USC quarterbacks – که در فهرستی در بازار و در راه

آن بوده است مشغول تقویم سال برای quarterbacks متصل به USC فوتبال برنامه با تغییرات در استارت نقل و انتقالات بازده تعهدات و وعده تغییر. آن مقدار زیادی از چرخش برای یکی از معتبر ترین موقعیت خود را در فوتبال کالج است.

در اینجا نگاهی که در آن USC است کارفرمایی وضعیت می ایستد ورود به تابستان:

در فهرست

بزرگترین و مهم ترین نام در این لحظه است کدن Slovis افزایش دانشجوی سال دوم است که در زمان سالن بزرگ توسط طوفان در 2019. در حالی که وجود خواهد داشت یک کارفرمایی رقابت هیچ ماده دیگری است که در این اردوگاه سقوط Slovis است که پیش بینی استارت پس از عملکرد خود به عنوان یک درست دانشجوی سال اول.

با توجه به Pro Football Focus Slovis آگهی همه بازگشت quarterbacks سراسر کشور با هشت تکمیل پرتاب 40-به علاوه متری downfield در سال 2019. او انداخت پایین ترین نرخ uncatchable نادرست می گذرد در سال گذشته حتی کمتر از Heisman برنده جو نقب زدن و آلاباما توا Tagovailoa. و او تا به حال بالاترین تک اتمام فصل در صد بر می اندازد 20-plus متری downfield برای هر کارفرمایی پس از سال 2016.

اما فراتر از Slovis است که از آن می شود نازک برای USC. خود را پشتیبان گیری مت فینک تنها دیگر بورس کارفرمایی که قفل شده است و برای سال 2020 فصل است. فینک تحت تاثیر قرار در برابر یوتا که Slovis رفت و با یک ضربه مغزی فصل گذشته اما تلاش بقیه فصل. ارشد از گلندورا بالا که تقریبا قبل از انتقال به فصل گذشته قبل از امید بستن برای ماندن در کالیفرنیای جنوبی به پایان رسید 2019 با 65.9 درصد تکمیل با چهار TDs و پنج interceptions.

فراتر از Slovis و فینک USC اضافه کردن Vanderbilt گراد انتقال Mo حسن به عنوان یک پیاده روی در برای سال 2020 است.

در بازار

JT Daniels نشده پرتاب یک پاس برای USC پس از پاره شدن خود را در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2019, درب بازکن, پاکسازی راه را برای Slovis. و سابق Mater Dei بالا ستاره ممکن است هرگز دیگر پرتاب عبور برای تروجان ها.

2018 استارت وارد انتقال پورتال ماه گذشته برای کشف گزینه های خود را با دیگر مدارس است. اما دانیلز و سر مربی رس Helton نگه داشته, درب, باز, برای امکان این اشتباه دوم اقامت در USC اگر او دوست ندارد هیچ یک از امکانات دیگر. این واقعیت است که Daniels می تواند به نشستن در یک فصل پس از NCAA به تعویق افتاد یک بار انتقال چشم پوشی می تواند نقش مهمی در تصمیم گیری خود را.

یکی سابق Trojan QB خاموش است بازار در حال حاضر به عنوان جک سیرز در نهایت متعهد به Boise State پایان نه ماه فرایند انتقال پس از سقوط به چهارم در USC عمق نمودار پاییز گذشته.

در راه

USC یکی کارفرمایی تعهد اما آن گوهر تاج از آن 2021 استخدام کلاس.

لا هابرا بالا را جیک گارسیا 6-پا-2, 188-پوند چشم انداز که متعهد به تروجان ها در ماه سپتامبر پس از مدت کوتاهی مادر Dei برایس جوان بدبختانه تعهد خود را از USC به Alabama.

گارسیا به اتمام 70 درصد از خود عبور می کند به عنوان یک کاربر برای 2,301 متری و 25 touchdowns در نه بازی. او شناخته شده است به عنوان یک جیب رهگذر که برداشت USC ارائه می دهد بیش از آلاباما, Auburn, LSU و ایالتی آریزونا.

جوان تلنگر به جزر و مد قرمز در سمت چپ USC بدون هیچ کارفرمایی مرتکب در آن سال 2020 کلاس. این بدان معناست که این تروجان ها به دنبال اضافه کردن دو QBs در سال 2021 یک واقعیت است که نه می ترسم گارسیا. Alemany بالا را Miller خزه یک گزینه است. چهار ستاره چشم انداز نگه داشته است USC در چهار نهایی همراه با UCLA, LSU و Alabama.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>