Whitecaps نابود نمی سردرگم توسط Crepeau را شکسته انگشت شست


در حال حاضر کوتاه دست های بد شانس در ادامه به علت Whitecaps غم و اندوه از دست دادهاند دروازه بان شروع Max Crepeau به آسیب رنج می برد یکشنبه شب.

انگشت شست و انگشت شکسته نمی خواهد شکست ونکوور وایت کپس.

روز سه شنبه خبری که تیم حاکم MVP و شروع دروازه بان حداکثر Crepeau از MLS برگشت مسابقات در فلوریدا با یک انگشت شست شکسته است تیم ملی احساس مانند آن را گرفته 10 دور از بدن از ضربات Ivan Drago.

هیچ لوکاس Cavallini. هیچ توافقنامه Ricketts. هیچ Janio Bickel. هیچ اریک گودوی. این لیست در دسترس بدن است و در حال حاضر به هشت — بیش از یک سوم از roster — و اما یکی از آنها را آغاز کرده است برای Whitecaps این سال است.

اما این تیم چسبیده به آن … creed: ما اعتقاد داریم.

“بعضی از بچه ها شاید پرتاب در حوله و می گویند:” هر آنچه که اتفاق می افتد اجازه دهید فقط بازی بسته و کیسه های ترک,'” گفت: مربی مارک دوس سانتوس. “هیچ کس را پرتاب حوله خود را در. هیچ کس فکر کردن در مورد رفتن به خانه. همه ما در حال فکر کردن در مورد رفتن در مبارزه و تلاش برای زنده ماندن دوباره در عبور از مرحله گروهی.


بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل آتش سوزی شیکاگو

6 صبح, ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشیتلویزیون: TSN, رادیو: TSN 1040 AM


“این یک فرصت بزرگ برای همه ما به ما نشان می دهد رنگ واقعی و رفتن نگه دارید و نگه داشتن مبارزه و که بوده است یک برکت و رحمت را با شما صادق باشد.”

“هیچ کس را دوست دارد به از دست دادن. هر کس می خواهد برای برنده شدن” اضافه شده مهاجم تئو Bair. “و ما یک دسته بسیار رقابتی مردم است. همه را نگه داشته و سر خود را فقط با توجه به این واقعیت است که با تمام این صدمات و مردم از دست رفته و چیزهایی مانند آن هر کس می داند که اگر یکی از ما را از دست ما سر سپس آن را فقط برای رفتن به یک اثر دومینو.

“پس هر کس به ماندن متمرکز است. (ما) را به گرد هم می آیند و متحد در حال حاضر.”


توماس Hasal از ونکوور وایت کپس جایگزین دروازه بان Maxime Crepeau در برابر Seattle Sounders FC در تاریخ 19 ژوئیه در مراسم, Fla.

هنگامی که کلاه صورت Chicago Fire صبح روز پنجشنبه (6 صبح, TSN, TSN 1040) در اورلاندو توماس Hasal خود را دریافت کنید برای اولین بار حرفه ای شروع برای وایت کپس, پس, پشتیبان, Bryan مردیت چپ در اوایل این هفته پس از مرگ مادر خود را.

اما حتی قوانین کار در برابر ونکوور در حال حاضر به عنوان دوس سانتوس گفت: این مسابقات استخر دروازه بان — چارلی لیون — می توانید برای Whitecaps چرا که او را مناسب برای اسپورتینگ کانزاس سیتی در این مسابقات و نقل و انتقالات بسته شده است.

شانس, شانس و انتقال مقررات دیده می شود به همه توطئه برای این تیم را شانس پیشبرد گذشته روز پنج شنبه در این بازی حتی سخت تر است. Whitecaps (0-2-0) نشستن در پایین گروه B و پس از زیان 4-3 به سن خوزه و 3-0 به Seattle Sounders را دوم-بدترین هدف دیفرانسیل (-7) — دوم tiebreaker پس از امتیاز تعلق گرفت.

همانطور که از صبح روز سه شنبه هشت تیم در حال حاضر مسجل نقاط در دور حذفی. هر گروه دو تیم پیشرفت همراه با مسابقات چهار مقام سوم تیم است. به کرک که آستانه کلاه نیاز به برد و پیروزی بزرگ است. مختلف جایگشت های مقدماتی نشان می دهد 2-0 برنده است حداقل آنها می توانید استطاعت.

“اولین چیزی که شما نیاز دارید را به نفع خود با دو گل … (این است که) ما نمی توانیم بپذیریم چون در حال حاضر شما نیاز به سه گل و می شود آن را حتی سخت تر گفت:” دوس سانتوس. “بنابراین ما نیاز به دفاع خیلی بهتر از ما دفاع در دو بازی گذشته.

“آنچه من گفت: بازیکنان ما نیاز به برنده شدن در این بازی 1-0. پس اگر آن را 1-0 در دقیقه 85 و سپس ما می تواند با همه چیز و همه خطرات ممکن است. … اما آنچه باور ما این است که ما نمی توانیم وارد این بازی در پنج دقیقه اول و رفتن خلبان ازجان گذشته ژاپنی سبک و همه ما پرتاب خودمان را به حمله.

“ما باید هوشمند. ما بسیار آگاه است که 2-0 می تواند ما را به یک فرصت برای واجد شرایط. اما ما باید گام به گام. ما باید هوشمند مدیریت بازی.”

حفظ اعتماد به نفس از یک تیم که لیگ-متوسط سن کم در واقع تبدیل به جوان به عنوان زمان پیشرفت, در این مسابقات یک چالش است که دوس سانتوس می گوید آغاز می شود با او.

“این یک فرصت بزرگ برای دیدن چگونه شما به عنوان یک رفتار فرد در یک محیط شبیه به آن است. و من می خواهم افرادی که با من کار می کند و در اطراف من برای دیدن بهترین من در یک زمان دشوار برای تیم” او گفت:. “هر کسی که من می بینم در آسانسور مربیان و دیگر افراد از دیگر باشگاه ها می گویند:” ما احساس می کنید برای شما بچه ها. آن را بسیار سخت ، قطع در آن وجود دارد رفتن نگه دارید.’

“هنگامی که شما تمام است که آن را حتی بیشتر رشد می کند و احساس ‘تصور کنید اگر ما واقعا برنده بازی مقابل شیکاگو با دو گل و واجد شرایط و از طریق رفتن.’ که حتی بیشتر از بزرگتر به معنی. بنابراین ما در حال رفتن به نگه داشتن مبارزه ما در حال رفتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که آن را انجام داده است.”

حتی اگر کلاه واجد شرایط نیست, آنها هنوز هم می خواهید انتخاب کنید تا برخی از نقاط برای به طور منظم فصل جدول رده بندی خواهد شد که تعداد چیزی باید فصل ادامه پس از این مسابقات است.

ممکن است وجود دارد تمایل وجود دارد ممکن است یک رقابتی آتش سوزی شده اند که دامن زده اما یک چیز نه دوس سانتوس و یا بازیکنان خود احساس فشار است.

“من ماندن بسیار آرام همه چیز را با دلیل من فکر می کنم که این دوره از مسابقات است و بسیاری از ورزشی نهفته است. منظورم این است که این دوره از مسابقات اجازه نمی دهد شما را به دیدن این درست اعتبار سنجی از هر نوع تیم. شما آن را انجام دهد به مردم را خوشحال. طرفداران خوشحال هستند MLS خوشحال است و شما را در رفتن” او گفت:.

“اما می گویند که این مسابقات نشان می دهد که چه وایت کپس در مورد هیچ. هنگامی که شما یک سوم از این فهرست نیست در اینجا کاملا تحت تاثیر COVID یا یک بازیکن است که تا به حال به ترک و یک بازیکن مصدوم … آن را ندارد که از آنچه در آن است.

“من در صلح است. بازیکنان من در صلح هستند. ما بسیار آگاه از آنچه که ما در حال رفتن به زمانی که ما همه با هم. بنابراین ما فقط می خواهم به افتخار این باشگاه با ما کار می کنند.”

21 ساله Hasal قرار داده است در کار خود را برای سال ها به عنوان یک عضو از باشگاه آکادمی است که او پیوست و در سال 2018 است. او امضا با U-23 تیم توسعه در سال 2018 قبل از امضای اولین قرارداد با کلاه در ماه مارس 2019. او از اول MLS دقیقه پس از Crepeau مجروح شد یکشنبه در برخورد با رونالدینیو’ جناح Handwalla Bwana و دو متوقف می شود و درست چند ثانیه بعد از بازی از سر گرفته و در پایان به تیم های برتر تاریخ, بازیکن در 32 دقیقه از بازی.

“من فکر می کنم این درس و یادگیری شما در پرواز” گفت: هافبک راسل Teibert. “شما می دانید شما در یک مرد جوان مانند توماس که یک دروازه بان جوان که می آید در و او را به یک وضعیت که آسان نیست وضعیت در واقع یک وضعیت دشوار است و او بسیار خوب است.

“من فکر می کنم تمام بچه های جوان که آمده اند به این مسابقات و خواسته شده است به رقابت انجام داده اند که دقیقا و دقیقا آنچه شما می خواهید. شما می خواهید بچه ها که در حال رفتن به می آیند با کلاه سخت و کار هر روز ما شده است یک تیم است که نشان داد که ما در اینجا ما در حال بازی کردن با قلب و ما هرگز.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

گروه B برنامه

جولای 11: رونالدینیو 0 زلزله 0

جولای 14: آتش 2 Sounders 1

جولای 15: زمین لرزه 4, وایت کپس 3

جولای 19: زمین لرزه 2, آتش, 0

جولای 19: رونالدینیو 3, Whitecaps 0

پنج شنبه: وایت کپس در برابر آتش 6 صبح (TSN, TSN 1040)

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>