زمانی که دیزنی لند بازگشایی مرکز شهر دیزنی?

فروشگاه ها و رستوران ها در مرکز شهر دیزنی, هوای آزاد, بازار بعدی به دیزنی لند نمی بازگشایی بلافاصله پس از اعلام توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه داخل سالن ناهار خوری و خرید در اورنج کانتی.

دیزنی لند است هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که مرکز شهر دیزنی را بازگشایی دیزنی, مقامات گفت.

“ما در حال ارزیابی راهنمایی های ارائه شده توسط کالیفرنیا و اورنج کانتی و ما را ساخته اند یک تصمیم در یک تاریخ برای بازگشایی مرکز شهر دیزنی در این زمان” با توجه به دیزنی مقامات.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند و دیگر کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 دولت می گوید

Newsom تایید نارنجی شهرستان را برنامه ریزی برای از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و مراکز خرید در داخل در روز شنبه, مارس 23 به عنوان بخشی از مرحله بعد از دولت COVID-19 مرحله 2 بازگشایی طرح است.

دیزنی لند و Disney California Adventure, پارک, تا اطلاع ثانوی بسته در 14 مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. مرکز شهر دیزنی بسته شده در مارس 17.

“ما همچنان به بحث و گفتگو با ما عامل شرکت کنندگان در مورد چگونگی و زمانی که ما بازگشایی مرکز شهر دیزنی مسئول و مرحله به مرحله شیوه” دیزنی مقامات در بیانیه ای گفت.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند نشان می دهد جزئیات جدید در مورد برنامه ریزی Disney Vacation Club زمان-به اشتراک گذاری برج

دیزنی به اجرا در جهان دیزنی, دیزنی, فروشگاه لباس, دیزنی, خانه و Marceline صنعت شیرینی سازی در مرکز شهر دیزنی.

مرکز شهر دیزنی دیگر مغازه ها و رستوران ها شامل استارباکس, لگو, فروشگاه خالی Splitsville لوکس خطوط سیاه و سفید ضربه بزنید و صنعت همبرگر & لرزد بالاست نقطه Brewing Co., نمک & کلش ارل ساندویچ, Jamba و Sprinkles.

“همانطور که ما همچنان به نظارت بر شرایط ایمنی و رفاه مهمانان ما اعضای بازیگران و شخص ثالث عامل شرکت کنندگان خواهد بود در خط مقدم برنامه ریزی ما” با توجه به دیزنی مقامات.

همچنین نگاه کنید به: چه حضور کلاه می تواند برای شلوغ دیزنی پارک در coronavirus عصر

دیگر مراکز در دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان آغاز کرده اند بازگشایی پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

شانگهای دیزنی لند پارک و بازگشایی مارس 11, حدود دو ماه پس از مجاور Disneytown مرکز خرید بازگشایی شد. این Ikspiari مرکز خرید در توکیو دیزنی توچال در ژاپن خواهد بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن. دیزنی چشمه, هوای آزاد, بازار در دنیای والت دیزنی در فلوریدا بازگشایی on May 20. شخص ثالث فروشندگان بازگشایی قبل از دیزنی متعلق به فروشگاه در دیزنی چشمه.

همچنین نگاه کنید به: اولین فلوریدا پارک مجموعه پست-coronavirus بازگشایی خرما در ماه ژوئن

مرکز شهر دیزنی کسب و کار می خواهید وضوح بیشتر در زمانی که دیزنی پارک در آناهایم خواهد بازگشایی با توجه به آناهایم سخنگوی مایک Lyster.

“ما در مرکز شهر دیزنی باز در خود سرعت” Lyster گفت: از طریق تلفن. “این یک موضوع از کوه در می رم سوئیچ.”

دیزنی لند و دیگر کالیفرنیا پارک در حال حاضر بسته شده COVID-19 همه گیر می تواند بازگشایی در مرحله 3 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی اقتصاد کشور به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

Lyster انتظار آن خواهد بود چند هفته قبل از مرکز شهر دیزنی کسب و کار بازگشایی شده است.

COVID-19 کارمند آموزش و بهداشت و جدید و پروتکل های ایمنی باید قبل از اجرا در مرکز شهر دیزنی بازگشایی, Lyster گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>