چه اتفاقی می افتد اگر ما نمی توانیم به پرداخت ما به تعویق افتاده صورتحساب ؟


تعویق انداختن اسکناس ممکن است مورد نیاز در شروع این بیماری همه گیر اما آن پرداخت آمدن دلیل می تواند استرس زا باشد اگر درآمد شما نیست bounced بازگشت.

معوق صورتحساب کمک بسیاری دریافت از طریق از دست دادن شغل به علت COVID-19 اما چه اتفاقی می افتد زمانی که پرداخت به دلیل هستند و شما نمی توانید آنها را استطاعت?

س: هر دوی ما از دست ما شغل در شروع این بیماری همه گیر است و ما تا به حال به تسلیم هر پرداخت ما می تواند. ما پس انداز نیست, آخرین بسیار طولانی به این دلیل که ما باید گران هزینه های پزشکی با ما و ما تمدید مزایای ادامه نمی کند در حالی که ما گذاشته است. شوهر من است به کار تقریبا تمام وقت اما از آنجا که او یک کار خرید و فروش و بیش از نیمی از paycheque معمولا بر اساس کمیسیون, از آن خواهد شد در حالی که قبل از چک ها برگشت به حالت عادی. برای من آن را مانند به نظر می رسد من باید برای پیدا کردن یک کار مختلف چون من برای کار در یک فروشگاه محلی است که ممکن است زنده ماندن نیست. ما مطمئن هستیم که اگر ما این پول را به ما پرداخت منظم یک بار deferrals پایان. چه می توانیم بکنیم ؟ ~Bailey

یک: وقتی COVID-19 همه گیر آمار و میلیون ها نفر خود را از دست داد منبع درآمد کانادا رو بزرگترین زیان کار از سال 1980s. همچنین این اولین بار است که بسیاری از کانادایی ها نیاز به فایده خود را از مشکلات اقدامات ارائه شده توسط طلبکاران خود را. گسترده اقدامات در دسترس ساخته شد در یک دوره کوتاه از زمان و با عدم اطمینان از حال همه گیر بسیاری از نیاز به استفاده از تمام کمک آنها می توانید دریافت کنید. و خوشبختانه برنامه های نورد از سراسر کشور برای کمک به افراد و خانواده ها از طریق این زمان دشوار است.

پس از شوک اولیه از نیاز به حرکت به گزینه های در دسترس و مقدماتی برای کسانی است که می تواند گرفتن وجود دارد بسیار کمتر تمرکز بر روی آنچه اتفاق می افتد و پس از آن زمانی که برنامه به پایان رسید و آمد پرداخت به علت است. از سرگیری قبلا پرداخت معوق متاسفانه می تواند تبدیل به بعدی ما شخصی بحران مالی است.

برای کمک به دست آوردن مجدد ثبات مالی مدیریت سرگیری خود را به طور منظم پرداخت دقت کنید. در اینجا چیزهایی که در ذهن داشته باشیم:

تعیین که در آن شما ایستاده

این مهم است به دانستن آنچه که شما خواهید بود تا در برابر زمانی که پایان خود را به تعویق دوره می آید. بسته به این لایحه و یا بدهی شما معوق, شما ممکن است نیاز به ثبت نام در تعویق توافق و یا شما ممکن است به سادگی دریافت یک نامه و یا ایمیل برای تایید تغییرات شما ساخته شده بر روی گوشی با یک نماینده خدمات مشتری. شروع به جمع آوری این اعلامیه و یا موافقت نامه. شما نیاز به نقد و بررسی آنها را به عنوان شما می توانید طرح خود را برای چگونه به عقب بر گردیم در مسیر با تمام پرداخت های خود را.

همچنین تعیین که در آن بودجه خود را می ایستد. برای بسیاری از هر فرصتی وجود دارد که پرداخت ممکن است مجموعه ای برای از سرگیری قبل از شما قادر به رزومه کاری خود را به سطح سابق درآمد بنابراین رئوس مطالب خود را به اولیه و ثانویه هزینه های کمک خواهد کرد که شما توسعه طرح های خود را.

چگونه به پرداخت بدهی و صورتحساب به سرعت

بررسی شرایط از هر تعویق توافق

وجود خواهد داشت تفاوت بین وام دهندگان و ارائه دهندگان خدمات در سراسر دقیقا چگونه خود را پرداخت معوق شد. نقد و بررسی خود را به تعویق توافق و حفظ توجه داشته باشید از هر گونه شرایط یا شرایط خواهند بود که زودتر از بعد. همچنین توجه داشته باشید از تاریخ زمانی که شما به طور منظم پرداخت های در حال انتظار به سر.

برای مثال اگر شما معوق پرداخت وام مسکن خود را بررسی کنید و توافق کنید اگر پرداخت شما قلم اضافه خواهد شد به پایان مدت وام مسکن خود را و یا اگر شما نیاز به پرداخت حداقل بخشی به عنوان مثال بهره در پایان خود را به تعویق دوره است. اگر خود را امن خط اعتباری مجاز برای بهره تنها پرداخت برای یک دوره مشخص از زمان شما نیاز به گرفتن هر گونه اصلی پرداخت ؟ این می تواند مورد اگر تعادل خود را با توجه این است که در حال حاضر بیش از حد.

با آب و برق و شرکت های کارت اعتباری و برخی از ارائه دهندگان خدمات و وام ارائه خواهد شد برنامه های پرداخت برای پرداخت های شما رد شده. این خواهد بود مقدار اضافه شده به خود را به طور منظم پرداخت به گرفتن معوق پرداخت. برای مثال اگر شما اجازه داده شد به جست و خیز پرداخت جمعا به مبلغ 600, شما ممکن است نیاز به اضافه کردن 100 دلار به هر یک از شش ماهانه پرداخت.

برای کارت های اعتباری به طور خاص بسیاری از وام دهندگان ارائه شد کاهش نرخ بهره در تعادل با توجه در کارت های اعتباری خود را با لایحه اعتبار اعمال پس از تعویق دوره به پایان می رسد. اگر این است که بخشی از شرایط خود و شرایط خود را بررسی کنید با دقت اظهارات برای اعتبار و تغییرات نرخ بهره است.

اگر شما نمی توانید پیدا کردن خود را به تعویق توافق و یا به یاد داشته باشید آنچه که شما توافق کردند به تماس با ارائه دهنده و یا بستانکار و بررسی شرایط خود را با آنها. آن را نیز می تواند ارزشمند برای بررسی وب سایت این شرکت به دیدن اگر شما قادر به دریافت بیشتر شرایط مطلوب در حال حاضر نسبت به آنچه شما ارائه شد در اصل. سیاست تغییر شده است بنابراین شما نمی خواهد می دانم تا زمانی که شما بخواهید.

راه حل های اعتباری و بدهی و مشکلات

چه باید بکنید اگر شما نمی توانید رزومه به طور منظم پرداخت و در عین حال

اگر شما می دانید که شما نمی قادر خواهد بود برای از سرگیری کامل پرداخت منظم در زمانی که شما در حال انتظار برای شما نیاز به تماس با طلبکاران خود و یا ارائه دهندگان خدمات به ببینید چه گزینه های آنها می تواند ارائه دهد به اطراف در ادامه خود را به تعویق دوره است. بسته به نوع کار شما, آن را هنوز هم ممکن است ماه قبل از خود را درآمد پایدار است دوباره. اعتبار دهندگان و ارائه دهندگان خدمات را تنها آگاهی از وضعیت خود را اگر شما به آنها اطلاع می دهد و برخی را در ادامه مشکلات و یا تعویق گزینه برای شما در نظر بگیرید که شما تصمیم می گیرید در مراحل بعدی خود را.

برقراری ارتباط با طلبکاران به طور موثر مهم است. به سادگی فرض کنید که خود را به تعویق دوره ادامه خواهد داد می تواند به این معنی است که شما دیگر در خط با شرایط و ضوابط موافقت خود را. این ممکن است به این معنی است که آن را فرو می ریزد و تمام عقب افتادگی ها با توجه و قابل پرداخت بلافاصله. یا بدتر از قلم پرداخت که نیست رسما تایید شده توسط بستانکار و یا ارائه دهنده خدمات می تواند معنی است که شما واجد شرایط برای کمک های بیشتر برنامه ها با توجه به تاریخ پرداخت.

در آینده به یک نقطه که در آن تعویق توافق خارج شده است می تواند یک نتیجه منفی در رتبه بندی اعتباری خود را. طلبکاران ساخته شده کمک هزینه ویژه در اطراف معوق پرداخت نشده گزارش آنها را به عنوان اواخر و یا از دست رفته به این شرکت گزارش اعتباری. اگر خود را از توافق خارج شده است و این توجه ویژه ای نیز می تواند تبدیل به پوچ و خالی.

5 افسانه در مورد پرداخت بدهی

نگاه به آینده در هر اسکناس های بزرگ

اگر شما هر گونه اسکناس های بزرگ آینده به دلیل در چند ماه آینده, تماس با هر کس که شما را مدیون پول به قبل از پرداخت مورد نیاز است. بیمه, مالیات بر درآمد, دانشجو, وام شهریه, حتی مالیات بر دارایی تنظیم و یا نیمه سالانه شهرداری قبوض آب و برق در حال تمام اسکناس های بزرگ که ممکن است واجد شرایط برای تعویق یا فردی ترتیب پرداخت.

چگونه برای جلوگیری از یک لایحه مالیات بر دارایی

شروع مجدد پرداخت های منظم

قبل از اینکه شما راه اندازی مجدد پرداخت های منظم اطمینان حاصل شود که شما می دانید چه خواهد شد به صورت خودکار برداشت از حساب بانکی شما و که پرداخت شما نیاز به صورت دستی. طرح paycheque برنامه به طوری که شما می دانید که هنگامی که شما دریافت خواهید کرد درآمد خود را, آنچه باید پرداخت شود که چگونه آن پرداخت خواهد شد و هر چقدر پرداخت خواهد شد. آن را حتی می تواند کمک به تنظیم تقویم الکترونیکی یادآوری است که پاپ تا یک یا دو روز قبل از موعد پرداخت. سوئیچ پرداخت اتوماتیک به دستی آنهایی که اگر شما نگران در مورد نیاز به اندازه کافی پول در حساب بانکی خود را در زمان مناسب. این کمک خواهد کرد جلوگیری از گران NSF (عدم بودجه کافی) اتهامات عنوان شده علیه.

تعاملی بودجه Calculator

اگر ترسیم پرداخت های خود را به شما برگ های کوتاه خود را بررسی بودجه طرح به دیدن اگر وجود دارد هر گونه تغییرات شما می توانید. برای مثال اگر شما رفت و برگشت به کار و شرکت از سر گرفته طبیعی حقوق و دستمزد عملیات شما ممکن است کمک به یک RRSP و یا بازنشستگی دوباره به عنوان به خوبی. در حالی که صرفه جویی است که همیشه یک ایده خوب است هنگامی که شما رو ضروری صورتحساب به مراقبت از حق دور به طور موقت تعلیق کمک به پس انداز بازنشستگی برنامه ریزی به شما کمک خواهد کرد در مسیر بازگشت که خیلی دیر است.

اگر شما تقریبا می توانید مدیریت کامل خود را به طور منظم پرداخت نمی شود ترس برای رسیدن به طلبکاران خود و ارائه دهندگان خدمات به درخواست برخی از امکانات رفاهی. اجازه می دهد شما را به 75 درصد از پرداخت خود را به عنوان مثال در حال حاضر می تواند یک راه طولانی برای کمک به شما دست آوردن مجدد ثبات مالی به طوری که شما می توانید رزومه کامل پرداخت بیشتر به سرعت. هنگام رسیدن به درخواست برای یک کمی کمک اضافی باید جزئیات مربوط در مورد وضعیت خود را دستی. این اطمینان خواهد داد که شما لازم نیست مرتکب به بیش از شما می توانید استطاعت در حال حاضر.

خط پایین در از سرگیری پرداخت پس از یک تعویق دوره به پایان می رسد

وجود دارد در ابتدا برخی از سوء تفاهم در مورد چه تعویق پرداخت شامل. این تعجب آور نیست چرا که اکثریت قریب به اتفاق کانادایی خود را پرداخت هر ماه. deferrals نیست هنجار. اما تقریبا هیچ چیزی در مورد چند ماه گذشته بوده است عادی و متنوع تعویق سیاست از یک طلبکار شرکت و به بعد تنها پیچیده مسائل برای کسانی که به تعویق انداختن چند پرداخت. وجود دارد, اما همچنین گزینه های تسکین بدهی در کانادا اگر شما پیدا کنید که مهم نیست که چگونه شما crunch اعداد بودجه خود را به سادگی اجازه نمی دهد که شما برای از سرگیری پرداخت منظم. اگر شما نگران در مورد چگونه شما همیشه در مسیر بازگشت مالی رسیدن به یک غیر انتفاعی اعتباری مشاوره سازمان در منطقه خود را برای اطلاعات و راهنمایی به سهولت خود را از استرس و نگرانی.

مربوط به خواندن:

کمی شناخته شده گزینه های تسکین بدهی در کانادا

بازپرداخت بدهی اشتباهات است که شما در حفظ و در قرمز

باز کردن قفل در و صندوق های بازنشستگی RRSP

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>