چه بازیکنان NBA می گویند در مورد عدالت اجتماعی پیام های کشباف در راه اندازی مجدد

اورلاندو فلوریدا. >> اگر جیمی باتلر می شود راه خود را به پیام های اجتماعی در پشت پیراهن خود را به خوبی ممکن است هیچ چیز در همه.

نه لیگ لیست تایید عدالت اجتماعی پیام. نام خود را و یا. هیچ چیز.

ساقی که صرف بخشی از دوران نوجوانی بی خانمان در شهر خود از هوستون به توجه است که بسکتبال به او داده و ثروت و احترام و افتخار است که او ممکن است بدست اگر او نبود باید استعدادهای ورزشی. او می خواهد به یاد بینندگان تنظیم به NBA راه اندازی مجدد آن وجود دارد افرادی که خود را در اوایل مبارزات اما سرکوب شده اند و تا حد زیادی ارائه شده توسط ناشناس همان جامعه است.

“اگر من نیست که من امروز من متفاوت از هر کس دیگری از رنگ” گرمای میامی ستاره گفت. “و من می خواهم که به من پیام در حس فقط به خاطر اینکه من یک بازیکن NBA همه دارای حقوق یکسان بدون توجه به آنچه.”

عدالت اجتماعی پیام در NBA کشباف شده اند یک نقطه صحبت آخر هفته در NBA “حباب” به عنوان بازیکن باید به تدریج نشان داد که شعارهای آنها را می پوشند که فصل رزومه — و یا چرا آنها تصمیم گرفتند برای یک. در لیگ که نظر خود را در میان پیشرفته ترین در آمریکا ورزش سوال کشیده شده انواع مختلفی از پاسخ اما همه به ظاهر با معنی درجه ای از دوراندیشی.

Milwaukee Bucks, ستاره Giannis Antetokounmpo تصمیم گرفتند به طور کلی انتخاب “برابری” در حالی که هم تیمی Kyle Korver (که سفید است) گفت: آن را آسان برای تماس “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” یوتا جاز گارد نقطه مایک کانلی گفت: او با پوشیدن “من یک مرد هستم” که او تصمیم گرفت به عنوان یک مرجع به ممفیس بهداشت اعتصاب کارگران در سال 1968.

لیکرز swingman دنی سبز را انتخاب کرد “چگونه بسیاری از بیشتر است ؟” یک مرجع به مسائل متعدد که نقل مکان کرد و او را به پیوستن به یک زندگی موضوع اعتراض در لس آنجلس در ماه گذشته.

“از آن صحبت می کند به چگونه بسیاری از مردم از رنگ در حال رفتن به کشته شدن و یا مردن در دست نیروی پلیس خشونت” او گفت:. “چگونه بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به گرفتن رد مسکن ؟ چگونه بسیاری از مردان سیاه و زنان در حال رفتن به گرفتن رد برخی از فرصت های شغلی? لیست در می رود.”

ESPN گزارش داد که لیگ و NBPA مصوب 29 شعارهایی که بازیکن می تواند انتخاب کنید که محدودیت های آن است. بازیکنان مانند LeBron James گفت: آنها تا به حال ایده های خود را در مورد آنچه آنها می خواستند برای نمایش اما آنها نمی سقوط در لیگ پارامترهای. Kawhi Leonard و آنتونی دیویس نیز گفت: آنها می پوشند نام خود را اما در ادامه به بحث در مورد و به دنبال عدالت اجتماعی باعث می شود.

طرح NBA است که به پوشیدن پیام برای چهار شب از رقابت قرار داده و سپس آنها را در جای دیگر خود را کشباف برای بقیه فصل اگر آنها را انتخاب کنید.

NBA تا به طور فعال تشویق بازیکنان و کارکنان به آموزش خود را بر عدالت اجتماعی مسائل به خصوص در موضوع مسابقه. NBA برنامه شامل یک لیست از کتاب, موسیقی, فیلم, پادکست ها, سازمان ها و حتی سخنرانی های کشت توسط NBA, سیاه, کارمند منابع تیم است که تا حد زیادی منابع مبارزات آمریکایی های سیاه و سفید.

در حالی که برخی از بازیکنان احساس تایید پیام verged در غیر شخصی آنها به طور کلی خوشحال با راه NBA اجازه داده است آنها را به بیان خود را در آنچه بسیاری گمان بالقوه چهارراه مورد چگونگی نژاد مورد بحث قرار گرفته است و دیده می شود در امریکا است.

“NBA نیز انجام یک کار خوب از ما اجازه استفاده از پلت فرم ما به خصوص با آنچه آنها انجام می دهند با ‘Black Lives Matter’ با کشباف” کایل Kuzma گفت. “من آرزو می کنم این امر نشده اند بنابراین محدود به آنچه که ما می تواند قرار داده در پشت آن کشباف. من احساس می کنم آن می تواند بیشتر شخصی به جای کمتر generic. من فکر می کنم این یک گام در مسیر درست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>