Vidya Balan را برای اولین بار تولید ‘Natkhat’ به اکران دیجیتال فیلم متحرک

بمبئی: بازیگر Vidya Balan در اولین فیلم کوتاه “Natkhat” انتخاب شده است تا جشنواره فیلم بمبئی به آن برتر جهان در “ما یکی: جهانی جشنواره فیلم’ در ژوئن 2.

این فیلم که همچنین ستاره Vidya, آدرس مردسالاری و سمی مردانگی در حالی که برخورد با مسائل مختلف از جمله نابرابری جنسیتی و تجاوز به عنف و فرهنگ خشونت خانگی.

Vidya گفت: با توجه به “غیر قابل تصور و ذهن بیحس کننده COVID-19 بحران” در حالی که جشنواره های فیلم در سراسر جهان لغو شده اند دیجیتال جشنواره مانند ما یکی است به عنوان یک امید برای بینندگان و فیلمسازان.

“من واقعا خوشحال و هیجان زده به نمایش گذاشتن فیلم ما در این پلت فرم. ‘Natkhat’ بسیار ویژه فیلم به دلیل این آدرس چیزی است که بسیار مربوط در این زمان در حالی که همچنین ارائه یک پیام قوی” این بازیگر در بیانیه ای گفت.

تولید و سازماندهی شده توسط نیویورک ترایبکا شرکت 10 روز دیجیتال جشنواره فیلم فجر را بر روی یوتیوب میزبانی و گناهانى برنامه نویسی از 20 جشنواره از جمله کسانی که در بمبئی برگزار شد, برلین, جشنواره, ونیز, ساندنس, تورنتو, نیویورک, و BFI London.

این فیلم را شرکت تولید کننده رونی Screwvala گفت: طرح های مانند ما یکی هستند “واقعا ساخت یک تفاوت” با گرد هم آوردن مردم و حتی در طول این بار تلاش.

“این کمک های مالی از این جشنواره را به سازمان بهداشت جهانی و من خوشحال هستم که فیلم ما در حال رفتن به نمایش در چنین پلت فرم. این یک افتخار برای ما,” او اضافه شده است.

نوشته شده توسط Annukampa سخت و Shaan Vyaas با تولید کاردانی Sanaya Irani Zohrabi, “Natkhat” است که به کارگردانی Shaan Vyas. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>