انواع پاک کننده های آرایشی در ایران


همراه خوب برای پاک کننده صورت شما

خانه
داستانها
نحوه پاک کننده پاک کننده صورت خود را انتخاب کنید
ما ترجیح می دهیم پول خود را صرف آنچه در گلدان است خرج کنیم. پاک کننده های پاک کننده صورت ما با مواد تازه و مؤثر ساخته شده است تا متناسب با طیف گسترده ای از نیازهای پاک کننده صورتی تهیه شود. بعلاوه ، این پاک کننده صورت شماست- و فقط می دانید که چطور دوست دارید ظاهر و احساس کند. برای شروع کار ، ما چند نکته مفید برای کمک به شما در یافتن بهترین پاک کننده برای پاک کننده صورت خود آورده ایم.

  1. نیازهای پاک کننده صورتی خود را تعریف کنید
    چگونه پاک کننده صورت خود را با شخص دیگری توصیف می کنید؟ سعی کنید خود را به “ترکیب” یا “پاک کننده صورت نوع B” طبقه بندی کنید – پاک کننده صورت شما نیازهایی دارد که متنوع و منحصر به فرد شما هستند. مهم است که دقیقاً قبل از انتخاب ماده پاک کننده دقیقاً مورد نیاز پاک کننده صورت خود را تعریف کنید. اگر در منطقه T شما روغنی باشد و در مکان های دیگر خشک شود ، می توانید آنرا ترکیبی بنامید ، اما آنچه در واقع به آن نیاز دارد تعادل است. انتخاب یک ماده پاک کننده با مواد متعادل کننده ، مانند اسطوخودوس یا عسل ، به اطمینان از رسیدن پاک کننده صورت شما به آنچه نیاز دارد کمک می کند.
  2. انواع پاک کننده های آرایشی
  3. روال فعلی خود را در نظر بگیرید
    ما به شما نمی گوییم چه کاری باید انجام دهیم ، اما می دانیم که هر کس مراسم خود را می گیرد ، وقتی به چهره خود می رسد. شما قبلاً روال خاصی را انتخاب کرده اید که برای شما مناسب باشد و معمولاً با توجه به نیازهای پاک کننده صورتی و سبک زندگی شما تعیین می شود. اگر به طور مکرر مسافرت می کنید ، ممکن است به دنبال گزینه کاملی مانند Fresh Farmacy یا ذغال سنگ چهره باشید . یا شاید شما کسی باشید که با تحقیر کردن در ماسک مگامنیتی ، وقت خود را برای معالجه با خود می گیرید . در هر پاک کننده صورت ، چه زمانی و چند بار از یک پاک کننده استفاده می کنید به باریک کردن کدام یک از مواد کمک می کند.
  4. توجه کنید که پاک کننده صورت شما بعد از شستشو چه حسی دارد
    بنابراین شما از پاک کننده کف استفاده می کنید زیرا نیاز شما به شستشوی روز را برآورده می کند ، اما پاک کننده صورت شما بعد از آن چه حسی دارد؟ راحت یا خیلی تنگ؟ این تأثیر دوباره نشانگر این است که پاک کننده شما برای شما کار نمی کند. پاک کننده شما نباید مشکل دیگری را برای مقابله با پاک کننده صورت ایجاد کند و نوع واکنشی که پاک کننده صورت شما نسبت به ماده پاک کننده فعلی شما دارد می تواند به شما در انتخاب مطلبی متناسب با نیازهایتان کمک کند.

نحوه پاک کننده پاک کننده صورت خود را انتخاب کنید

4- تصميم بگيريد كه تميزكننده شما چه كاري انجام دهد
این یک گام مهم است. اگر به دنبال یک اسکراب خوب هستید ، می توانید یک ماده تمیز کننده کننده مانند Ocean Salt Face and Body Scrub یا Ocean Salt Scruber و یا اجازه دهید Good Times Roll Face و Body Cleanser را در نظر بگیرید. اگر حذف آرایش اولویت اول شماست ، به Ultrabland کلاسیک فرقه ما برسید . یا شاید شما می خواهید یک پاک کننده روزانه و آرام داشته باشید تا پاک کننده صورت خود را متعادل و یکدست نگه دارید – وارد فرشتگان روی پاک کننده صورت برهنه شوید ، یک ماده پاک کننده متعادل کننده نیز آرام و آرام می شود. ما نمی توانیم آن را به اندازه کافی استرس بزنیم: یک پاک کننده را بر اساس تأثیرات آن انتخاب کنید ، نه آن که شما را به نوع خاصی از پاک کننده صورت محدود کند.

5- سرانجام ، چگونه می خواهید پاک کننده صورت شما ظاهر و احساس کند؟
وقتی همه چیزها گفته می شود و انجام می شود ، همه می خواهند از آنچه در آینه می بینند خوشحال شوند. ما معتقدیم که پاک کننده صورت سالم پاک کننده صورت زیبایی است – اما احتمالاً شما تصور خاصی از آنچه برای شما معنی دارد ، دارید. درخشان ، تازه ، متعادل ، مات ، نرم … لیست ادامه دارد! در اینجا پاسخ اشتباهی وجود ندارد و ما پاک کننده هایی را ایجاد می کنیم که به شما کمک می کند تا بهترین نسخه ممکن از پاک کننده صورت خود را داشته باشید.

برچسب گذاری شده به عنوان:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>