Whicker: Dale Earnhardt مرگ ویران نسکار و در نهایت بهبود آن

ماشین مسابقه طرفداران نه تنها وجود دارد برای آوار نیست هر بیشتر از طرفداران هاکی وجود دارد برای دعوا.

اما آن را آسان تر است این روزها به gawk در یک پسر مثل Ryan Newman, رفتن, پنجره مشبک برای اولین بار به دیوار در دیتونا در فوریه و سپس پوشیدن کیسی Lajoie را هوابرد ماشین خود هود و سپس روشنایی تا آهنگ با جرقه به عنوان او بر روی سقف خود را.

روده خود را به شما گفته است که نیومن بود دچار مشکل جدی است. داده ها به شما گفته است که او واقعا بود.

او و Lajoie شد مسخرگی هر یک از دیگر از طریق متن 48 ساعت بعد. نیومن از دست رفته سه مسابقه اما او در بازگشت زین در هنگام مسابقه از سر گرفته و در دارلینگتون, on May 17.

او آخرین به نشان می دهد که برد این است که احتمالا سخت تر از مرگ در سهام خودرو این روزها.

دیل Earnhardt جشن پیروزی لین پس از برنده شدن در مسابقه بین المللی قهرمانان در سال 1995 در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. Earnhardt درگذشت یکشنبه. Feb. 18 سال 2001 از صدمات در آخرین دامان تصادف در دیتونا 500. (فایل: AP Photo/تری Renna)

هیچ کس مرده است در مسیر و در هر نسکار سه سری از دیل Earnhardt در سال 2001.

ایندی ماشین مسابقه نشده بود و مرگ و میر پس از جاستین ویلسون در Pocono در سال 2015 و ویلسون فوت کرد زمانی که باقی مانده از همسایه خراب ضربه سر خود را.

Jules Bianchi شد, تازه ترین خبر از مرگ او در فرمول یک که او را از طریق دو رنگ زرد پرچم skidded در آب سقوط کرد و به یک مقدار بزرگتر پشتیبانی خودرو در ژاپن در سال 2014.

مانند بسیاری از نمونه هایی از پیشرفت نسکار ایمنی sneaks بر شما. به ندرت کسی می گویند “وای این آزادراه بسیار نرم و صاف. من دلار مالیات هستند و قطعا به خوبی به سر برد.”

که ارزش “سقوط!”, دقت نوشته شده توسط veteran مسابقه کتابت Jonathan Ingram. این نشان می دهد که چرا Earnhardt درگذشت دلیلی اما بیهوده نیست.

Earnhardt snorted در فرصتی برای پوشیدن سر و گردن پشتیبانی (هانس) دستگاه قبل از آن دیتونا 500. او دچار همان پایه جمجمه شکستگی یک چیز عجیب و غریب حمام خون بود که گریم-برداشت ، این مسیر به مرگ شده است مسدود شده توسط HANS.

هانس دستگاه فرسوده توسط پنج دیتونا رانندگان در سال 2001 و توسط هر کس امروز نگه می دارد و راننده سر و گردن و تنه تراز وسط قرار دارد در یک تصادف. قبل از گردن نمی تواند مقاومت در برابر نیروهای اندازه گیری در “نیوتن” اگر سر و بدن هر دو به دور و برت افتاده.

برای دریافت وجود دارد مسابقه تا به حال به از دست دادن بیشتر با تکبر راه رفتن و کسب علم بیشتر.

جیم داونینگ یک نزدیک به چند ساله قهرمان مسابقه جاده از پشت چرخ در Mosport انتاریو در سال 1980. ماشین خود رفت عقب به دیوار به جای سر ، این رو توجه خود را.

در سال 1981 پاتریک Jacquemont درگذشت یک پایه جمجمه شکستگی در اواسط اوهایو و داونینگ به کار می رفت.

او در همکاری با دکتر باب هوبارد بود که یک مهندس در ایالت میشیگان و داونینگ برادر در قانون. هوبارد شد شگفت زده در فقدان اطلاعات و یا نگرانی در مورد اینکه چرا رانندگان درگذشت. او ساخته شده است اولین هانس نمونه.

داونینگ و هوبارد تا به حال به مبارزه را از طریق موانع از بی میلی. نیمی از 16 رانندگان در سال 1968 جایزه بزرگ موناکو می میرند در مسابقه حوادث, اما که در نظر گرفته شد قیمت انجام کسب و کار.

آن را در زمان مرگ فرمول یک را ضروری افسانه برای تغییر طرز فکر.

در سال 1994 جایزه بزرگ سن مارینو, سه بار قهرمان Ayrton Senna سقوط کرد و درگذشت یک پایه جمجمه شکستگی. در آن زمان نه سال بیشتر اما فرمول یک را متقاعد تمام درایور آن را می پوشند هانس.

اعتبار خود را افزایش یافت زمانی که فرناندو آلونسو راه دور از یک هایش خودرو در برزیل و هنگامی که Robert Kubica خود را نابود BMW Sauber در سال 2007 در مونترال. “او آمد از ماشین گفتن لهستانی, جوک,” دکتر گفت: Sidney واتکینز رئیس جراحی مغز و اعصاب در لندن یک بیمارستان است.

سبد خرید (قهرمانی, مسابقه اتومبیل رانی, تیم) در حال حاضر به امضا رسید ، گرگ مور و گونزالو رودریگز مرده بود در تصادفات هفت هفته از هم جدا در سال 1999. سبد موظف هانس پس از سال 2000 فصل بیش از این با صدای بلند اعتراض مسیحی Fittipaldi. اما Fittipaldi برنده اول همه-هانس نژاد به عنوان هوبارد ء عصبی در اطراف کالیفرنیا جاده سریع السیر.

سال آینده Mauricio Guglemin از بین برود بنابراین سخت است که او هانس دستگاه را شکست. او راه می رفت به تگزاس موتور جاده سریع السیر بیمارستان و پرسید: “چرا سینه ی من صدمه دیده است؟”

دکتر تری Trammell پاسخ داد: “از آنجا که شما مرده است.”

نسکار مجبور زمینه های آن را می پوشند محدودیت در سال 2001 و مشخص هانس در سال 2004. جف گوردون را تکان داد خاموش عمده تصادفات در شارلوت و لاس وگاس و در سال 2008 مواجه هوبارد.

“شما زندگی من را نجات داد دو بار” گوردون گفت.

گوردون قادر به بازنشسته یک امتیاز است که فراموش Earnhardt جو Weatherly سنگ اسمانی بزرگ رابرتز و نیل Bonnett. هوبارد ممکن است ذخیره شده در یک صنعت به عنوان به خوبی.

امروز نسکار ممکن است ریختن آن ضعف. آن را به عقب آمد از COVID-19 وقفه تو رتبه بندی برای آن دارلینگتون و شارلوت, مسابقه است. آن را به یک خط ماهر, ستاره های جوان و همه آنها را با دل هنوز هم ضرب و شتم.

اینگرام کتاب یک گنج برای techies و مسابقه طرفداران به طور یکسان. آن را نیز تایید بشر استعداد انتخاب بهترین گزینه ها زمانی که تنها یک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>