“ما نیاز به جلوگیری از تجمع,’ Walz می گوید و خواستار بسته شدن در مینه سوتا, میله, رستوران ها

اعلام می آید به عنوان دولت گزارش 19 بیشتر تست مثبت برای COVID-19 افزایش مینه سوتا در مجموع به 54 مورد.

Walz امضا فرمان اجرایی نیز اختتامیه, تئاتر, موزه, ورزشگاه, جامعه, باشگاه ها و مناطق دیگر که در آن جامعه انتقال می تواند رخ دهد. او گفت: اقدام به جمع آوری و فضاهای بین سهشنبه, مارس 17 در 5 p. m. به مارس 27, می تواند کمک به محدود کردن موارد جدید. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها تنظیم شد باز باقی می ماند.

“برای ما در مینه سوتا, من قصد دارم به درخواست یک بار دیگر ما باید مردمی’ همکاری” Walz گفت. “ما نیاز به جلوگیری از تجمع ما در حال رفتن به کافه ما در حال رفتن به رستوران ما در حال رفتن به مکان های که در آن ما جمع آوری.”

Take-out, وانت و تحویل غذا گزینه می تواند ادامه Minnesota Department of کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

همچنین در روز دوشنبه مراکز کنترل بیماری توصیه می شود که دیگر نمی توان به تجمعات بیش از 50 نفر در یک فضا برای بعد از هشت هفته به کاهش گسترش یافته است. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

چندین ایالت دیگر در محل قرار داده و اقدامات مشابه در روزهای اخیر. و کسب و کار در سراسر کشور شروع به بستن درهای خود را پیش از اعلام این خبر از نگرانی است که افراد آسیب پذیر می تواند قرارداد COVID-19 در حالی که در موسسات خود را. در پاسخ به بهداشت فدرال ارشاد چند دولت محلی در منطقه در این هفته اعلام عمومی اورژانس محدود کردن دسترسی عمومی به شهرداری ساختمان رستوران ها و کافه ها.

اما نه تمام شد حمایت از فرماندار تصمیم گیری است.

“با استفاده از اختیارات اجرایی به تعطیل کردن کسب و کار خصوصی است که یک نفس بیش از حد خواهد شد که ویرانگر” دولت ایالت راجر چمبرلین R-لینو لیکس گفت: در انتشار اخبار. “من امیدوارم که فرماندار تجدید نظر کند.”

بسیاری از صاحبان رستوران در روز دوشنبه گفت: آنها پشتیبانی تصمیم گیری, اما به احتمال زیاد خواهد نیاز به کمک های قابل توجهی از دولت های ایالتی و فدرال برای حفظ مالی رسید.

به عنوان تعدادی از کسب و کار نهفته رشد با توصیه, دولت, اشتغال مقامات خواست کسب و کار را در نظر بگیرید به طور موقت مرخصی خانواده تغییر سیاست در طول این زمان و همچنین ارائه مرخصی بدون حقوق محدود کردن کارمند ساعت ارائه زود هنگام بازنشستگی و یا گزینه های موقت furloughs به تعدیل تاثیر مالی.

و آنها را تشویق کارگران به دنبال مزایای بیکاری از دولت برای جبران کاهش ساعت یا موقت بیکاری است. Walz همچنین یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه حصول اطمینان از کسانی که نمی توانند کار کنند با توجه به وقوع می توانید دسترسی به بیمه بیکاری.

وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو گرو گفت: پدر و مادر که نیاز به ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان به علت محدودیت در گزینه های مراقبت از کودک نیز می تواند درخواست برای اشتغال بیمه. بیشه گفت: فدرال فاجعه کمک وام می تواند همچنین در دسترس برای مینه سوتا کسب و کار.

مینه سوتا فروشنده انجمن در انتشار اخبار خواست مشتریان به آرام باقی می ماند و اولویت بندی موارد نیاز مبرم ترین جای احتکار مواد غذایی و یا منابع. این گروه همچنین خواسته است که به مشتریان اجازه می دهد افراد مسن خریداران و کسانی که با مسائل مربوط به سلامت به ساعت برای اولین بار در فروشگاه به ارائه فاصله بین خود و دیگران است.

همه گیر انتظار می رود به سنگ دولت در اقتصاد

Walz و اقتصادی مقامات پیش از آن در روز گفت: دولت آماده است برای اقدام در صورت نیاز به دلیل محکم که به روز رسانی دولت در اقتصاد کلان مسائل ارائه غیر منتظره به روز رسانی دوشنبه گفت: آنها انتظار دارند که اقتصاد وارد رکود اقتصادی در این بهار.

“این خبر را تایید آنچه که ما را مشکوک: وخامت شرایط اقتصادی ناشی از COVID-19 خواهد استرس مینه سوتا اقتصاد” Walz گفت. “انجام کار درست برای محافظت از خودمان و یکی دیگر — اجتماعی فاصله — سخت است در اقتصاد ما در کوتاه مدت اجرا شود اما در نهایت چیزی که مناسب است برای همه ما. در این زمان از قطعیت دولت در حال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از دولت ما این است که در بهترین موقعیت ممکن است به آب و هر آنچه که ممکن است در راه ما.”

دولت اکونومیست دکتر لورا Kalambokidis گفت: اقتصاد کشور متنوع است و که همراه با تلاش برای محدود کردن تاثیر COVID-19 در وزارت امور خارجه می تواند کمک به کسب و کار از طریق رکود اقتصادی است.

“مینه سوتا اقتصاد است سیستم ایمنی بدن به یک رکود اقتصادی آمریکا, اما مسطح منحنی COVID-19 عفونت کمک خواهد کرد که ما به عقب بر گردیم روی پای خود و بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Kalambokidis گفت.

مقامات آموزش و پرورش روز یکشنبه اعلام کرد که در ایالت مینه سوتا مدارس خواهد دید بعد از چهار شنبه, مارس 18 با آموزش از راه دور اقدامات مجموعه به نگه داشتن بسیاری از دولت 850,000 دانش آموزان در K-12 سیستم آموزش و پرورش از مدرسه تا مارس 27 در اولین.

مینه سوتا مقننه در روز دوشنبه نیز آماده برای ورود به یک ماه وقفه با کار مجموعه به آنلاین حداقل تا مارس 14. قبل از حرکت به یک تماس وضعیت قانونگذاران در شب جمعه شد و انتظار می رود تا 100 میلیون, بیمارستان, کمک های مالی اندازه گیری برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آب و هوا اقتصادی ضربه آنها می خواهم با تجربه از COVID-19.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>