Willes’ گزارشات: Canucks سه نفر از هیوز Pettersson و Boeser در حال ساخت تاریخ


نظر: در NHL پست-عصر گسترش — خواهد بود که از سال 1967 در Canucks اولین تیم به کلدر فینالیست در سه سال متوالی.

در حال حاضر وجود دارد سه یقین در زندگی: مرگ و مالیات و زوم جلسات. در حالی که ما منتظر جلسه بعدی در اینجا صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش

• سریع درس تاریخ.

زمانی که کوین هیوز بود به نام کالدر جایزه فینالیست این فصل را مشخص سوم فصل یک عضو از ونکوور کناکز شد تا افتخار. الیاس Pettersson البته برنده این جایزه در 2018-19 و براک Boeser شد فینالیست سال قبل.

این یک دستاورد قابل توجه. اما شما را به شیرجه رفتن عمیق به NHL رکورد کتاب به درک فقط چگونه نادر است.

در NHL پست-عصر گسترش — خواهد بود که از سال 1967 در Canucks اولین تیم به کلدر فینالیست در سه سال متوالی. و اگر Hughes برنده این جایزه می توان آنها را در تیم اول به, بازگشت به عقب برندگان پس از بوستون برونز از سال 1967 (بابی Orr) و 1968 (Derek Sanderson).

آنچه که به معنی به تفسیر باز است اما شما را مجبور به اعتراف به آن می شود توجه خود را به ویژه هنگامی که برخی از بزرگ rookie کلاس های بیش از 50 سال گذشته در نظر گرفته است.

کلرادو برای مثال تا به حال کلدر برندگان ناتان MacKinnon در 2013-14 و گابریل Landeskog دو سال قبل از آن است.

این 2007-08 Blackhawks برجسته کلدر برنده پاتریک کین و فینالیست Jonathan Toews. و کریس Versteeg شد فینالیست سال آینده.

در 2005-06, پیتسبورگ را در سیدنی کرازبی دوم به پایان رسید به الکس Ovechkin در کالدر رای گیری قبل از اوگنی Malkin برنده جایزه فصل آینده و همکار پنگوئن اردن Staal سوم به پایان رسید.

مایک متمایل به ریاست مابی برنده 1977-78 کلدر با نشینان, Bryan Trottier برنده آن دو فصل قبل از Bossy و دنیس Potvin برنده آن دو فصل قبل از Trottier.

در حال حاضر ما نمی گوییم آن داده شده هیوز Pettersson و Boeser به نوبه خود به megastars و در نهایت به صورت هسته اصلی قهرمانی تیم کیفیت. شما در واقع می تواند از طریق کلدر در طول سال و پیدا کردن بعضی از رکود قابل توجه در سه.

اما در اینجا بزرگتر دور. این لیست شامل بسیاری از بهترین بازی و اگر شما به دنبال یک شاخص پیشرو برای شناسایی عظمت در یک بازیکن جوان این کلدر رای گیری بد نیست برای شروع.NHL کمیسر گری Bettman چت با ونکوور کناکز’ صاحب فرانچسکو Aquilini در طول بازی NHL بین کانوکس و Buffalo Sabres در راجرز آرنا مارس 30 2015 در ونکوور.

جف Vinnick / استان NHLI via Getty Images

تا به حال جالب تبادل ایمیل با Canucks صاحب فرانچسکو Aquilini که در ابتدا توافق به مصاحبه قبل از دوباره. که قابل درک است. او یک رابطه پیچیده با رسانه ها و این نویسنده به طور خاص.

اما من همچنین فکر می کنم Canucks طرفداران می خواهید برای اتصال با این مالکیت و شنیدن در مورد چشم انداز خود را برای این تیم است. من معتقدم که آنها می خواهم واکنش نشان می دهند favourably به یک ارزیابی صادقانه از حق رای دادن, چالش های ارائه شده توسط این بیماری همه گیر و مالکیت تعهد رفتن به جلو. مشکل این است که فن پایه واقعا هرگز شنیده از مالکیت در این و دیگر مسائل.

آنها نیاز به یک دلیل به شکل اتصال است.


نوشت: یک قطعه بیش از آخر هفته در المپیک زمستانی 2022 در پکن و موقعیت دشوار برای مردان تیم هاکی.

Mark Simon یک Montrealer که درگیر شده است در هاکی از سال 2007 می گوید: کشور میزبان خواهد بود برتری دارند در المپیک و مسابقات هاکی و است که می تواند یک تاثیر مضر در بازی رشد داشته است. پس از بازی های المپیک رفت و به بهترین-در-بهترین ها در سال 1998 نیز وجود دارد که سوابق نشان می دهد که خواهد در این مورد برای چین است.

در سال 1998 وجود دارد هیجان واقعی ژاپنی تیم مردان — مربی توسط دیو پادشاه و شامل چندین کانادایی با اصل و نسب — آیا جرقه رونق در این بازی است. کفایت می گویند رونق هرگز محقق نشد. این یک داستان مشابه را با تیم ایتالیایی در Turino در سال 2006.

نکته این است که آن را فوق العاده دشوار است برای ماهی قنات ملل به رقابت با هاکی قدرت و پتانسیل برای خجالت وجود دارد.

که خوب نیست برای هر کسی است.سابق B. C. شیرها در حال اجرا پشت شان Millington.

یان اسمیت / ونکوور سان

سابق B. C. شیرها در حال اجرا پشت شان Millington بود دوباره گذشت بیش از لامپ کم مصرف Hall of Fame رای دهندگان در این سال و باقی می ماند که بی عدالتی است.

Millington این اعداد دقیقا نمی پرش صفحه — او فقط یک 1,000-حیاط فصل — اما این را بگویم که کل داستان. او یک ویژگی در فقط چهار نفر از فصول و او به طور متوسط 855 عجله متری در آن سال است. او 5.4 متری به طور متوسط در هر حمل مقایسه favourably با دیگر سالن Famers (مایک پرینگل 5.5 جورج نی است 5.0 جانی روشن است 5.5). او 75 حرفه ای عجله touchdown او مکان پنجم در این لیست هم و در اینجا ضربه زن از لامپ کم مصرف مورخ استیو دانیل.

Millington چهارم است در همه زمان خاص تیم پردازد لیست.

Millington همچنین نقش بازیگران در دو خاکستری, جام تیم — 1994 و 2000 شیر مسدود شده مانند یک شیطان و به طور متوسط بیش از 10 متری بگیر.

در شخص بود baller. او لامپ کم مصرف بهترین در کانادا متولد شده در حال اجرا به عقب در بین رونی استوارت در ’60s و جان Cornish و اندرو هریس در 2010s. او به آن تعلق دارد در سالن.


و در نهایت آن را هرگز باید خود رسیده میز اما دولت فدرال ساخته شده تصمیم گیری تنها می تواند زمانی که آن را تعطیل لیگ اصلی بیس بال در تورنتو است.

دولت فدرال نیز در معرض دیوانگی محض از MLB بازگشت به بازی طرح حتی اگر این بازی باقی می ماند متعهد به این حماقت. به روکش جیز شد رفتن به بازی میزبان به تمپا و فلوریدا مارلینز دو تیم از دولت با بيشترين ميزان عفونت در امریکا است. نیز وجود دارد رفتن به میزبانی تیم از گرجستان مریلند و پنسیلوانیا که همه ضربه سخت شده توسط COVID-19.

این پس از کانادایی ها تا به حال ساخته شده بزرگ فداکاری برای مبارزه با این دشمن موذی و رفتن آنها به باز کردن مرز برای بیس بال ؟

لطفا.

که تهدید حذف شده از تورنتو حداقل اما بازگشت به بازی طرح staggers تخیل. MLB تیم هنوز به مصرف بیش از همه امریکا — تیم ها از فلوریدا از کالیفرنیا از تگزاس از هر تعداد از نقاط داغ — به خاطر 60-بازی فصل در یک کشور با بدترین COVID اعداد در سیاره ما است.

چگونه است که این به خوبی به پایان ؟

شما می خواهم امیدوارم بازی استوارت را به حواس خود می آیند اما این برنامه تنظیم شده است برای شروع در سه روز. ما خاموش کردم خوش شانس در کانادا. اگر همسایگان ما می گویند همان چیزی که این همه بیش از آن خواهد بود خونین معجزه است.

ewilles@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>