وحشی ادامه حذفی فشار با 3-1 برنده بیش از شکارچیان

“به جایی که ما در حال حاضر در یک کنفرانس غرب که آنقدر تنگ است که بسیار سرگرم کننده” Stalock گفت. “شده اند وجود دارد, بار در طول فصل که در آن تضمین می کنم مردم باید شک چه اتفاقی خواهد افتاد.”

مانند زمانی که وحشی شروع فصل با یک 1-6-0 کشش و نگاه به مقصد به محو شدن به پرتگاه است. و یا زمانی که مدیر کل لایحه Guerin حمل کردن فن های مورد علاقه Jason Zucker و سپس ناگهانی اخراج مربی سابق بروس Boudreau ماه گذشته.

در عین حال وجود این وحشی شد و در سه شنبه شب در اکسل انرژی مرکز مبارزه با نشویل شکارچیان دندان و ناخن قبل از ظهور با پیروزی 3-1 به تصویب آنها در قفل جدول رده بندی کنفرانس غرب.

در حالی که پیروزی نمی اندازی وحشی به پلی آف — به Winnipeg Jets هنوز هم یک نقطه جلوتر در رقابت برای نقطه نهایی آن بیشتر دارای اعتبار است که در حال حاضر خط داغ نیست یک اتفاق است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در واقع پس از مربی موقت Dean Evason در زمان بیش از یک زن و شوهر از هفته پیش که وحشی هستند 6-3-0 و نگاه به عنوان اعتماد به نفس آنها تمام شود.

که در ادامه در برابر شکارچیان به عنوان وحشی شروع به پریدن کرد به اوایل رهبری برگزار شد و برای زندگی عزیز پایین کشش.

این یک شروع سریع برای وحشی به عنوان وینگر لوقا Kunin بلافاصله تاثیر خود را در بازگشت به ترکیب است. گم شده و پس از چند هفته گذشته با یک فوقانی بدن Kunin گل به یک گل زود هنگام در دوره اول چسبیده با آن پس از goaltender Juuse Saros ساخته شده اولیه را نجات دهد.

قرار داده است که در جلو و کوین Fiala افزایش سرب با برجسته-حلقه هدف که در آن او به طرز ماهرانه ای پا کشیده در اطراف defenseman Ryan Ellis قبل از رفتن قفسه بالا.

همه چیز سخت تر در دوره دوم به عنوان وحشی عقب نشسته کمی بیش از حد در حالی که شکارچیان آغاز شده برای به دست آوردن پاهای خود را.

که هموار راه را برای دوره سوم و جناح ژاک Parise اضافه شده بیمه هدف از دفتر خود در مقابل net.

آن ثابت می شود یک هدف بزرگ به عنوان شکارچیان قطع به کسری پس از مدت کوتاهی با یک گل از جناح کریگ اسمیت.

از آنجا Stalock به طور کامل در زمان بیش از بازی, ساخت 16 موجب صرفه جویی در دوره سوم به تنهایی از جمله تعداد انگشت شماری زیادی موجب صرفه جویی در پایین کشش به کمک وحشی نگه دارید برای برنده شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>