ZEE5 به انتشار Nawazuddin را ‘Ghoomketu’ on May 22

بمبئی: Nawazuddin Siddiqui-starrer “Ghoomketu” در نهایت دیدن نور روز به عنوان فیلم مجموعه به برتر در ZEE5 on May 22.
این فیلم به کارگردانی Pushpendra Nath Mishra و تولید شده توسط فانتوم فیلم و تصاویر سونی شبکه (SPN) همچنین ویژگی های فیلمساز Anurag Kashyap بازیگران Ila Arun Raghubir Yadav Swanand Kirkire و Ragini Khanna.
آمیتا باچان, Ranveer Singh, سوناکشی سینها, Chitrangada Singh, Lauren Gottlieb و فیلمساز Nikhil Advani باید خاص ساخته شده ظاهر.
“Ghoomkety” یک کمدی – درام گفت: از نظر تجربه نویسنده (Nawazuddin) در تلاش برای آن را بزرگ در صنعت فیلم در بمبئی.
“در تلاش خود را به آمده تا با یک داستان بزرگ او الهام گرفته شده است و روز به روز زندگی دنیوی فعالیت است. خواهد او جاه طلبی و عزم و اراده بیش از استعدادهای خود را? خواهد شد و یا یک پلیس فاسد (شکل) است که در یک ماموریت برای پیدا کردن Ghoomketu قرار دادن ترمز در 30 روز escapade?” رسمی plotline از این فیلم به عنوان خوانده شده.
Nawazuddin توصیف ‘Ghoomketu’ به عنوان یک دمدمی و هرگز دیده-قبل از شخصیت و گفت که او به طور کامل لذت می برد بازی می کند.
“‘Ghoomketu’ یک داستان فوق العاده است که قطعا سرگرم کردن مخاطب. در طول این زمان از مستند من خوشحالم که یک فیلم طنز آمیز است که تمام خانواده می توانید در حال جریان بر روی ZEE5” این بازیگر در بیانیه ای گفت.
Pushpendra گفت: این فیلم را “پروژه رویایی” با بازیگران ستاره و آزادی به داستان در غیر کلیشه ای در راه است.
“برای همه نویسندگان و مشاهده آنها در خانه آغاز می شود. این فیلم یک جشن از اعضای خانواده ما – ما ‘بوا و ‘Chacha و Dadda را – که ما (Ghoomketu) همیشه در قلب ما هر جا می رویم. من خوشحالم که آن را به بزرگ خانواده مخاطبان ZEE5” مدیر Pushpendra Nath Misra در بیانیه ای گفت در اینجا.
Vivek Agrawal از فانتوم فیلم گفت: آوردن این داستان به زندگی بوده است غلتکی سوار coaster درست مثل شخصیت را در فیلم.
“از آن شده است یک لذت کار در ‘Ghoomketu’– پروژه است که relatable برای بسیاری از مردم در بسیاری از سطوح و ما هیجان زده به ZEE5 در هیئت مدیره به انتشار آن,” او اضافه شده است.
Aparna Acharekar برنامه نویسی سر ZEE5 هند گفت: آنها افتخار به وجود “Ghoomketu” در عید.
“ما سوم اصلی فیلم پس از “Bamfaad’ و ‘Ateet’ به سرگرم کردن بینندگان در طول مستند” Aparna گفت.
فیلمساز-بازیگر Anurag Kashyap گفت: “هر فیلم یک کار از عشق و من تو را دیدم در محکومیت مدیر ‘Ghoomketu’ و از این رو تصمیم به انجام کاری است که من حداقل مورد علاقه چیزی که به انجام است که عمل می کنند. این فیلم خنده دار و دلگرم کننده.” (سازمان)

مقاله قبلیهیچ پیشنهاد ثبت شده تا کنون به اجرا ‘Shramik ویژه’ قطار, West Bengal: مقامات راه آهن

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>