شما آورده ام من شادی بی پایان: Priyanka نیک در سالگرد دوم از تاریخ اول

لس آنجلس : بازیگر, Priyanka Chopra, جوناس و همسرش, خواننده آمریکایی, نیک جوناس در حال reminiscing در مورد تاریخ اول خود را دو سال پیش به عنوان آنها می گویند که گرفتن با یکدیگر بوده است “باور نکردنی برکت و رحمت است.”
Priyanka, 37, و نیک 27 بستن گره در دسامبر سال 2018 پس از آشنایی برای چند ماه.?
“آسمان صورتی” بازیگر گرفت به Instagram برای جشن گرفتن این مناسبت به عنوان او خود را به اشتراک گذاشته عکاسی از تاریخ اول.
“دو سال پیش امروز ما در زمان ما اولین تصویر با هم. هر روز از آن شما باید مرا بی پایان شادی و سرور است. I love you @nickjonas با تشکر از شما برای ساخت ما به زندگی با هم به طوری باور نکردنی است. در اینجا به بسیاری از تاریخ شب” Priyanka نوشت: در عنوان ،
نیک آپلود تصویر دیگری از اواز یا موسیقی دو نفری و گفت: او احساس خوش شانس با او می شود.
“این زن زیبا و من در رفت و ما برای اولین بار در تاریخ دو سال پیش تا امروز. این شده است از بهترین دو سال از زندگی من و به فکر می کنم من به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به صرف بقیه زندگی من با او چنین برکت و رحمت است. من شما را دوست دارم کودک” خواننده-بازیگر زیر نویس عکس.
اظهار نظر در عکس پریانکا نوشت: “بهترین تصمیم زندگی من است.”
در مقابل کار, Priyanka یک کشت از پروژه های خود از جمله دو Netflix فیلم — “ببر سفید”, مخالف, Rajkummar Rao و رابرت رودریگز ابرقهرمان فیلم “ما می تواند قهرمانان”.
او همچنین ستاره در کنار ریچارد مدن در آمازون نخست ویدئو هیجان انگیز مجموعه “ارگ” و همچنین کیانو ریوز’ “ماتریکس ” 4″.
نیک که اخیرا به ویژه در “Jumanji: سطح بعدی” را ستاره بعدی در فیلم علمی تخیلی “هرج و مرج راه رفتن” و “آهنگر”. (سازمان)

مقاله قبلیNikkhil Advani می دهد مجازی اسکریپت روایت به Akshay Kumar برای ‘بل پایین’
مقاله بعدیسلمان منتشر شده, آهنگ جدید برای طرفداران خود در عید با عنوان Bhai Bhai

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>