Willes’ گزارشات: بیس بال عقب ممکن است در کره جنوبی اما NHL نباید دنبال کت و شلوار


نظر: وجود بیش از حد در معرض خطر برای NHL به دنبال کره جنوبی بیس بال سرب و دوباره بیش از حد به زودی

اگر شما فکر می کنید چشم انداز گرفتن کوتاه کردن مو و هیجان انگیز است این را به ذهن شما ضربه: صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

کره جنوبی برگزار می شود تا به عنوان یک مدل در مبارزه با COVID-19 مجبور به تعطیل کردن میله و باشگاه دوباره در هفته گذشته به دلیل یک مرد شده است مسئول 40-و-شمارش موارد جدید.

این بسته در نظر گرفته شده است نامحدود.

NHL هنوز هم معتقد است که می تواند نجات آن فصل است. در حال حاضر شما در حال آگاه از طرح — آخرین تکرار این لیگ خواهد پرش به سمت راست به 24 تیم جام استنلی مسابقات — اما بسیار قطعیت با خیلی در مورد این ویروس که ناشناخته است چگونه می توانید آنها حتی در نظر گرفتن یک راه اندازی مجدد?

اگر ما آمده ایم به دانستن هر چیزی در مورد این بیماری همه گیر از آن چه غیر قابل پیش بینی این ویروس است و چگونه یک قدم اشتباه می تواند مجموعه ای از تمام این مراحل پشت ماه.

در سئول آن را فقط در زمان یکی از بازدید از سه میله در یک شب به تعطیل کردن شهر است. بله, وجود دارد, تفاوت با, NHL, طرح, اما آنها هنوز هم پیشنهاد بیش از 130 بازیکن جمع در یک منطقه به بازی یک ورزش تماس با مربیان آموزش کارکنان پزشکی مردم و کامل تلویزیون خدمه در آن حضور داشتند.

ببخشید من می خواهم برای دیدن هاکی به عنوان بد به عنوان کسی که در این کار بسیار در خطر است. بماند. خطر-پاداش در اینجا است که ارزش آن نیست.ونکوور کناکز سراغ مدیر جاد Brackett مذاکرات به GM جیم Benning در طول روز 2 از 2019 NHL پیش نویس در راجرز آرنا در ونکوور.

Jason Payne / PNG

پاتریک جانستون اولین گزارش در این صفحات وجود دارد مشکل بین ونکوور کناکز تازه سراغ مدیر جاد Brackett و سازمان در پایان ماه ژانویه است. او گزارش آن را چند بار از.

شش هفته پیش به من گزارش رابطه بین براکت و جنرال موتورز جیم Benning تیره و تار شد بیش از استقلال سراغ بخش.

اما “هاکی خودی” گزارش آن در هفته گذشته و به طور ناگهانی آن را به یک داستان بزرگ. ببخشید یک روز من را در درک که چگونه همه چیز کار می کنند در رسانه های جدید.تیم کانادا بازیکنان جهش jubilantly زمین در پایان خود را 6-5 کانادا در جام حذفی پیروزی پیروزی بر اتحاد شوروی تیم در Copps Coloseum.

لذت بخش برای دیدن پاسخ به TSN پخش از 1987 کانادا سری جام. به عنوان کسی که نوشت: کتاب در مورد این موضوع به معنای واقعی کلمه در اینجا برخی از افکار در مورد بازی 2 که پخش شنبه.

— این بزرگترین بازی هاکی تا کنون پخش شده و من مطمئن هستم که اگر جایگاه دوم این است که نزدیک است.

این یک بازی حذف در یک رابطه-در-بهترین مسابقات که ویژه 12 آینده Hall of Famers در تیم کانادا در برابر ویکتور Tikhonov بهترین-همیشه تیم. ستاره ها همه در اوج قدرت خود به استثنای Mario Lemieux بود که در مراحل اعلام و خود را به جهانی هاکی.

Wayne Gretzky به پایان رسید این بازی با پنج کمک از جمله Lemieux بازی-برنده در وقت اضافه. Lemieux سه گل به ثمر رساند. والری Kamensky به ثمر رساند بازی-گره زدن هدف با بیش از یک دقیقه در سمت چپ در مقررات هنگامی که او رفت و یک بر چهار برابر کانادا دفاع و گل در اعطای Fuhr به عنوان او کشیده پایین.

پیدا کردن یک بازی بهتر است. من منتظر هستم.

— Gretzky خواستار آن تنها بزرگترین بازی او تا به حال بازی و 33 سال بعد عملکرد خود را باقی می ماند هیبت الهام بخش. پنج امتیاز یک چیز هستند اما کانادا را به جلو رفتن به بازی و سر مربی مایک Keenan کوتاه خود را نیمکت در دوره سوم و اضافه کاری. که به معنای Gretzky بازی تقریبا در هر شیفت.

در وقت اضافه, او, مرطوب خود را در تیم کانادا نیمکت, از دست رفته یک شیفت و راست بود ،

— ذکر ولادیمیر Krutov در قطعه تونی Tanti بیش از آخر هفته اما دلخراش برای Canucks طرفداران مقايسه Krutov از سال 1987 به این بازیکن نشان داد که در ونکوور در سال 1989. پس از Gretzky و Lemieux, Krutov سوم-بهترین های رو به جلو در این مسابقات بود و نگاه یک سوپراستار در مورد او.

کفایت می گویند او بود که با Canucks.


اگر شما به یوتیوب شما می توانید پیدا کردن بروس اسپرینگستین انجام یک سیگار, جلد, قد بلند. در افتخار از رئیس و ریچارد در اینجا پنج اسپرینگستین را پوشش می دهد از زندگی خود را نشان می دهد.

1. تام ویتس نیوجرسی دختر بچه

2. Jimmy Cliff به دام افتاده است

3. میچ رایدر دیترویت Medley

4. حیوان این زندگی من است

5. این برخورد را سرکوب

محترم ذکر است: Rhinestone, گاوچران. او می بندد غربی ستاره با یک قاتل نسخه از گلن کمپبل رسید.لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie صحبت می کند در رجاینا در جمعه, 28 فوریه سال 2020 است.

TROY پشم گوسفند وجانوران دیگر / Postmedia اخبار فایل

و در نهایت من هرگز پنهان من محبت برای لامپ کم مصرف در این فضا است. من عاشق لیگ و بازیکنان اما بیشتر من عاشق داستان های کانادا بازی به ما داده است در طول سال.

ورزش حرفه ای تا حد زیادی سرد و شرکت های بزرگ. آن را تولید داستان است که در خدمت منافع کسب و کار. شما هنوز هم می توانید لحظات واقعی و مردم واقعی در جهان است اما شما باید به مبارزه را از طریق لایه های محافظ پوشش برای دریافت وجود دارد.

این لامپ کم مصرف در خدمت آن لحظات و آن دسته از مردم بر روی صفحه گرامافون نقره ای و بوده و برای انجام آن در یک فرم و یا دیگری برای یک قرن. آن است که بخشی از این کشور بخشی از ما تجربه مشترک است و ارزش دارد.

اما با توجه به هر چیز دیگری که در کشور ما که ارزش نیست 30 میلیون دلار یا 70 میلیون دلار است و قطعا نمی 150 میلیون دلار است که تیتر کمیسر سفت Ambrosie ایجاد کرده است.

لیگ به این را می دانند. مطمئن شوید که آنها می توانید خود را در حال حاضر مالی به پارلمان و بازی Canadiana کارت اما در بهار سال 2020 دولت ما بیشتر نگرانی های.

متاسفانه لیگ فقط نمی توانید گذشته اپتیک از آنچه درخواست خود را. که آنها به آینده آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم اما لامپ کم مصرف همواره انعطاف پذیر مدبر نهاد که جان سالم به در هر تعداد از تهدید به وجود آن است.

این بخشی از جذابیت خود را. آن جاسازی شده در DNA آن و آن قدرت لیگ. Ambrosie به ایجاد یک داستان جدید که پارچه زیرا هیچ کس دوست دارد او را به در حال حاضر.

ewilles@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>