شراب مرد: گل رز رول در


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

این ارتفاع آناناس فصل و استان شراب پسر جیمز Nevison سه پیشنهادات

#roséallday. #yeswayrosé. #brosé. #frosé. شما احتمالا دیده میشوند و به احتمال زیاد متوجه آناناس در بیشتر شراب نیز — هر دو در رستوران پاسیو و پشت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

آناناس همچنان به درخشش در شراب نور افکن و وجود دارد هیچ انکار که چگونه شراب را واکشی سایه ها به خصوص به خوبی مناسب به یک Instagram شیوه زندگی است. وجود دارد بدون نیاز به یک “تاثیر گذار” برای لذت بردن از صورتی شراب.

گل رز جشنی آن را متنوع در سبک آن گرایش به مواد غذایی فوق العاده-دوستانه — گل رز واقعا یک شراب برای هر روز و هر کس.

آن را به عنوان ارتفاع از آناناس فصل; نیز ممکن است پیوستن به در سرگرم کننده با چند آناناس هشتگهای آماده به روند.

دریا تغییر 2018 آناناس, فرانسه

($18.49 در دسترس را انتخاب کنید خصوصی liquor stores)

#nouvellerosé. عکس های ناب رز زندگی می کنند و آن را سخت به التماس کردن نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری در جنوب فرانسه یک شیشه زوج با دریا-اسپری مو و یک بشقاب از غذاهای دریایی تازه. و در حالی که کلاسیک Provence آناناس همیشه جای خود وجود دارد اتاق را برای جدید صورتی شراب به عنوان به خوبی. به عنوان نام نشان می دهد, دریا, تغییر یک شراب پروژه قصد جلوگیری از اقیانوس آلودگی (بخشی از سود است اهدا به حفاظت از اقیانوس موسسات خیریه). دریا تغییر شرکای با Château Canet در Languedoc-Rousillon خود را پر جنب و جوش Syrah مبتنی بر آناناس نشان می دهد که گیاهان و ظریف میوه. این پوست پیاز رنگ شراب تازه است لاغر اندام و آسان حیاط خلوت شریک است.

خط پایین: B. بزرگ با میگو کبابی

قومی 2018 آناناس, بلغارستان

($13.99 فروش تا اوت 1, #199211)

#altrosé. مطمئن شوید که ما ممکن است همراه آناناس با شیوه زندگی مدیترانه اما پر جنب و جوش و سرگرم کننده صورتی شراب جفت فقط به عنوان به خوبی با مناظر در امتداد دریای سیاه. حداقل این چیزی است که من تصور کنید که من جرعه قومی آناناس یک بطری نقطه از بلغارستان را Thracian دره باغ های انگور. این یک curveball آناناس را به خود بعد جسمی-فاصله شام. یک ترکیب منحصر به فرد از Cabernet Sauvignon و بلغارستان بومی Mavrud انگور این مرجان صورتی شراب ارائه آبدار و غنی با برخی از تمشک tartness در حال تحول به یک صاف اما تازه کلی موضع. سبک کاملا غذا دوستانه سعی کنید با همه چیز از زعفراني ماهی دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ.

خط پایین: B – منحصر به فرد و مواد غذایی دوستانه

Estrella de Pascua 2019 آناناس, شیلی

($8.99 در فروش تا اوت 1, #8885)

#poolsidepink. آناناس واقعا تبدیل به یک پدیده جهانی است. در عین حال برای همه سر و صدا ممکن است آن را در سراسر جهان در اینجا به این امید که هر چقدر ستاره آن رشد می کند وجود دارد باقی می ماند یک آناناس برای هر مناسبت. (و این که بسیاری از این موارد باقی می ماند unfussy گاه به گاه سرگرم کننده است.) برای استخر لحظات یک بطری Estrella de Pascua را تنظیم صحنه فقط خوب است. ریختن صورتی روشن با سایه ای از ماهی قزل آلا, این, خارج, خشک, exuberantly میوه و ارزش گرا گل رز ساده و مستقیم است. جفت با آفتاب یک حوله گفتگو و charcuterie و پنیر صفحه گرامافون و تابستان خود را تفرج کامل است. یا بریزید و روی یخ با مقداری آب جوش به صورت ساده و در تابستان spritzer.

خط پایین: C+ زیبا در رنگ صورتی!

چرخش: جدید, Cowichan Valley, Sub-GI

مسلما این یک بیت “شراب نخبه” اما آن نیز مهم است. یکی از شراب بیشتر یابم صفات توانایی خود را به منعکس کننده (و طعم) از محل و یا جایی که آن را از می آید — آزادانه ایده پشت این اصطلاح فرانسوی terroir. اگر شما از طرفداران از terroir آن تشویق خواهد شد توجه داشته باشید که B. C. شراب اقتدار مشغول به کار شده است به گسترش آن به رسمیت شناختن خاص مناطق در حال رشد در درون استان است. آخرین اعلام کرده است Cowichan Valley, است که اولین فرعی-نشانه جغرافیایی واقع در خارج از Okanagan. شراب برچسب Cowichan Valley باید تولید با حداقل 95 درصد انگور کشت شده در این منطقه واقعا جشن شراب است ،

جیمز تماس بگیرید: Twitter.com/hadaglass

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>