Whitecaps دفاعی کاستی قطع می تواند وقت خود را در اورلاندو کوتاه


‘اشتباهات عمده’ هزینه Whitecaps دوباره به این تیم در حال حاضر چهره برنده-or-go-home وضعیت روز پنج شنبه در این بازی در برابر آتش سوزی شیکاگو.

هنگامی که از آن باران در ونکوور وایت کپس, نوح معافیت از خود ابزار نجاری.

پس از ماه جولای سال گذشته ونکوور وایت کپس باید اذعان سه گل یا بیشتر 11 بار — سه بیش از هر باشگاه دیگری در لیگ برتر فوتبال.

یکشنبه شب 3-0 از دست دادن به Seattle Sounders در MLS برگشت مسابقات در اورلاندو بود که آخرین و برجسته همان برآمدگی خطا است. هدف اول — یک ضربه پنالتی از نیکولاس لودیرو در 16 دقیقه — می تواند به عنوان بخت برگشته را به عنوان یک اردن موریس شات lasered راه خود را به دست ونکوور centreback Jasser Khmiri.

اما دوم دیدم موریس امکان استفاده از Khmiri نشستن بیش از حد بالا و عدم افت و قطر throughball به موریس چپ چپ-پشت جیک Nerwinski در یک مسابقه دویدن گیر در موریس شانه و قادر به نگه داشتن او را از poking آن گذشته کلاه دروازه بان حداکثر Crepeau در 34 دقیقه است.

و سوم دیدم سیاتل رائول Ruidiaz های رونالدینیو’ بازیکن تعیین شده و پرو را شروع مهاجم بینام داخل شش حیاط جعبه به نوبه خود یک ضربه کرنر در دقیقه 51 یک پشت شکستن و خودنمایی اشتباه است.

“اهداف ما اذعان یکی روی ضربه کرنر واقعا بد و ناامید کننده بود زیرا ما را از طریق (مارک) زیادی” مربی مارک دوس سانتوس گفت: با اشاره به عملکرد و تصویری کار کلاه قرار داده و پس از آنکه دو گل در 22 ضربات کرنر در برابر زلزله سن خوزه پیش از آن در هفته.

“ما چند اشتباه بزرگ (که) ما هزینه دو گل در نیمه اول” اضافه شده centreback Ranko Veselinovic که بازی دوم خود بازی برای ونکوور.

“آنها یک تیم با تجربه شما می دانید که هنگامی که شما را از این اشتباهات در این نوع از بازی ها به آنها نمره اهداف ما در نظر به ارزان, اهداف و سپس آن را سخت برای یک تیم جوان به عقب می آیند. اما ما نمی دهد تا شما می دانید حتی زمانی که شما در نظر بگیرید که گل سوم در آغاز نیمه دوم. ما نگه داشتن بازی ما نگه دارید هل دادن ما سعی در نگه داشتن به بازی ما است.”


بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل آتش سوزی شیکاگو

6 صبح, ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی, TSN, TSN 1040 AM


وجود دارد چهار تیم حاضر در لیگ بسته شده برای لیگ سرب در اهداف علیه و ونکوور یکی از آنها است. در MiB مسابقات تنها L. A. Galaxy (8) داده اند تا بیش از وایت کپس (7).

در سال گذشته وجود دارد چهار تیم که به اذعان بیشتر از کلاه’ 59 گل در مقابل هر چند آنها داد تا 20.1 عکس/بازی برابر بیشتر در MLS. خم-اما-نمی-شکستن فلسفه دفاعی کار می کرد تا زمانی که آن را نمی زمانی که floodgates بنابراین به ظاهر اغلب افتتاح شد.

اما این موضوع تنها می تواند از طریق لنز از متن.

کلاه هرگز بهبود از اواخر اردوگاه های آموزشی در سال 2019 و دوس سانتوس وظیفه بود با هر دو مربیگری و سراغ. تیم ملی یک کار در حال پیشرفت کل سال است. وجود دارد یک هافبک است که نمی تواند پیشرفت توپ و اعتصاب بودند و گرسنگی از خدمات ترکیبی از آن ها قرار داده ونکوور تحت محاصره در بسیاری از بازی های خود را.

در این فصل نشان داد, وعده, ویژه پیروزی مقابل لس آنجلس گلکسی در جاده ها قبل از coronavirus را به آتش کشیدند در این برنامه از هر تیم.

و هنگامی که این فصل در نهایت از سر گرفته و با MiB مسابقات در اورلاندو ونکوور پایین بود پنج بازیکن قبل از آن حتی آغاز شد لوکاس Cavallini, Tosaint Ricketts, Fredy مونترو اندی افزایش یافت و ژرژ Mukumbilwa. دو روز قبل از اولین بازی خود را پس از یک توقف و شروع به خود را در مسابقات برنامه Janio Bikel — وحی در حق-در برابر کهکشان — و centreback اریک گودوی هر دو رفت و با آسیب.

BTS نویسنده Alexandre Gangué-Ruzic اشاره کرد که بدون گودوی در صف در 1.5 سال با تیم وایت کپس اجازه داده اند 20 گل در نه بازی. با او آن 39 گل در 27 اگر شما تفریق دو پرت ضرر و زیان به LAFC و جدید انگلستان است.


Seattle Sounders جناح اردن موریس نمره هدف در برابر Vancouver Whitecaps FC در طول روز یکشنبه گروه B مسابقه به عنوان بخشی از MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در مراسم, Fla.

مارک براون / گتی ایماژ

این دو باخت در دو بازی در MiB شده اند chock-a-block با دفاعی اشتباهات فردی و تیمی اما خیریه ناظر می تواند توضیح دهد کسانی که دور توسط شرایط و حجم نمونه. اما چشم انداز دوس سانتوس تا عاشقانه صحبت کردن در مورد بیش از 18 ماه گذشته است و در عین حال به نظر می رسد بر اساس مداوم است.

“این هر دو” دوس سانتوس گفت: وقتی پرسیده شد که در آن مسئولیت نهفته است که با بازیکنان و یا مربی.

“ما هشت بازیکن هستند که در اینجا مهم هستند که بازیکنان برای فهرست. ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای به حداکثر رساندن آنچه که ما را. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم.

“(شما چطور) قضاوت تیم ملی که داریم ؟ این خنده دار — Bikel, انریکه گدی, اندی, گل رز, Tos Ricketts, لوکاس Cavallini جورج اینجا نیست … ما باید فهرستی از 30 بازیکن است. … ده نفر از آنها در اینجا نیست. بنابراین یک سوم از فهرستی از ما اینجا نیست. من فرایند ارزیابی است که من می دانم آنچه که ما در حال رفتن به در مورد زمانی که همه در اینجا. و این تنها بازی ما تا به حال با همه بود و در اینجا ما به دست آورد. به طوری که من بررسی فهرست.”

Whitecaps هنوز یک ضربه خارج از پیشبرد گذشته مرحله گروهی خواهد شد اما نیاز به یک برنده با تفاضل گل به اسلاید بالا مقام سوم تیم است.

“ما اینجا هستیم تا به مبارزه گفت:” دوس سانتوس. “این بچه ها هرگز متوقف در حال اجرا (یکشنبه) حتی در فینال 10-15 دقیقه. ما قصد نگه داشته … ما نبود قرار ما سر پایین. بسیاری از تیم ها که خود را کامل جوخه از دست داده اند و دو بازی در این مسابقات است. آن را سخت برای به دست آوردن چیزهایی که با هم زمانی که شما این قطعه گم شده و بچه ها. آن را دشوار است و این واقعیت است.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

گروه B برنامه

جولای 11: رونالدینیو 0 زلزله 0

جولای 14: آتش 2 Sounders 1

جولای 15: زمین لرزه 4, وایت کپس 3

جولای 19: زمین لرزه 2, آتش, 0

جولای 19: رونالدینیو 3, Whitecaps 0

جولای 23: وایت کپس-آتش 6 صبح (TSN, TSN 1040)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>