بهترین صفحه کلیدهای مکانیکی 2020- راهنمای و بررسی خریدار

صفحه کلیدهای مکانیکی چیست؟
در اوایل دوره رایانه ، کاملاً واضح بود که فردی هنگام فشار دادن روی صفحه کلید ، وارد اتاق کامپیوترها یا ماشین تحریرها شده است. آن روز ها، روزهایی بود که!
در اواخر دهه 1900 ، صفحه کلیدهای مکانیکی به همان اندازه دیسک های فلاپی معروف بودند که فقط توسط افرادی که می دانستند منظورشان چیست ، استفاده می شد.

همه اینها پس از گسترش رایانه های خانگی متوقف شد. صفحه کلیدهای مکانیکی نبرد را با صفحه کلیدهای جدید از دست دادند زیرا ارزان تر و همچنین ساخت آنها در مقیاس وسیع آسان است ، و این باعث شده رایانه های شخصی به هر خانه ای در جهان بیایند. شركتها سود كافی داشتند و كیبوردهای مکانیکی منسوخ شدند ، نه به طور كلی ، اما نمی توان پایه فن این كیبوردها را با كیبورد معمولی مقایسه كرد.

تا همین اواخر ، در یک دهه گذشته ، صفحه کلیدهای مکانیکی دوباره به وجود آمده اند. آنها خود را در انتخاب محبوب بسیاری از افراد قرار داده اند که دوست دارند به صدای کلیک گوش دهند یا می خواهند هنگام تایپ کردن یک پایه محکم و قوی را حس کنند. باید موافق باشم ، صفحه کلیدهای مکانیکی بسیار معتبرتر از صفحه کلیدهای روزمره هستند. آنها می توانند صدمات زیادی را متحمل شوند و در برابر محیط های سخت و سختی که بسیاری از افراد صفحه کلید خود را در آن قرار می گیرند ، مقاومت کنند.

خوب ، در مورد تاریخچه آن کافی است. بیایید با اصول اولیه شروع کنیم.
تفاوت اصلی بین صفحه کلیدهای معمولی و صفحه کلیدهای مکانیکی نوع کلید موجود در کلیدها است. بیشتر صفحه کلیدهای مدرن از فن آوری سوئیچ گنبدی استفاده می کنند ، هنگامی که کلید به پایین فشار می یابد و یک ساختار گنبدی سیلیکون از نوع دو مدار برد مدار متصل می شود ، این کلید ثبت می شود. این فناوری بسیار ارزان و ساخت آسان است ، اما فاقد لمس ویژه ای برای بازخورد شنوایی است ، به آن صدای کلیک نیز می گویند. فشار دادن کلیدها نسبتاً سخت تر است که احساس کمی سنگینی روی انگشتان می کند. علاوه بر این ، این کلیدها دارای طول عمر در حدود 5 میلیون کلید یا کمتر هستند ، به این معنی که آنها نتوانند به طور کامل کار کنند یا به صورت نامنظم کار کنند ، تایپ کردن یک شخص را ناراحت کننده می کند ، و کاربر را وادار می کند تا در عصبانیت فوران کند و منجر به کیبورد شکسته و یک ضرر شود. اعتماد به این نوع ها! صفحه کلیدهای مکانیکی هر بار برنده می شوند!

صفحه کلیدهای مکانیکی از سوئیچ های سیلیکونی استفاده نمی کنند ، از سوئیچ واقعی دقیقاً مانند سوئیچ برای روشن کردن فن استفاده کنید. قطعات مورد استفاده در ساخت سوئیچ بسیار قابل توجه تر از سیلیکون هستند ، در نتیجه طول عمر بیشتری در حدود 50 میلیون ضربه به کلید در هر سوئیچ ایجاد می شود. این معادل 2 یا 3 نسل محاسبات شخصی است. می توان برای مدت زمان طولانی از صفحه کلیدها استفاده کرد. تمام این ویژگی ها باعث می شود صفحه کلیدهای مکانیکی سنگین تر ، ضخیم تر ، محکم تر شوند و فراموش نشوند. گران. که احتمالاً به همین دلیل است که بسیاری از مردم آنها را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت خریداری می کنند. اگر از من بپرسید کاملا محتاطانه است.

در حالی که به دنبال صفحه کلید هستید ، مطمئن شوید که نوع سوئیچ مورد استفاده در کلیدها را جستجو کنید ، و آیا بازخورد شنوایی مانند یک کلیک را ارائه می دهد ، یا یک ضربات ضعیف و حساس نیست. همچنین میزان فشار لازم برای فشار دادن یک کلید را بررسی کنید. فشار آسان تر ، بهتر می شود.

انواع صفحه کلید مکانیکی
بیشتر صفحه کلیدهای مکانیکی فعلی از کلیدهای Cherry MX استفاده می کنند. این موارد شامل Cherry MX Black ، Cherry MX Red ، Cherry MX Brown ، Cherry MX Blue ، Cherry MX Green و در آخر Cherry MX Clear. بیایید یکی یکی از آنها عبور کنیم.

Cherry MX Black
این سوئیچ ها دارای فشار صاف و خطی هستند تا پایین. قبل از اینکه قسمت به انتها برسد ، هیچ ضربه ای لمسی ندارد. سوئیچ مطبوعات را در وسط ثبت می کند و نقطه تحریک در آخرین جایی است که کلید ثبت شده است. بیشتر گیمرها پتانسیل کامل این نوع سوئیچ را می بینند زیرا بهره برداری مضاعف بسیار پاسخگوتر و دقیق تر است. نکته منفی این است که برای ثبت خود باید کلید را تا آخر فشار داد. برخی این موضوع را آزار دهنده می دانند.

Cherry MX Red
همانند نسخه Black اما به نیروی کمتری نیاز دارد تا تمام مسیر را پایین بیاورد. آسان بر روی انگشتان ، زیرا نیروی کمتری مورد نیاز است و عمل صاف تر و خسته کننده تر از MX Black است. این اکثرا در صفحه کلیدهای کاری معمولی بازی-گنجانیده شده است اما بسیاری از گیمرها این نوع را به دلیل عملکرد صحیح آن انتخاب می کنند و عدم وجود برجستگی لمسی که به شما امکان می دهد تا قبل از اینکه یک کلید ثبت شده است یا خیر ، یک کلید را ثبت کرد یا خیر. پایین

Cherry MX Brown
این سوییچ اساساً ترکیبی برای عملکرد در محیط های بازی و استفاده روزانه است. این سوئیچ را در وسط فاصله ثبت می کند ، به این ترتیب که زمان زیادی را در فشار دادن کلید به انتهای آخر صرف نمی کند که می تواند سرعت تایپ را افزایش دهد. این کار باعث شده است تا به ما اطلاع دهد که آیا یک کلید به ثبت رسیده است یا خیر ، دست و پا گیر است.

Cherry MX Blue
این سوئیچ برای یک فن کیبورد مکانیکی سخت است مناسب است. این یک کلیک لمسی را به محض ضربه زدن به نقطه تحریک ، ارائه می دهد. برای تایپ کردن دوتایی خیلی مناسب نیست زیرا نقطه انتشار بالاتر از نقطه فعال سازی است که بخشی را برای بازگشت به مکان اصلی خود مدتی طول می کشد. خیلی شبیه پیستون در یک موتور است.

Cherry MX Green
نسخه ای سخت تر از MX Blue. این یک لمس لمسی و یک کلیک شنیدنی در نقطه فعال سازی دارد و هنگامی که به آن برخورد کرد مطمئناً صدای آن را دوست دارید. نقطه انتشار و فعال سازی در همان مکان قرار دارد که مانند MX Blue نیست. ساخته شده برای فشار دادن سخت و محکم.

Cherry MX Clear
این نوع سوئیچ ها بسیار نادر است. آنها سخت ترین آنها هستند. برای ثبت یک کلید آن ، فشار زیادی لازم است. نیروی تحریک بالا در مقایسه با MX Brown ، آنها سخت تر و حجیم تر هستند اما از نظر ساختاری مشابه هستند. اکثر تایپیست های سنگین MX Clear را ترجیح می دهند زیرا در مقایسه با بقیه سوئیچ ها بهترین بازخورد لمسی دارند.

در هنگام خرید کیبورد مکانیکی به دنبال چه چیزی باشید؟

  1. سر و صدا
    تخته هایی را انتخاب کنید که صدای کمتری داشته باشند. بله ، بسیاری از کیبوردها سر و صدای زیادی ایجاد می کنند زیرا بازخورد شنوایی یکی از دلایلی بود که مردم در وهله اول می خواستند کیبورد مکانیکی بخرند. بنابراین ، بسیاری از شرکت ها از قابلیت ایجاد نویز خود بالا برده اند.
  2. سوئیچ
    ها سوئیچ هایی را انتخاب کنید که راحت تایپ می شوند. فقط تاس را پرتاب نکنید و براساس شانس انتخاب کنید. صفحه کلیدهای مکانیکی گران هستند ، بنابراین به طور طبیعی خرید اولین بار در صورت نگرانی از پول ، تصمیم مهمی را خواهد گرفت.

پیش نمایش تولید – محصول رتبه بندی قیمت

1 صفحه کلید بازی مکانیکی سیمی Redragon K556 RGB LED ، Backlight Wired ، پایه آلومینیومی ، 104 کلید استاندارد صفحه کلید بازی مکانیکی سیمی Redragon K556 RGB LED ، Backlight Wired ، پایه آلومینیومی ، 104 کلید استاندارد
$ 59.99
مشاهده در آمازون
2 صفحه کلید بازی Razer Huntsman: سریعترین کلیدهای صفحه کلید همیشه – سوئیچ های نوری قابل کلیک – Chroma قابل تنظیم RGB روشنایی – قابلیت برنامه ریزی ماکرو – سیاه کلاسیک صفحه کلید بازی Razer Huntsman: سریعترین کلیدهای صفحه کلید همیشه تغییر – سوئیچ های نوری کلیک …
149.99
دلار 89.99 دلار
مشاهده در آمازون
3 صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair K68 RGB ، LED با نور پس زمینه RGB ، مقاوم در برابر گرد و غبار و اسپیل – Linear & Quiet – Cherry MX Red صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair K68 RGB مکانیکی ، Backlit RGB LED ، مقاوم در برابر گرد و غبار و Spill – خطی و …
$ 119.99
$ 101.99 $
مشاهده در آمازون
4 صفحه کلید بازی مکانیکی Havit و ماوس دسته کوچک موسیقی جاز آبی کلید 104 کلیدهای کیبورد دارای نور پس زمینه رنگین کمان ، 4800DPI 7 دکمه موس برای سیم لپ تاپ کامپیوتر گیمر صفحه کلیدهای بازی کیبورد و رنگین کمان آبی Havit 104 Keyboard Havit ، صفحه کلیدهای دارای نور پس زمینه ، …
$ 31.99
مشاهده در آمازون
5 صفحه کلید کامپیوتر مکانیکی Redragon K552 60٪ صفحه کلید بازی مکانیکی جمع و جور 87 کلید صفحه کلید مکانیکی کامپیوتر KUMARA USB Wired Cherry MX Blue Equivalent برای ویندوز رایانه های شخصی (چراغ روشن قرمز RED LED) Redragon K552 60٪ صفحه کلید بازی مکانیکی Compact 87 Keyboard Computer Keyboard Computer KUMARA USB …
32.99 دلار
مشاهده در آمازون
6 صفحه کلید مکانیکی Havit و ماوس Combo RGB Gaming 104 کلید آبی کلیدهای USB سیمی با استراحت مچ دست قابل جدا شدن ، موس قابل برنامه ریزی قابل برنامه ریزی برای رایانه شخصی Gamer PC (مشکی) صفحه کلیدهای USB و کلیدهای کیبورد Havit مکانیکی Havit 104 Keyboard Blue سوییچ های USB سیمی با …
41.99 دلار
مشاهده در آمازون
7 صفحه کلید بازی Corsair K55 RGB – کلیدهای دارای نور پس زمینه LED آرام و رضایت بخش – کنترل های رسانه ای – استراحت مچ دست – شامل ضبط ماکرو صفحه کلید بازی Corsair K55 RGB – کلیدهای دارای نور پس زمینه LED آرام و رضایت بخش – کنترل های رسانه ای – استراحت مچ دست …
49.88 دلار
مشاهده در آمازون
8 صفحه کلید بازی مکانیکی Redragon K551 با کلیدهای Chery MX آبی کلیدهای کلید آلومینیوم فولاد معادل Vara 104 Keyboard Keyboard Computer Keyboard برای بازیهای Windows PC (Blacklight RED LED RED) صفحه کلید بازی مکانیکی Redragon K551 با کلیدهای Chery MX Blue Switchy Equivalent Steel …
38.99 دلار
مشاهده در آمازون
9 صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم Logitech G613 LIGHTSPEED ، Multihost 2.4 گیگاهرتز + اتصال Blutooth صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم Logitech G613 LIGHTSPEED ، Multihost 2.4 گیگاهرتز + بلوتوث …
129.99
دلار 59.99 دلار
مشاهده در آمازون
10 صفحه کلید مکانیکی Logitech K840 با کلید مکانیکی Romer G برای کامپیوتر صفحه کلید مکانیکی Logitech K840 با کلید مکانیکی Romer G برای کامپیوتر
79.99
دلار 59.99 $
مشاهده در آمازون
کیبورد تایپ خودشه. شکار صفحه کلید مبارک.

مطالب [ پنهان ]

1 صفحه کلید مکانیکی چیست؟
2 نوع صفحه کلید مکانیکی
2.1 در هنگام خرید صفحه کلید مکانیکی چه چیزی را باید جستجو کنید؟
ذخیرهتوییت
درباره نویسنده

تیم باوئر
تیم باوئر یک علاقه مندان به فناوری است و برای رده بندی می نویسد. وی همچنین در مجلات و وبلاگ های مختلف دیگری همکاری می کند. او به خاطر راهنمای و بررسی های خریدار دقیق خود مشهور است.
مقالات مرتبط
بهترین گوشواره های بی سیم واقعی
بهترین گوشواره های بی سیم – نظرات و راهنمای خریدار 2020
توسط تیم باوئر
بهترین راه حل های بازی 2020
بهترین روترهای بازی
توسط تیم باوئر
بهترین قلمهای جوهر رسانا مدار
بهترین قلمهای جوهر رسانا 2020 – راهنمای و بررسی خریدار
توسط تیم باوئر
به بحث بپیوندید

متن نظر *
نام*
پست الکترونیک*
سایت اینترنتی
نام ، ایمیل و وب سایت خود را برای بار دیگر که اظهار نظر می کنم در این مرورگر ذخیره کنید.
جستجو کردن

جستجو کردن

پستهای اخیر
بهترین ماشین های سرد / یخ درمانی
بهترین روترهای بازی
بهترین لپ تاپ های بازی زیر 500 دلار
10 بهترین چاپگر سه‌بعدی زیر 1000 دلار
بهترین گوشواره های بی سیم – نظرات و راهنمای خریدار 2020
افشای

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>