلوغ است و من باید برای مدت طولانی باورنکردنی  کتاب برنامه نویسی clean code در حرکت باشم و این برای من واقعاً غیر واقعی است. اکنون که خیابان ها کمی خالی است ، تلاش برای نشستن در خانه و دانستن اینکه همه چیز تقریباً لغو شده نیز عجیب و سورئال است.

کتاب برنامه نویسی مبتدی

شما یک بار کتاب برنامه نویسی به مجله Ventifer گفتید که می خواهید در “دختر ، زن و دیگری” هرچه بیشتر شخصیت های زن سیاه پوست انگلیس خلق کنید. کمی از روند نوشتن این رمان بگویید؟
کاملاً خارج از برنامه بود. در پایان ، من 12 زن سیاه پوست را خلق کردم. این کار با یک شخصیت زن از یک پدر و مادر نیجریه ای آغاز شد که در لندن متولد کتاب برنامه نویسی مبتدی و بزرگ شد. او یک بانکدار است و خانواده اش طبقه کارگر هستند. او به آکسفورد رفت و ظاهراً در کار و حرفه خود موفق شد. سپس مادرش از طریق داستان فرزندانش ظاهر می شود. سپس نزد مادرش رفتم و فصل جداگانه ای کتاب برنامه نویسی مبتدی را برای او تعریف کردم. باید بگویم که هر شخصیت در این کتاب بخش خاص خود را دارد. داستان کوتاه البته نیست. یک رمان منسجم است؛ اما هر کدام قسمتهای جداگانه ایکتاب برنامه نویسی مبتدی دارند که در نهایت بهم پیوسته و بهم پیوسته اند. من با کارول شروع کردم. بامی ظاهر می شود و شرلی ، یکی از معلمان کارول ، در داستان کارول ظاهر می شود و رشد می کند. سرانجام من این 12 شخصیت را داشتم و توانستم از زندگی هر یک از آنها داستان بگویم.

کتاب برنامه نویسی پایتون

آیا این ارتباط و رشد تدریجی شخصیت ها روند کلی داستان پردازی شماست؟
هر کتاب منحصر به فرد کتاب برنامه نویسی پایتون است. من کتاب برنامه نویسی در نوشتن بسیار تجربی هستم. هر کتاب شکل خاص خود را دارد. برای برخی از کتاب ها ، من درک بیشتری نسبت به کتاب های دیگر نسبت به اینکه داستان کجا می رود ، دارم. برخی از کتابهایی که شروع می کنم ، می دانم که تمام می شوند ، اما نمی دانم چگونه می خواهم به پایان برسانم. این کتاب برنامه نویسی پایتون همچنین به طرز عجیبی تدریجی و بسیار نزدیک به سبک من بود. من شروع به نوشتن می کنم و داستان به تدریج در طی مراحل نوشتن آشکار می شود. شخصیت ها یکی یکی زنده می شوند و شروع به صحبت با من می کنند. آنها به یکدیگر می گویند که چه کاری می خواهند انجام دهند و به کجا می خواهند برسند و این برای من جادوی نوشتن است. من داستان نویس نیستم. با این حال ، اگر او رمان زن ، دختر و دیگران را بخواند ، می گوید که این پر از طرح های مختلف است. اما در واقع این یک رمان با شخصیت است و کتاب برنامه نویسی پایتون شخصیت ها آن را به حرکت در می آورند و این چیزی است که واقعاً من را علاقه مند می کند و مسئله این است که من به عنوان نویسنده باید بدانم که چگونه آنها را زنده کنم و برای خوانندگان جذاب کنم.

کتاب برنامه نویسی کامپیوتر دانشگاه

امروزه ، بسیاری کتاب برنامه نویسی از کتاب برنامه نویسی کامپیوتر دانشگاه مردم می گویند که آنها به ادبیات ، به ویژه داستان نویسی روی آورده اند. زیرا از این طریق آنها می توانند درجه و درجه اتصال و همبستگی را که اکنون از دست داده اند احساس کنند یا اساساً احساس گم شدن کنند. شما چی فکر میکنید؟
من فکر می کنم این کتاب برنامه نویسی کامپیوتر دانشگاه عملکرد واقعی تاریخ و شعر است. یک کتاب خوب فوق العاده جذاب است. می توانید در آن گم شوید ، به جای دیگری سفر کنید. مطالعه تاریخ با مقوله انسانیت ارتباط عمیقی دارد. بنابراین فکر می کنم جالب است که ما در دوره ای هستیم که مردم به کتاب روی می آورند و این بسیار امیدوارکننده است. برای من اقامت قرنطینه کوتاه و ناقص است و در این مدت هنوز نتوانسته ام به مطالعه مورد نظر خود برسم. اما امیدوارم این اتفاق در کتاب برنامه نویسی کامپیوتر دانشگاه هفته های آینده رخ دهد. برای من خواندن مانند یک مراقبه جدید است. سالها پیش ، وقتی اولین لپ تاپ خود را خریداری کردم ، که بسیار بزرگ ، جذاب ، رنگارنگ و پر از ویژگی بود ، اولین کاری که صبح انجام دادم روشن کردن آن و دیدن شبکه های مختلف اجتماعی کتاب برنامه نویسی و مشاهده آنها بود. اما در جایی احساس کردم در این فاصله چیزی از دست داده ام و روزی که کتاب برنامه نویسی کامپیوتر دانشگاه قبل از دیدن اخبار و بررسی توییتر یا فیس بوک شروع به خواندن کتاب کردم ، احساس کردم آرام می شوم. من برگشتم به طرز معجزه آسایی تسکین و غنی شد. هیچ چیز دیگری نمی تواند منجر به این نتیجه شود. حداقل برای من فکر می کنم.

شما مجبور بودید تورهای کتاب خود را کتاب برنامه نویسی به دلیل بیماری همه گیر لغو کنید. تأثیر این بهرام بر شما و به طور کلی بر صنعت نشر و نویسندگان چیست؟
این یک اتفاق بی سابقه بود و فکر می کنم همه به نوعی رنج می برند. همه رنج می برند؛ البته ، به جز سوپرمارکت ها و تولیدکنندگان لوازم بهداشتی. فقط امیدوارم که از این نبرد زنده بیرون بیاییم.

لینک منبع

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme