این عناوین بازی های برنده جایزه را با قیمتی کمتر در جمعه سیاه دریافت کنید

[ad_1]

اگر به دنبال یک شیدایی جدید برای بازی هستید یا می خواهید خاطره ای خوش از بازی ای که دوستش داشتید را دوباره زنده کنید، این 15 عنوان مطمئنا طرفداران قدیمی و جدید را خوشحال خواهند کرد. این عناوین برای ساعت ها سرگرمی در نظر گرفته شده اند، خواه طرفدار بازی های نقش آفرینی، شوتر، شبیه سازی یا چیز دیگری باشید. بهترین بخش این است که آنها با کسری از قیمت بازی های جدید عرضه می شوند. به عنوان بخشی از فروش محدود جمعه سیاه ما، می توانید هر یک از این بازی ها را با تخفیف خریداری کنید.

صدها مایل در امتداد 9 مسیر فوق العاده دقیق را کاوش کنید و مسئولیت انواع لوکوموتیوهایی که با بخار، دیزل و برق در این بازی کار می کنند را بر عهده بگیرید. TRS19 “نسخه پلاتینیوم” شما را بسیار فراتر از رانندگی با قطار ساده می برد، زیرا یک خط ریلی کاملاً عملیاتی ایجاد می کنید که ده ها قطار را تحت کنترل هوش مصنوعی دنبال می کند و هر یک از دستورالعمل های خود را دنبال می کند.

بسته نرم افزاری Trainz Railroad Simulator Edition Platinum را با قیمت 17.99 دلار (279 دلار) با کد BFSAVE40 دریافت کنید.

بوکر دویت که در برابر افراد اشتباه، با زندگی در خط، کهنه سرباز سواره نظام آمریکایی و اکنون یک تفنگ اجیر شده، موظف است، تنها یک فرصت دارد تا خلوص خود را پاک کند. او باید الیزابت را نجات دهد، دختری مرموز که از کودکی زندانی شده و در شهر پرنده کلمبیا زندانی شده است. بوکر و الیزابت که مجبور به اعتماد به یکدیگر می شوند، در طول فرار جسورانه خود پیوند محکمی ایجاد می کنند.

Bioshock Infinite را با قیمت 7.99 دلار (29 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Borderlands: The Pre-Sequel یک تیرانداز نقش آفرینی در مجموعه تحسین شده Borderlands است. داستان شخصیت شرور از Borderlands 2، جک خوش تیپ و به قدرت رسیدن او را کشف کنید. بازی Pre-Sequel که بین Borderlands اصلی و Borderlands 2 حرکت می کند، گیم پلی بی شماری را به شما ارائه می دهد، از جمله ترکیبی از ژانرهای تیراندازی و مکانیک های RPG که بازیکنان دوست داشتند.

دریافت Borderlands: The Pre-Sequel به قیمت 11.99 دلار (ویرایش 39 دلار) با کد BFSAVE20.

به عنوان یکی از چهار شکارچی گنج جدید که با دنیای جدید و عظیمی از موجودات، روان‌پریشی و مغز شیطانی، جک خوش‌تیپ، روبرو هستند، بازی کنید. دوستان جدیدی پیدا کنید، آنها را با میلیون ها سلاح مسلح کنید، و با آنها در تعاونی های چهار نفره در تلاشی بی امان برای انتقام و رستگاری در سراسر سیاره زنده ناشناخته و غیرقابل پیش بینی مبارزه کنید.

بازی Borderlands 2 را با قیمت 7.99 دلار (قرمز 19 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Layers of Fear یک بازی ترسناک روانگردان اول شخص با تمرکز جدی بر تاریخ و تحقیق است. با قدم زدن در یک عمارت ویکتوریایی بزرگ و همیشه در حال تغییر، خود را در ذهن یک هنرمند دیوانه غوطه ور کنید و راز جنون او را کشف کنید. رؤیاها، ترس‌ها و وحشت‌هایی را که هنرمند را در هم می‌پیچد، کشف کنید و شاهکاری را که او مدت‌ها در تلاش برای خلق آن بوده است، تکمیل کنید.

Layers of Fear را با 7.99 دلار (19 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Morkredd یک بازی پازل مشارکتی فشرده و مبتنی بر فیزیک برای یک تا دو بازیکن است که ترکیبی از حل پازل مبتنی بر مهارت، تعادل چالش برانگیز نور و سایه و دنیای تاریک پر از رازهای باز کردن قفل است. بهتر است به عنوان یک تجربه همکاری روی کاناپه بازی کنید. با یک دوست به تماس گوی گوش دهید یا خودتان با تسلط بر کنترل‌های دو کاراکتری منحصربفرد وفاداری خود را ثابت کنید.

Morkredd را با قیمت 10.39 دلار (مرجع 19 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Next Up Hero یک تور زیرزمینی به سبک Gauntlet است که شامل شخصیت های نقاشی شده با دست می شود که در مسیر ماجراجویی ها هک می کنند، برش می زنند، تیراندازی می کنند، درام می زنند، بومرنگ، جت می کنند و منفجر می شوند. شخصیت خود را انتخاب کنید (و/یا یک دوست را به یک تعاونی دعوت کنید) و شروع به چرخیدن سیاهچال‌ها کنید، خود را تجهیز کنید و آمار خود را در برابر هیولاهای نفرت انگیز معروف به Constant Trail افزایش دهید.

بازی Next Up Hero را با قیمت 7.99 دلار (19 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Planet Coaster® – آینده بازی های شبیه سازی شهربازی فرا رسیده است! با ساختن پارک موضوعی رویاهای خود، جمعیت را غافلگیر کنید، لذت ببرید و هیجان زده کنید. پارک های تفریحی شگفت انگیز را با توجه بی نظیر به جزئیات بسازید و طراحی کنید و پارک خود را در دنیایی واقعا زنده مدیریت کنید. اجازه دهید تخیل شما فعال شود و موفقیت خود را با جهان به اشتراک بگذارید.

بازی Planet Coaster: Coaster Park Simulation Game را با قیمت 15.99 دلار (معادل 44 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

RollerCoaster Tycoon® 3: Complete Edition بازی کلاسیک تمام دوران است که به شما امکان می دهد از ابتدا پارک موضوعی خود را بسازید. در نسخه کامل شما بازی اصلی را به همراه بسته های الحاقی دریافت می کنید. سرگرمی بیشتر از همیشه است، زیرا می‌توانید سرسره‌های آبی بسازید و تجربه‌های کامل سافاری را بسازید تا مهمانان خود را متحیر کنید و آنها را وادار کنید بیشتر به آنجا برگردند.

RollerCoaster Tycoon 3: Full Edition را با قیمت 5.99 دلار (قانون 19 دلار) با کد BFSAVE40 دریافت کنید.

Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ یکی دیگر از موضوعات علمی تخیلی در مجموعه تمدن برنده جایزه است. رویدادهای جهانی که در آینده واقع شده اند، جهان را بی ثبات کرده و منجر به فروپاشی جامعه مدرن، نظم جهانی جدید و آینده ای مبهم برای بشریت شده است. در حالی که نژاد بشر برای بهبودی تلاش می کند، کشورهای توسعه یافته منابع خود را بر سفرهای اعماق فضا متمرکز می کنند تا شروعی جدید برای بشریت ترسیم کنند.

Sid Meyer’s Civilization: Beyond Earth را با 11.99 دلار (حدود 39 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Sid Meier’s Civilization® V پنجمین پیشنهاد از سری بازی های استراتژی برنده جوایز Civilization است که دارای گیم پلی اعتیادآور معروف “فقط یک چرخش دیگر” است که آن را به یکی از بهترین سری بازی های تمام دوران تبدیل کرده است. با ایجاد و رهبری تمدنی از آغاز انسان در عصر فضا، فرمانروای جهان شوید: جنگ‌ها، انجام دیپلماسی، کشف فناوری‌های جدید، رویارویی با برخی از بزرگترین رهبران تاریخ، و ساختن قدرتمندترین امپراتوری جهان. تا کنون شناخته شده است.

Sid Meyer’s Civilization V را با قیمت 11.99 دلار (قابلیت 29 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

این گسترش جدید عمق و ارزش زیادی را برای بازی مجدد از طریق معرفی تجارت بین‌المللی و تمرکز بر فرهنگ و دیپلماسی فراهم می‌کند. نفوذ شما در سرتاسر جهان تحت تأثیر ایجاد کارهای بزرگ، انتخاب ایدئولوژی برای مردم شما و پیشنهاد قطعنامه های جهانی در کنگره جهانی خواهد بود. همانطور که در طول قرن ها تاریخ حرکت می کنید، تصمیمات مهمی خواهید گرفت که بر روابط شما با تمدن های دیگر تأثیر می گذارد.

Sid Meier’s Civilization V: Brave New World را به قیمت 11.99 دلار (29 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Civilization یک بازی استراتژیک شناخته شده است که در آن سعی می کنید امپراطوری بسازید که در آزمون زمان مقاومت کند. با ایجاد و هدایت تمدنی از عصر حجر تا عصر اطلاعات، فرمانروای جهان شوید. جنگ، دیپلماسی، فرهنگ خود را توسعه دهید، و با بزرگترین رهبران تاریخ روبرو شوید، زیرا سعی می کنید بزرگترین تمدنی را که جهان تاکنون شناخته است بسازید.

Sid Meyer’s Civilization VI را به قیمت 15.99 دلار (59 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

Beyond Earth فرنچایز Civilization را از محیط تاریخی آن به آینده احتمالی علمی تخیلی گسترش داده است. افزایش جزر و مد فراتر از زمین به مرزهای جدید در سطح سیاره و زیر دریاهای آن گسترش می یابد و با ادامه ایجاد “فقط یک چرخش دیگر” برای چشم اندازی جدید برای آینده بشریت، انتخاب و قابلیت های دیپلماتیک بیشتری را اضافه می کند.

Civilization Sid Meier: Beyond Earth – Rising Tide را با قیمت 11.99 دلار (29 دلار) با کد BFSAVE20 دریافت کنید.

SimCity 4 Deluxe Edition دارای رتبه 4.2 / 5 ستاره در آمازون، شامل پرفروش‌ترین SimCity 4 و بسته الحاقی کاملاً جدید SimCity 4 Rush Hour است. بزرگ‌ترین منطقه شهرهایی را که تا کنون وجود دارد، با یک شهر کشاورزی، یک جامعه خواب، یک مرکز خرید با فناوری پیشرفته و یک ستون فقرات صنعتی ایجاد کنید. کنترل کامل سیستم حمل و نقل شهر خود را در دست بگیرید و ماموریت های U-Drive-I را از مبارزه با جرم گرفته تا مقابله با بلایا حل کنید. حتی تماشای افزایش سرسام آور جمعیت خود در حالی که سیمزهای خود را در حال حرکت هستید و بهترین کلان شهر زندگی و تنفس را ایجاد می کنید، باشید.

SimCity 4 Deluxe Edition را با قیمت 5.99 دلار (قرارداد 19 دلار) با کد BFSAVE40 دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.

طرفداران آینده پژوهی: برای ایجاد این محتوا، یک تیم غیر تحریریه با یک شریک کار می کند. ممکن است برای اقلامی که از طریق این صفحه خریداری شده اند، کمیسیون کوچکی دریافت کنیم. این نشریه لزوماً منعکس کننده دیدگاه یا تأیید نیست Futurism.com هیات تحریریه

آیا شما علاقه مند به حمایت از پذیرش انرژی پاک هستید؟ با تغییر به انرژی خورشیدی در UnderstandSolar.com، دریابید که چقدر پول (و سیاره!) می توانید پس انداز کنید. با ثبت نام از طریق این لینک، Futurism.com ممکن است کمیسیون کمی دریافت کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıkuşadası escortbetroadElektronik sigara