Whitecaps گسترش راسل Teibert قرارداد از طریق 2023


این ممکن است زمان برای شروع به اندازه گیری راسل Teibert زمان با ونکوور وایت کپس در دهه به جای سال است.

27-year-old هافبک که بازی خود را از 200 بازی با این باشگاه در روز چهارشنبه به امضا رسید و تمدید قرارداد از طریق 2023 فصل با یک گزینه برای 2024. این آبشار نیاگارا, Ont., بومی شده است و با این سازمان از سال 2008 زمانی که او پیوست برنامه اقامت. خود نرم افزار debut با USL طرف آمد در سال 2010 و هفت ماه پس از آن آغاز شده Whitecaps افتتاحیه خانه, درب بازکن, در برابر تورنتو FC, شده است و بخشی از MLS باشگاه فهرستی از زمان.

باید قرارداد خود را به پایان, او می تواند 32 ساله — با نیمی از آنها در حال صرف در ونکوور.

“راسل نشان دهنده آنچه که ما در حال ساخت در این باشگاه با ما چهار اساس,” وایت کپس مدیر عامل و مدیر ورزشی اکسل شوستر گفت: در یک نسخه.

“او در بازی اول ما همیشه MLS بازی شده است و یک مدل حرفه ای در زمین و در جامعه. او با حضور در اتاق قفل ما که از هم تیمی های خود را بر اساس نگاه به رهبری و کسی که ما بازیکنان آکادمی نگاه کردن به و احترام است.”


راسل Teibert می ایستد با اکسل شوستر چپ و مارک دوس سانتوس, راست, در اورلاندو در روز شنبه پس از امضای تمدید قرارداد را حفظ خواهد کرد که او را با این تیم از طریق 2023.

در حالی که حضور او احساس می کند که ابدی و کینه توز به عنوان ابوالهول ماندگاری جشنهای خود را بر اساس انعطاف پذیری خود را. او در آغاز به عنوان یک وینگر در سال 2011 یک fullback فصل آینده و پس از آن به عنوان یک هافبک دفاعی از سال 2014 تا 2018. او در حال حاضر بیشتر از یک شماره 8 رفتن جعبه به جعبه های بالاتر این زمینه از او پس از چند سال نخست خود را در MLS.

5-پا-8, 150-کوبنده را آماری تولید همواره متواضع — سه گل و 21 پاس گل در تمام مسابقات — اما صعود این باشگاه رکورد کتاب توسط virture تصدی خود.

او در 11 بازی پشت اردن هاروی (179) به صورت تمام وقت MLS به طور منظم فصل حضور پنج پشت پدرو مورالس (21) برای کمک عنوان و سوم است در شروع (125) دقیقه (11,307) شانس ایجاد شده (125) عبور می کند (4,482) و 85.93 درصد عبور دقت است.

Teibert نیز منجر تیم در کانادا قهرمانی بازی های انجام شده (24) شروع می شود (21) و ساعت (2,003) و برنده CC MVP — جورج ناخالص یادبود جایزه در سال 2015.

وجود دارد فقط چهار بازیکنان فعال شده اند که تنها با یک باشگاه برای بیشتر فصل متوالی — و همه آنها بیش از 30 سال است. رئال سالت لیک را Kyle Beckerman است که در 14 فصل در نوعی شراب قرمز و کبالت در حالی که 33 ساله جفت مت Besler و گراهام Zusi در 12 فصل با اسپورتینگ کانزاس سیتی است. سن خوزه کریس Wondolowski که به ثمر رساند در برابر وایت کپس در چهارشنبه نیز در 12 سال متوالی.

Teibert را طول عمر را به خود تجسم تیم فلسفه است. او یکی از سخت ترین کارگران به طور مداوم رتبه بندی به عنوان اصلح بازیکنان در این تیم هرگز disparages خود را در باشگاه یا تیمی و ایجاد کرده است, ریشه های عمیق در جوامع در سراسر استان های مختلف طرح های خیریه در طول سال.

Teibert گفت: او همان اعصاب امضای شنبه فرمت که او در روز قبل از قرار دادن جوهر برای اولین MLS قرارداد و خود را متعهد به تبدیل شدن این تیم در اطراف.

“ما در حال ایجاد یک باشگاه است که حامیان ما افتخار خواهد بود و من در اینجا برای مدت طولانی” اضافه شده Teibert. “آنچه در این باشگاه انجام شده است به خصوص در جامعه بیش از گذشته چند ماه اعتقاد من این است که یک سازمان است که من می خواهم می خواهم برای ادامه به رشد و شهر من می خواهم برای ادامه به خانه تماس بگیرید.”


بازی بعدی

یکشنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل Seattle Sounders

7:30 p. m., ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی, TSN, TSN 1040 AM


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>