Whitecaps 2, شیکاگو, 0: بالاخره شانس برای ونکوور در #MLSisBack

Whitecaps شد به آخرین دروازه بان هنوز هم از دست رفته بسیاری از قدرت شلیک خود را و اب و هوای رعد و برق برای پیشبرد به دور 16.

هنگامی که رعد و برق نورد از طریق منطقه اورلاندو با 30 دقیقه بازی بین ونکوور وایت کپس و آتش سوزی شیکاگو و بازی بدون گل شما تا به حال به خنده.

در یک سال به عنوان عجیب و غریب به عنوان سال 2020 شده است — نه به ذکر است این کلاه از سر گرفته بسیار بالا خود را حمله به استعداد و شد را به خود سوم-رشته دروازه بان — این واقعیت ونکوور نگاه در آستانه حذف از لیگ است بازگشت به مسابقات با توجه به طبیعت ساخته شده حس کامل.

تا به حال طوفان های انجام شده از طریق روز سوم باقی مانده از مسابقه خواهد نامیده شده است و این بازی می توانست در نظر گرفته شده است رسمی به دلیل زمان ایفا کرده است.

اما تقریبا 90 دقیقه بعد از بازی متوقف شد — که در طی آن حداقل دو رعد و برق اعتصاب مشاهده شد — بازی از سر گرفته شد و وایت کپس با شما حدس زده آن برق است که تا به حال شده است در حال حاضر قبل از توقف.

آسانسور در بازی تا به حال بیشتر به تعویض Whitecaps سر مربی مارک دوس سانتوس ساخته شده لحظات قبل از آب و ناشی از شکستن و کمتر جو است.

این معادله که به روز شنبه نهایی, استخر, B بازی برای ‘کلاه و آتش روشن بود. اگر ونکوور برنده دو گل یا بیشتر آنها می خواهم پایان سوم در گروه و زمین یک نقطه در مسابقات دور 16.

در غیر این صورت به آتش خواهد پیشرفت است.

یک جفت از اهداف Whitecaps جایگزین Cristian Dájome و Yordy Reyna — و مداخله به موقع از این ویدئو دستیار داور — به ونکوور حداقل یک بازی بیشتر در COVID-19-موجب متمرکز فلوریدا رویداد.

کسانی که subs

Dájome در آمد در اواخر نیمه اول و تفاوتی با تیم تغییر به یک حمله 4-3-3.

مدت کوتاهی قبل از بازی بود متوقف شد دوس سانتوس شروع به تعمیرات اساسی خود را در صف آوردن در Reyna و Milinkovic برای جوان حمله دو Bair و Raposo.

او همچنین زیرنویس در Cristián Gutiérrez برای کوشا لئو Owusu. آوردن در شیلی چپ به معنای علی عدنان رو تحت فشار قرار دادند به جلو به هافبک.

هنگامی که بازی از سر گرفته شیفت تولید تقریبا فوری سود سهام به عنوان عدنان بازی Reyna طریق به نمره بازی گل اول.

عدنان نیز در هدف دوم عنوان یک Thomas Hasal هدف ضربه به Reyna که پس از آن بر خاست Dájome طریق وسط است. آن همه inch-کامل مسائل و کلاه به طور کامل مستحق خود را منجر شود.

که VAR

برای یک لحظه Whitecaps’ رویای نگاه مرده با فقط چند دقیقه به بازی. Hasal شروع چون انتخاب اول دروازه بان Maxime Crépeau شکست دست خود را در روز یکشنبه و پشتیبان Bryan مردیت است که عزادار مرگ مادر خود را تبدیل به یک توپ با یک شوت توسط آلوارو Medrán کردن نوار فقط برای توپ به بیا پایین پرواز در منطقه C. J. Sapong.

Sapong نگاه به ثمر رساند با وجود جهش تلاش Derek کورنلیوس و Gutiérrez اما پس از بررسی توسط VAR روشن بود که Sapong تا به حال ضربه زدن به توپ پس احتمالا دو بار با بازوی خود را قبل از آن منعکس شده به هدف.

که rope-a-dope

دوس سانتوس روشن بود جلوتر از این بازی است که تیم خود را به دقت و توجه به شروع. هنگامی که او به نام یک ترکیب است که شامل یک جفت از جوانان در رایان Raposo و تئو Bair به عنوان تیم اعتصاب ترک Dájome, Reyna و دیوید Milinkovic او سه قوی ترین موجود جلو روی نیمکت و نیز آغاز شده و سه مرکز پشت آن بود آشکار است که او به معنای آنچه که او می گفت.

شرایط بودند داغ و گرم. این ‘کلاه را به نظاره نشست و اجازه بازی به آنها آمده است.

آنها نمی مستقیم یک توپ به سمت شیکاگو هدف تا 41 دقیقه Inbeom Hwang شلیک یک گلوله از بالای کادر به خوبی بیش از آتش خالص است.

و شما می توانید تعداد پاس تلاش اجازه دهید به تنهایی به اتمام, در حمله به نیمی از یک سو.

اما این همه کار کرده است. شیکاگو را یک تعداد انگشت شماری از شانس اما اکثرا نگه داشته و به خارج فقط به عنوان Dos Santos می خواستم.

که زانو

این احتمال وجود دارد Jasser Khmiri که قرار بود برای آمدن به هر حال. زمانی که او صدمه دیده است چه شبیه زانو خود را در اواخر نیمه اول دوس سانتوس تا به حال به حرکت کمی بیشتر به سرعت در تغییر خود را ترکیب.

Dájome در آمد اضافه کردن یک بیت از جرقه به ونکوور تلاش به عنوان شما می خواهم انتظار.

که در اوایل شروع

واقعیت Whitecaps’ برنامه این هفته تا به حال به اندازه تحمل در رویکرد خود را در این قحط و غلا از صف گزینه های در دسترس به دوس سانتوس.

این ‘کلاه بازی روز یکشنبه در برابر Seattle Sounders یک بازی است که لگد کردن در 10:30 p. m. ET. این بدان معنی است که آنها نمی خوردن خود را پس از بازی وعده غذایی تا 1:30 صبح Dos Santos اشاره کرد.

او هنوز هم تا به حال پیراهن خود را بالا-و-در-’em برای صبحانه صبح روز بعد در ساعت 11 صبح بود اما بازیکنان خود را سر زود به رختخواب در روز دوشنبه با بازیکنان افزایش در 6:15 صبح سه شنبه برای گرفتن بدن خود را تا حدودی سازگار به روز پنجشنبه شدید در اوایل شروع.

“مثل ما در حال رفتن به یک کشور دیگر در یک روز. آن را واقعا به چالش کشیدن او گفت:” روز شنبه از تلاش برای نوسان سرعت از اواخر شب به صبح زود فوتبال است.

و در حال حاضر ‘کلاه بازی خواهد کرد ،

ضربات آزاد — تئو Bair و درک کورنلیوس در زمان هر دو زانو قبل از بازی به عنوان بخشی از حمایت مداوم توسط بسیاری از لیگ بازیکنان را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>