بلند بود ماسک سفارشات یک اشتباه در کنار رودخانه سن برناردینو شهرستان?

Riverside County ناظران می خواستم یک مسیر روشن برای بازگشایی سریع مسیر پس از coronavirus shutdown.

بنابراین در مارس 8, آنها خواسته county سلامت عمومی افسر بلند سه دستور که فراتر رفت و دولت محدودیت — از جمله دستور به پوشش چهره و فاصله اجتماعی در مکان های عمومی که دکتر کامرون قیصر تمدید فقط روز قبل از.

“ما می خواهید برای دریافت مستقیم تراز با فرماندار بنابراین کسب و کار ما هستند و در حال اجرا هنگامی که او می گوید به” استاد راهنما: کارن اشپیگل گفت: در مارس 4 کنفرانس خبری.

همچنین در مارس 8, San Bernardino County لغو چهره خود را پوشش حکم به نفع یک توصیه که ساکنان پوشش چهره خود را.

San Bernardino County سرپرست کورت Hagman در بیانیه ای گفت که “به تعویق انداختن کمتر محدود کننده دستور دولت اجازه خواهد داد که این شهرستان برای بازگشایی کسب و کار با سرعت بیشتری به عنوان فرماندار در ادامه به استراحت استاندارد.”

دو ماه بعد داخلی COVID-19 موارد در حال افزایش هستند و بیماران تاکید بیمارستان. یک ایالت چهره-پوشش سفارش به اثر رفت ژوئن 18, اما هر دو شهرستان در دولت coronavirus لیست سازمان دیده بان. میله بسته فعالیت های داخلی در رستوران ها از wineries و کسب و کارهای دیگر هستند ممنوع و اکثر شهرستان ریورساید ساختمان ها به روی عموم بسته شده و پس از چندین کارکنان آزمایش مثبت است.

داخلی انتخاب رهبران می گویند که این حرکت مورد تصمیم گیری های دشوار و برخی نیز اشاره کرد دستياران انتخاب نه به دنبال اقدامات ایمنی. هنوز هم در حالی که coronavirus افزایش محدود نمی به Inland Empire منتقدان می گویند شهرستان رهبران بودند که بی پروا به بالابر ماسک حکم در حالی که به شدت هل دادن به بازگشایی کسب و کار.

“نیازهای عمومی عذرخواهی از هر یک از اعضای هیئت مدیره به صورت جداگانه برای افزایش مرگ و میر ناشی از بلند کردن ماسک مورد نیاز در شهرستان ریورساید,” سوزان نش از Idyllwild گفت: Riverside County هیئت ناظران ژوئن 30.

Brandon Brown, استادیار در دانشگاه ریورساید با یک پس زمینه در اپیدمیولوژی گفت: از طریق ایمیل که در پایان ماسک سفارشات “یک سیگنال برای بسیاری از مردم که خود را در خطر ابتلا COVID کم بود و ماسک و فاصله نمی شد و لازم است.”

“این شل شدن روش های پیشگیری آمد به خصوص در زمان و حتی بالاتر قرار گرفتن در معرض هنگامی که کسب و کار بازگشایی شد و بیشتر وجود دارد امکان گسترش این ویروس,” او نوشت.

ناظران در شهرستان ریورساید که در آن دستور جایگزین شد یک پیشنهاد قوی است که ساکنان پوشش چهره خود را در دفاع از اقدامات خود آمد که پس از دو روز از ماراتن جلسات عمومی و اغلب احساسی سخنرانی از ده ها تن در هر دو طرف.

سرپرستان کارن اشپیگل و کوین Jeffries با اشاره به شهرستان مورد نیاز پوشش صورت زمانی که دولت فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی تنها توصیه می شود آنها را.

“در هر لحظه مقامات در سراسر کشور ملزم به تصمیم گیری مبتنی بر اطلاعات است که آنها در دسترس به آنها را در یک لحظه معین در زمان” اشپیگل نوشت: در یک ایمیل. “… در نگاه به گذشته آن ممکن است مفید تر برای دولت را موظف اند صورت پوشش از همان آغاز به جای فقط به تازگی … اما آن را بسیار آسان به بازی شنبه-صبح کارفرمایی در این سختی و به طور بالقوه بحث تصمیم گیری است.”

Jeffries گفت: در یک ایمیل که قوانین در سراسر حوزه های قضایی مختلف گیج کننده بودند و او می خواست برای آوردن ماسک قوانین همسو با دولت است.

“دکتر قیصر به حال اجرا ماسک قوانین و قبل از دولت بود و دولت ادامه داد: امتناع از انجام یک قانون مشابه تضعیف خود ما قوانین” Jeffries اضافه شده است.

در سن برناردینو کانتی Hagman گفت: این ویروس افزایش است مربوط به آنچه اتفاق افتاده است پس از این دستور لغو شد — از جمله روز یادبود تجمعات و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“که سخت ترین منطقه ای که ما لازم نیست که کنترل بیش از آنچه که شما در حیاط خلوت خود را,” او گفت:.

دولت قوانین “تغییر بودند هر روز دیگر” و شهرستان نمی خواهید برای متوقف کردن کسب و کار از بازگشایی مجدد Hagman, گفت:, و اضافه کرد که ماسک های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها شده اند تاکید کرد که اقتصاد بازگشایی شد.

قیصر و کیم Saruwatari رودخانه شهرستان بهداشت عمومی مدیر خود را نسبت شهرستان افزایش به تعطیلات آخر هفته تجمعات مختلف مردم در خانواده ها که نمی پوشیدن ماسک یا فراموش اجتماعی فاصله.

کسب و کار مانند میله که در قرعه کشی جمعیت از مردم صحبت کردن با صدای بلند و بدون ماسک در حال لکه های نخست به گسترش این ویروس Saruwatari و قیصر گفت. در حالی که بسیاری از معترضان “آیا پوشیدن پوشش صورت و فاصله مناسب به عنوان توصیه می شود … بسیاری از نیست” قیصر گفت: ژوئن 30.

قیصر چه county سرپرستان خواسته و لغو ماسک خود را اما او ساخته شده است که ممکن است مورد 5 برای قیمومیت و دیگر پس از-لغو سفارشات در دوره های گلف و کوتاه مدت اجاره کرد و گفت آنها “در خدمت یک هدف به عنوان بخشی از یک پاسخ به یک بحران بی سابقه ای.”

ممکن است شاهد روزهای بهتری

ریورساید و سان برناردینو شهرستان بودند در شکل بهتر در زمانی که آنها به دولت اجازه بازگشایی به سرعت بیشتر. هر دو واجد شرایط از آنجا که آنها ملاقات معیار در مورد رشد و بستری شدن در بیمارستان و دیگر مناطق و ثابت خود را در بیمارستان می تواند آب و هوا یک COVID-19 خروش.

در آن زمان مقامات داخلی صحبت از نیاز به بازگشایی کسب و کار idled توسط مارس 19 ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

وجود خوش بینی به دلیل COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به حال افزایش یافته است از اواسط ماه مارس که دکتر جفری لئونگ شهرستان اجرا ریورساید دانشگاه نظام سلامت گفت: 22 مه بود “بسیار خبر خوبی است.” زمانی که فروشگاه های خرده فروشی و مراکز و ناهار خوردن در رستوران ها پاک شد به بازگشایی در شهرستان ریورساید آن رای مثبت برای COVID-19 تست شد 2 درصد به 4 درصد. امروز این نرخ در حدود 16 درصد Saruwatari گفت: سرپرستان سه شنبه.

از شب جمعه, جولای 10, Riverside County شد با استفاده از 100 ٪ از آن مجوز تخت های مراقبت ويژه و بيمارستان بودند تبدیل به طور منظم بیمارستان تخت ICU استفاده county سخنگوی بروک Federico گفت. همچنین او گفت: یکشنبه, 10 شهرستان را 17 حاد در بیمارستان مراقبت بودند در بالا و یا مراقبت ويژه ظرفیت.

Riverside County سرپرست چاک واشنگتن اشاره کرد که کلانتر چاد بیانکو رسمی انتخاب می شوند که نمی توان از کار اخراج شده توسط هیئت مدیره علنا گفت او نمی خواهد اجرا شهرستان صورت-پوشش سفارش.

واشنگتن گفت: از زمانی که هیئت مدیره به اتفاق آرا خواسته قیصر به لغو دستور او امیدوار است “همه می دیدن ما قادر به اجرای (منظور) در حال حاضر, بنابراین لطفا به ما کمک کنید با انجام درست.”

و او امیدوار کسب و کار خواهد بازگشایی ایمنی و ساکنان را به اقدامات احتیاطی. ترین — و نه همه — انجام داده اند تا او گفت:.

“متاسفانه برخی از مردم را دیدم بازگشایی نیست که ما در نظر گرفته شده به عنوان یک تدریجی و کم خطر, فعالیت, واشنگتن گفت. “بسیاری از مردم — به خصوص جوانان — را دیدم آن را به عنوان” بساز ما رایگان به بازگشت به راه ما بودند.'”

ناخواسته نتایج ؟

هر چند اشپیگل و سرپرست V. مانوئل پرز حمایت دستور کار آیتم است که به نام قیصر به او دستور پرز در مصاحبه ای گفت: او می خواست برای حفظ ماسک قیمومیت اما فاقد هیئت مدیره رای به انجام این کار.

“هنگامی که ما نقل مکان کرد که در (مورد) به جلو ما می خواستیم به یک مکالمه قوی گفت:” پرز که رای با چهار نفر دیگر از سرپرستان به درخواست قیصر به لغو سفارشات. “این تنها راه ما می تواند بشنود از همه طرف.”

پرسید: اگر او می خواهم هر چیزی را متفاوت واشنگتن سابق Temecula عضو شورای مراجعه کننده به یک تصویر او را دیدم از شهر کالیفرنیا با مردم بسته بندی شده بودند که نه اجتماعی فاصله. این چیزی است که ناظران در نظر گرفته شده است.

“چه مرحله می تواند ما را بیش از ؟ وجود ندارد یک” واشنگتن گفت. “لطفا شرکت نمی, در رفتار مخاطره آمیز از آنجا که اگر شما ما را به مراحل عقب و که در آن ما در حال حاضر.”

Jeffries نوشت که او “دست کم گرفت چگونه بی خیال برخی از درمان این وضعیت است. من هم دست کم گرفت که چگونه به سرعت دیگران خواهد بود مایل به قربانی کردن خود از حمایت قانون اساسی.” او گفت: حقوق مردم حفظ شود در حالی که همچنین زیر را “ساده و در مرحله عقل سلیم.”

اشپیگل نوشت که او تا به حال به او وزن ترکیبات’ عاطفی و فیزیکی و معنوی و اقتصادی و سلامت آن است که زمان به جلو حرکت کند.

“به جای تمرکز بر اینکه آیا یا نه ما می تواند و یا باید انجام شود چیزی متفاوت من خواهد همه را تشویق به تمرکز بر چگونه ما می توانیم با هم کار کنند در یک تولیدی مشترک و مسالمت آمیز شیوه ای برای رسیدن به دوام و راه حل های پایدار در حالی که تمرکز کمتر بر مبارزه و پاره کردن یکدیگر را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>