انتخاب سینک و شیر آب آشپزخانه

آشپزخانه تنها زمانی کامل است که سینک و شیر آب به همان اندازه که به عملکرد آشپزخانه شما می بخشد به فرم اضافه می کنند. هنگامی که نوبت به انتخاب این قسمت های اصلی رسیدید ، به دنبال یک سینک و شیر آب باشید که به خوبی کار کند ، سالهای روزانه در استفاده را تحمل کرده و کارهای خوبی را انجام دهید.

سینک آشپزخانه شما باید فرم و عملکرد را با هم ترکیب کند
آشپزخانه قلب خانه شماست و سینک آشپزخانه شما کارهای زیادی را در روز انجام می دهد. از آنجا که این منطقه کاری است که برای تهیه و تمیز کردن بعد از غذا از آن استفاده می کنید ، به یک سینک ظرفشویی نیاز دارید که کاربردی و بادوام باشد.

بازدید از نمایشگاه. ما شما را ترغیب می کنیم تا با سینک های ما خانه بازی کنید تا مطمئن شوید که بهترین سینک را برای سبک زندگی خود انتخاب کرده اید. خواه یک سینک سرامیکی بادوام ، سینک ظرفی ظریف ، سینک کاربردی باشد یا هر مکان دیگری بین آن ، نمایشگاههای ما به شما امکان می دهند قبل از خرید ایده های سینک خود را آزمایش کنید.
سبک خود را به ما نشان دهید. یک مبلغ رنگی ، قطعه پشتی یا هر لوازم جانبی دیگر از آشپزخانه خود بیاورید تا ببینید که چگونه می توان سینک های مختلف با طرح رنگ فعلی شما کار می کنند.
گزینه های خود را وزن کنید. سینک ظرفشویی یکی از ارزان ترین وسایل آشپزخانه است. سینک ها را در انواع مختلفی از قبیل چدن ، فولاد ضد زنگ و مس و سبک هایی مانند زیر آب ، پیش بند و جلو و خود ریختگی در نظر بگیرید که باعث شکسته شدن بانک نمی شود.
انتخاب شما در شیر آب ، تن کل آشپزخانه شما را تعیین می کند

چه بخشی از تعمیرات اساسی آشپزخانه باشد یا فقط شیر آب نشتی داشته باشید ، هنگامی که ایده ای راجع به آنچه می خواهید داشته باشید پیدا کردن سبک مناسب آسان است. نکات زیر را هنگام خرید شیر آب جدید خود در نظر بگیرید:

اندازه گیری های خود را بدانید. اگر یک شیر آب جدید را به سینک موجود وصل می کنید ، حتماً توزیع سوراخ شیر را اندازه گیری کرده و مطابق آن با شیر آب خود مطابقت دهید. دانستن گسترش چاله شیر آب به شما كمك می كند تا جستجوی بهترین شیر آب برای آشپزخانه خود را كمتر كنید.
مهم است. اطمینان حاصل کنید که شیر آب متناسب با سینک شما باشد. لکه های مستقیم ارزان هستند ، اما ممکن است پر کردن گلدان های بزرگ را دشوار کند. حلقه های قوس بالا برای تصفیه های زیاد عالی است ، اما ممکن است در سینک های کم عمق پاشیده شود.
نصب را آسان کنید. لوازم مورد نیاز برای نصب شیر آب را پیدا کنید. بعضی از مارک ها کیت هایی را برای ساده تر کردن نصب ارائه می دهند ، مانند Moen’s Duralock System سیستم اتصال سریع یا سرعت اتصال آمریکایی استاندارد’s تخلیه. نصب آسان به این معنی است که شما زودتر از شیر آب جدید خود لذت می برید.
چرا فرگوسن؟
در Ferguson ، متخصصان محصولات اختصاصی ما به شما کمک می کنند شیر آب و سینک آشپزخانه مناسب را برای سبک زندگی خود پیدا کنید. همه چیز داریم و سینک آشپزخانه.

  • با توجه به مقررات اخیر مصوب کمیسیون انرژی کالیفرنیا ، از تاریخ 1 سپتامبر 2015 ، شیرهای توالت با سرعت جریان 1.5 گالن در دقیقه یا بیشتر دیگر نمی توانند برای استفاده در ایالت کالیفرنیا فروخته شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>