فولکس واگن هند معرفی لیزینگ انعطاف پذیر گزینه های تامین مالی به فروش درایو میان COVID-19

دهلی نو: فولکس واگن هند روز چهارشنبه معرفی گزینه های اجاره و انعطاف پذیر ابزار تامین مالی برای خرید وسایل نقلیه خود را با هدف به درایو فروش در بازار توفان COVID-19 اختلالات.
تحت آن omni-کانال mobility solutions شرکت یکپارچه ‘قدرت اجاره’ — “پرداخت-برای-استفاده از’ مدل کامل با صفر کردن طرح پرداخت — با فولکس واگن امن است که اجازه می دهد تا مشتریان به خرید یک Vento یا Tiguan Allspace مدل انعطاف پذیر پرداخت و کم EMI از جمله پوشش بیمه برای تصدی سه یا چهار سال.
اظهار نظر در omni-کانال تحرک و ابتکار فولکس واگن خودروهای سواری هند مدیر Steffen نزدیک گفت: “با حاکم شدن وضعیت اقتصادی ما در فولکس واگن می خواهم برای ارائه به مشتریان مالی prudency از طریق ما omni-کانال تحرک برنامه است.”
فولکس واگن امن و قدرت و اجاره طرح های ارائه به مشتریان قدرت و استقلال برای خرید مورد علاقه خود را فولکس واگن در یک بدون هیچ زحمتی رایگان تماس با ما و digitalised شیوه او اضافه شده است.
در زمان سناریو در جایی که در دسترس فرد تحرک رو به رشد است و این راه حل را در کاهش فشار مالی بر روی مشتریان این شرکت اضافه شده است.
از طریق فولکس واگن قدرت اجاره یک مشتری می تواند دسترسی به تمام فولکس واگن BS-VI اتومبیل و فایده “پرداخت-برای-استفاده از’ مدل کامل با صفر پرداخت اجاره کم هزینه, پوشش بیمه و انعطاف پذیر نگهداری از گزینه های متنوع در سراسر دوره تصدی دو, سه و چهار سال در این بیانیه گفت.
مشتریان خواهد شد و باید این گزینه برای هر دو مرطوب اجاره خشک یا اجاره نامه. در حالی که مرطوب اجاره را پوشش می دهد تمام هزینه های نگهداری و ارائه می دهد خرید در بازار ارزش خودرو; تحت خشک و اجاره مشتری را مجبور به تحمل هزینه نگهداری و خرید دوباره در دسترس خواهد بود تنها در یک از پیش تعیین ارزش.
قدرت اجاره و همچنین قادر می سازد مشتری ارتقا به دیگر فولکس واگن مدل فایده مزایای مالیاتی بسته به شرایط مالی مشتری تنظیمات در حالی که ارائه سودآور خرید-بازگشت/حفظ گزینه های آن اضافه شده است.
به عنوان بخشی از فولکس واگن امن مشتری را نیز تضمین شده دریافت مقدار باقی مانده همراه با تضمین خرید گزینه. مشتری نیز ممکن است انتخاب کنید برای حفظ ماشین/ارتقا به مدل های دیگر با تشکیلات جدید بکار تجاری گزینه های در دسترس از فولکس واگن خدمات مالی این شرکت اعلام کرد. (سازمان)

مقاله قبلیدولت گسترش BPCL پیشنهاد مهلت ژوئیه 31

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>