W. Kamau Bell را ‘ایالات Shades of America” را برمی گرداند — که ما به آن نیاز ترین

اوکلند مبتنی بر سیاسی-اجتماعی کمدین W. Kamau Bell میگه کابل TV series “ایالات سایه آمریکا” است و جایی برای “دشوار مکالمات.” پس از آن جای تعجب نیست که او معتقد است این برنامه حیاتی تر از همیشه است.

به عنوان امی و برنده سری آماده برای راه اندازی یک پنجم فصل سی ان ان در جولای 19, تظاهرات و بحث بیش نژادی و بی عدالتی و نقص در دموکراسی آمریکایی اتفاق می افتد در سراسر یک قطبی ملت است. در نقش خود به عنوان “ایالات سایه” میزبان بل ماموریت برای کشف جوامع در سراسر کشور و گرفتن احساس برای چالش هایی روبرو هستند.

در طول راه به او نشان داده است تمایل به گام خارج از منطقه راحتی خود را — به عنوان یک فصل 1 هم با اعضای Ku Klux Klan ثابت می کند.

در روز یکشنبه standout برتر بل به بررسی سفید برتری و نژادپرستی نظاممند از طریق لنز پیتسبورگ و محلی آن سیاه و رهبران و فعالان است. او همچنین بازدید با خاخام از درخت زندگی که در آن کنیسه 11 نمازگزاران ضرب گلوله کشته شدند در سال 2018 توسط یک سفید supremacist. در میان مصاحبه خود افراد هستند سی ان ان خبرنگار سارا Sidner که گزارش های گسترده در آمریکا و نژادی تقسیم و مادرش جانت Cheatham بل یک محقق و نویسنده است که هنگامی که مشغول به کار در آفریقا و آفریقایی-آمریکایی مطالعات برنامه در دانشگاه استنفورد.

بل به تازگی در زمان برخی از زمان به بحث در مورد “ایالات سایه” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جعلی مجسمه ها و دولت از روابط:

Q: “ایالات سایه” معمولا آغاز بکار نزدیکی پایان ماه آوریل است. با تمام چیزهایی که اتفاق می افتد به شما شده است antsy به عقب بر گردیم در هوا ؟

یک: سی ان ان است که شبکه شما به نوبه خود به زمانی که شما نیاز به پیدا کردن آنچه در جریان است — حتی اگر شما با آن موافق. فهمیدم که آنها تا به حال به نگه داشتن نورد با اخبار است. بنابراین ما در برزخ در حالی که خوب است.

س: اما در حال حاضر شما آماده برای رفتن و به شما گفته ام شما بسیار افتخار از این قسمت برای اولین بار. به ما بگویید چرا.

یک: من هرگز مشغول به کار در یک قسمت به عنوان این. ما به پایان رسید فیلمبرداری در فوریه اما تا به حال به نگه داشتن در حال تغییر همه چیز را به عنوان اخبار منتقل شده است. و چون از COVID, ما همه جدا شده و جداگانه در شهرستانها. پس از آن بسیاری از کار سخت و آن را بی دست و پا اما ما نگه داشته و هل دادن آن را تیز و فوق العاده به موقع. … به علاوه ما قادر به دریافت ‘آقای راجرز آهنگ تم در آن وجود دارد!

س: شما هم هیجان زده بود به کار با یک تولید جدید شرکت — نقطه صفر صفر تولید, Inc., که آیا Anthony Bourdain را در سی ان ان. چرا تغییر ؟

یک: من به کار با آنها را زمانی که من یک قسمت با تونی در کنیا (2018) و من همیشه تحت تاثیر مسائل خود را. آنها بهترین افرادی که در انجام این نوع از تلویزیون است. آنها می آیند از بیشتر از یک فیلم مستند چشم انداز از یک واقعیت تلویزیون چشم انداز. خود را نشان می دهد بیشتر احساس سینمایی و هنری و من دوست دارم که. با ما نشان می دهد من می خواهم به شما چیزی یاد بگیرند و من همچنین می خواهم شما را به “ایست!”

س: ما یک احساس گذرا برای فصل 5. چه می توان انتظار داشت ؟

یک: هنگامی که ما نشان می دهد با این نسخهها کار به خوبی آن را احساس می کند مانند ما به نوعی پیش بینی آینده حتی اگر ما تن به تن قسمت ماه پیش. و این چیزی است که آن را احساس می کند مانند این فصل است. ما یک قسمت که به نظر می رسد در مستقل کشاورزی — یک موضوع است که بحث های زیادی در مورد طول COVID بیماری همه گیر. ما همچنین بررسی سیاه وال استریت و ایده ای در ایران — موضوعات که بدست مقدار زیادی از توجه در دوران سیاه زندگی مهم است. و ما باید یک قسمت بر بی عدالتی در سیستم مدارس دولتی … من آرزو می کنم این مشکلات حل خواهد شد هم زمان با حملات هوایی اما به نظر نمی رسد اتفاق می افتد.

س: شما به عنوان منعکس کننده آنچه اتفاق افتاده پس از مرگ جورج فلوید شما هر بیشتر امیدوار است که تغییر مثبت می تواند رخ می دهد ؟

یک: آن است جذاب به دیدن این نوع از مکالمات است که اتفاق می افتد در رسانه ملی و به طور منظم در میان مردم سفید — و نه فقط منطقه خلیج لیبرال. واقعیت این است که این گفتگو در مورد سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی است که در باز باعث می شود من احساس خوبی است. اما من تنها بود واقعا امیدوار اگر ما همه چیز را ببینید در واقع تغییر در فرهنگ است. و حتی اگر (جو) بایدن برنده در ماه نوامبر هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام. ما قادر خواهید بود را به یک نفس اما پس از آن ما مجبور به بازگشت به کار. با مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد بدون در نظر گرفتن یک نفس. شما حتی نمی توانید خواب.

من آرزو می کنم آن را ندارد مرگ جورج فلوید و بسیاری دیگر برای مردم را به دیدن چگونه شکسته سیستم است. اما در حال حاضر که ما شاهد مشکلات همه ما باید سعی کنید به انجام بیشتر (به تعمیرات). ما نمی توانیم فقط تغییر آواتار ما بر ما Facebook pages.

س: بسیاری از آنها با اشاره به نسل جوان به عنوان نشانه ای از امید و گفت: جوانان ما به ارمغان خواهد آورد در مورد تغییر است. اما در بازکن فصل وجود دارد یک بخش در مورد وب سایت های خاص که هدف سرخورده کودکان عادی و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی. این بسیار تکان دهنده است.

یک: اگر مارتین لوتر کینگ زنده بود امروز او خواهد بود 91. بنابراین شما شکل است که بسیاری از افرادی که از او متنفر بودم هنوز هم در اطراف. آنها فقط یاد گرفته به نگه داشتن آرام تر. واضح است که ما هنوز بچه ها مطرح می شود نژادپرستان و این مایوس کننده است. بچه ها امروز در حال تغذیه بیشتر نفرت در هر پوند (از طریق رسانه های اجتماعی) از هر نسل قبل از آنها. …

از سوی دیگر ما ضد (که بخش) با یکی در مورد یک سازمان در پیتسبورگ (1Hood رسانه ای) کار کردن با بچه ها و نشان دادن آنها چگونه به تغییر روایت است. بنابراین خوب است کاری که انجام شده توسط جوانان امروز و من هیجان زده است.

Q: چگونه بزرگ شد و آن را به مادر خود را در باز کردن قسمت?

یک: این خنده دار است. پس ما شروع به او شده است گفت: “زمانی که من می خواهم به نشان می دهد؟” آن را به نوعی تبدیل به یک شوخی در حال اجرا. آن را مانند من می خواهم برای شروع به قرار دادن تمام دوستان و بستگان من در نشان می دهد. اما او برخی از چیزهای زیادی برای گفتن و من فکر می کنم بسیاری از مردم خواهد بود قادر به ارتباط با او. علاوه بر این که آن را می دهد بینندگان احساس برای من از کجا آمده. این نمایش وجود ندارد و بدون او.

س: شما کجا ایستاده در کل پاره-کردن-از-مجسمه جنجال?

یک: در واقع من نمی دانم اگر کسی سزاوار یک مجسمه — به جز شاید بروس لی (خنده). من همیشه فکر می کردم این عجیب و غریب بود که ما برای ساخت مجسمه به مردم است. این معنا ندارد به من — و قطعا آن معنا ندارد به مجسمه هر کسی که درگیر در تجارت برده.

به علاوه تقریبا همه از این مجسمه ها اختصاص داده شده به مردان سفید پوست. از کجا اپرا مجسمه ما رو می خواستم ؟

س: با توجه به افتضاح سال 2020 شده است — با همه گیر مصیبت ، — آن مشکل تر می شود خنده دار است ؟

A: نه واقعا. برخی از مردم ممکن است فکر می کنم من هستم اما این موضوع دیگری است. … من یک کمدین و طنز است که چگونه من روند جهان است. این که چگونه مغز من کار می کند. اگر هر چیزی, آن را سخت تر تلاش برای نگه دارید تا با تمام چیزهایی که خنده دار در مورد.


W. KAMAU BELL

چه: خالق و مجری “ایالات سایه آمریکا با W. Kamau Bell”

زمان: 10 p. m. در ژوئیه 19

که در آن: سی ان ان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>