برای به کار گیری از کل محصول ها اپل (آیفون، آیپد، آیپاد و…) به اپل آیدی نیاز داریم و در فعالیت فارغ از اپل آیدی KLDA,N از دستگاه استفاده نمود

به نقل از خبرگذاری نیوزلایف، اپل آیدی مهمترین نصیب دستگاه شماست و می بایست در محافظت و نگهداری داده ها امنیتی اپل آیدی غایت اعتنا را داشته باشید، در غیر این شکل می تواند برای شما خلل‌ساز گردد که به‌دنبال توضیح میدهیم که چطور قابلیت دارااست یک بی دقتی معمولی به یک خلل تبارک تبدیل گردد.

در صدر این را بیان کنیم که اپل آیدی چیز زیاد بغرنج‌ای وجود ندارد و یک نوع اکانت کاربری، مختص تولید ها کمپانی اپل میباشد.

تشکیل داد اپل آیدی بسیار بی آلایش می باشد ولی زیرا در کشور ایران برای تشکیل داد نیاز به آی پی غیر از کشور‌ایران داره، به همین برهان اکثر اشخاص برای ایجاد کرد اپل آیدی مبتلا خلل می گردند و خیلی از اشخاص با یک سری دقیقه وقت گذاشتن بدین سود می‌رسند که نمیتوانند اپل آیدی بسازند و فورا میروند سراغ خرید اپل آیدی.

اپل آیدی اکثر وقت ها در گوشی فروشی‌ها و وبسایت‌های اینترنتی به فروش می‌رسند که به راحتی و نادر خیس از یک دقیقه می‌قدرت یک اپل آیدی خرید، البته مقاله اصلی اینجاست که:

از چه جاهایی می بایست اپل آیدی بگیریم؟

جواب: از جایی که داده ها اپل آیدی را به طور بی نقص در اختیارتان قرار بدهد که‌این داده ها مشتمل بر: اپل آیدی – راز – سوالهای امنیتی به یار و همدم جواب – تاریخ میلاد.

چنانچه این داده ها را در چنگ شما قرار ندادند، به هیچ وجه از آن اپل آیدی به کارگیری نکنید و در دستگاه وارد نکنید. از همین رو میتوانید اپل آیدی را از وبسایت خرید اپل ایدی appleidsell.ir

اپل آیدی فراهم بگیریم؟

جواب: اپل آیدی‌های مهیا بدین شکل هستن که خالق های اپل آیدی آنان رو از گذشته ساختن و احتکار کردن و پس از اینکه شما خرید می کنید در اختیارتون قرار میدن که‌این تیم از اپل آیدی ها معمولا نشانی اینترنتی ندارند و در‌صورتی‌که پرسش و پاسخ های امنیتی و تاریخ ولادت را فراموش نمائید به ایراد میخورید

اپل آیدی با نشانی اینترنتی خودمون بگیریم؟

شایسته ترین شرایط ممکن همین است، زمانی فروشنده با نشانی اینترنتی خودتان اپل آیدی رو می‌سازد، خیالتان ریلکس می باشد که دسترسی به نشانی اینترنتی اپل آیدی را دارید و هر مشکلی برای اپل آیدی پیش بیاید میتوانید از روش آدرس اینترنتی اپل آیدی را بازیابی نمائید.

از کجا بایستی تارنما اینترنتی متکی بودن کنیم؟

از وبسایت‌هایی که نشانه پشت گرمی الکترونیک (اینماد) دارا‌هستند خرید فرمائید، ولی بدین مسئله هم توجه داشته باشید که آحاد داده ها اپل آیدی را در اختیارتان قرار بدهند.

به هیچ وجه در شرایطی‌که اپل آیدی را از مکان غیر دارای اعتبار بگیریم چه اتفاقی میفتد؟

در‌حالتی که شما داده ها اپل آیدی را فراموش فرمائید و دسترسی به پست الکترونیک اپل آیدی هم نداشته باشید، در‌حالتی که یک وقتی تلفن همراه را ریستور فرمائید و نیاز به وارد کردن اپل آیدی باشه گوشیتون در موقعیت Activation Lock می ماند و تا هنگامی که اپل آیدی را وارد نکنید توانمند به به کارگیری از موبایل نیستید و چنانچه هم قصد فروش دستگاه را هم داشته باشید، امکانش وجود ندارد زیرا هر خریداری متوجه وجود اپل آیدی در دستگاه استوک بشه، پیش از خرید از شما میخواهد تا اپل آیدی را بیرون نمایید!

برای خرید اپل آیدی، سایتی که می توانم معرفی کنم که هم اینماد داره، هم داده ها اپل آیدی را به طور بدون نقص بعداز خرید در اختیارتان قرار می دهد وب سایت appleidsell.ir می‌باشد که میتوانید یک خرید مطمئن راداشته باشید.

منبع: آبتین نیوز