Willes’ گزارشات: Brackett کردم گرفتار در وسط Canucks’ قدرت مبارزه


نظر: Brackett است که به سختی هاکی تنها کسی را از دست داده و موقعیت خود را در درون سازمان در طول Benning زمان اینجا و الگوی می دهد یک مکث.

مانند اشباع پوشش داده بوندسلیگا در اینجا چیز دیگری شما احتمالا می تواند انجام دهد بدون: صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

پس از جمعه اعلامیک روایت پدید آمده است که جاد Brackett به دنبال استقلال کامل برای ونکوور کناکز’ تازه سراغ بخش و می خواستم برای اجرای پیش نویس مستقل از مدیر کل جیم Benning و دستیار مدیر جان Weisbrod.

این یک تصویر مناسب از وضعیت و اگر شما بر این باورند که خواص آن باعث می شود Benning تصمیم به راه بخشی با Brackett قابل فهم است. اما آن را نیز oversimplifies یک وضعیت پیچیده است.

Brackett بود به سختی تنهاست گرگ بود که به همه چیز راه خود را. او درک همکاری. او درک زنجیره ای از فرمان.

آنچه که او را درک نمی کنند بسیار مهم است تصمیم گیری که مربوط به خود پیشاهنگی بدون ورودی خود را.

که حداقل است Brackett را. او همچنین ترور نمدار و زمانی که لیندن اخراج شد پس از سال 2018 پیش نویس طلایه دار, از دست رفته یک کلید متحد.

بر این اساس شاید قابل فهم تنش خواهد ساخت بین براکت و Benning. مدیر کل می خواستم همه چیز اجرا یک راه خاص است. تصمیم گیری ساخته شده بودند با محدود و یا بدون ورودی از Brackett.

به عنوان یک نتیجه به سراغ مدیر تصمیم گرفت او نمی تواند کار تحت Benning و Weisbrod و رد یک قرارداد جدید. هیچ یک از زمانی که به بن بست رسیده یک نتیجه اجتناب ناپذیر در روز جمعه.


سراغ مدیر جاد Brackett, چپ, مذاکرات به ونکوور کناکز’ GM جیم Benning, مرکز و AGM جان Weisbrod در طول سال 2019 NHL ورود پیش نویس در راجرز آرنا در ونکوور. Brackett می خواستم برخی از شرایط قبل از پذیرش دو سال تمدید قرارداد از NHL اما Benning حاضر به تکان دادن.

Jason Payne / Postmedia اخبار فایل

وجود دارد فقط یکی بیشتر چیز را در نظر بگیرید.

Brackett است که به سختی هاکی تنها کسی را از دست داده و موقعیت خود را در درون سازمان در طول Benning زمان اینجا و الگوی می دهد یک مکث.

دستیار مدیران عامل لورنس گیلمن و Lorne هنینگ و مدیر player توسعه اریک کرافورد اخراج شدند در سال 2015 پس از Benning و Weisbrod سال اول. لیندن اخراج شد و دو سال پیش. در حال حاضر Brackett رفته است.

بله شرایط اطراف هر نمونه متفاوت بود و بله لیندن امضا در Gilman, Henning و کرافورد.

اما با هر حرکت Benning و Weisbrod نیز گسترش قدرت خود پایه در حالی که از بین بردن صدای که نیست همیشه همسو با خود را دارند.

در لیندن مورد هزینه آن او کار خود و کنترل سازمان و داستان وجود دارد در مورد چگونگی اخراج خود را پایین رفت.

اما با این حال همه چیز از نقل این Benning و Weisbrod را نشان می دهد در حال حاضر. آنها باید آزادی برای تصمیم گیری خود را و استخدام خود مردم است. آنها قدرت خود را برای رهبری این تیم و به وضوح آنها را به حمایت از مالکیت.

جالب است چرا که کمی بیش از دو سال پیش هر دو موقعیت خود را به نظر می رسد در معرض خطر است. نمدار و سپس برای یک لابی Benning تمدید قرارداد و به عنوان یک نشان از حمایت از جنرال موتورز نگه داشته Weisbrod در اطراف.

شش ماه بعد لیندن رفته بود و Benning و Weisbrod هنوز هم ایستاده است.

آنها دو مرد که به شما ارائه با شکوه آینده جدید برای این کار حق رای دادن? خب زود بازده امیدوار کننده هستند و هیچ کس نمی خواهد استدلال می کنند کناکز نیست در یک جای بهتر امروز از آنها دو سال پیش.

اما من به خاطر آمدن به یک چیز Benning گفت: در روز جمعه رسانه های جلسه. که پرداختن به این موضوع موجب ناراحتی از چه کسی اعتبار برای تهیه پیش نویس برخی از Canucks’ ستاره جوان گفت: “نمی شود به آن “بی معنی است.”

“برنده شدن در سازمان ها که نمی,” او اضافه شده است.

که درست است. اما برنده سازمان همچنین پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن افراد با استعداد در اطراف.سابق ونکوور غول سر مربی تروی بخش استخدام شده توسط ونکوور کناکز به عنوان یک تازه کار در طلایه دار.

استیو بوش / PNG

در پیوند با Benning را استخدام تروی Ward, سابق, Abbotsford گرما و ونکوور Giants’ سر مربی شایان ذکر است.

بخش استخدام شد و به عنوان یک تازه کار در طلایه دار بدون مشورت با Brackett. او به مدت سه سال به عنوان سر مربی در Abbotsford شعله کلگری’ AHL-وابسته به زمانی که Weisbrod شد دستیار مدیر کل با تیم NHL.

Weisbrod و شعله های آتش’ GM جی Feaster بودند هر دو از کار اخراج شده توسط شعله جمهور Brian Burke میدوی را از طریق 2013-14 فصل است. بخش اخراج شد توسط جدید شعله های آتش مدیر کل براد Treliving در پایان آن فصل.

بخش بود و همچنین مصاحبه مربی در Utica سه سال پیش قبل از ترنت جمع اوری شد, استخدام مربی کناکز’ AHL-وابسته است.

لیندن گزارش انتخاب, جمع اوری بیش, بخش.


من با توجه به این مقدار زیادی از فکر و آمد به زیر نتیجه گیری. من فکر می کنم ایالات متحده بزرگتر دشمنان در حال حاضر از رسانه های جریان اصلی.


و در نهایت زمانی که من یک بچه در حال رشد در ’60s من به تماشای این تصاویر از Montgomery از وات از دیترویت و ممفیس در فردا شب خبر و تلاش برای درک آنچه آنها به معنای.

در ’70s من تماشا بوستون busing شورش. در ’80s در من تماشا شورش در میامی. در عين 92 وجود دارد رادنی کینگ شورش. در سال 2009 وجود دارد شورش در اوکلند. شش سال پیش از آن بود فرگوسن. در حال حاضر آن را مینیاپولیس و بسیاری از جاهای دیگر در ایالات متحده است.

من 64 هستش و این داستان شده اند بخشی از زندگی من همیشه از من می توانید به یاد داشته باشید و من هنوز هم درک نمی کنند و نفرت و تعصب و خشونت آن تولید می کند. رادنی کینگ بود تقریبا 30 سال پیش و آن را احساس می کند مانند ما هرگز به سمت چپ که محل.

روز یکشنبه در لس آنجلس کلیپرز سر مربی Doc Rivers, پسر شیکاگو پلیس نوشته شده زیر را در توییتر.

“سیاه بودن در آمریکا دشوار است. من شخصا نامیده شده است بیشتر نژادی تهمت از من می تواند من کشیده شده است بیش از چندین بار به دلیل رنگ پوست و حتی تا به حال خانه من آتش کشیده شد.

“پاسخ ما شاهد سراسر کشور به قتل جورج فلوید است که در دهه در ساخت. اغلب مردم با عجله به قاضی پاسخ به جای این اقدامات است که باعث آن است. ما اجازه داده اند بیش از حد بسیاری از فجایع به تصویب بیهوده است. این یک آفریقایی-آمریکایی موضوع است. این است که انسان مسئله است.”

بنابراین اگر انسان می تواند نوشتن سمفونی تقسیم اتم, نقشه ژنوم و رنگ بزرگ آثار هنری, چرا نمی تواند ما را از این بهتر ؟

ewilles@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>