ما خواستار عدالت از پاکستان برای روزنامه نگار مروارید را وحشیانه قتل

واشنگتن/اسلام آباد, مه 4:
ما را دوباره در معرض عموم پاکستان به دنبال عدالت برای قتل روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل روز پس از خانواده اش ثبت درخواست قبل از دیوان عالی کشور در برابر حکم دادگاه در استان سند که تبرئه نخست متهم و انگلیسی-متولد بالا القاعده, رهبر, احمد عمر سعید شیخ و سه نفر دیگر در این مورد.
مروارید 38 ساله و جنوب آسیا و رئیس دفتر وال استریت ژورنال ربوده شد و سر بریده او در حالی که در پاکستان در حال بررسی یک داستان در سال 2002 به اتهام ارتباط بین کشور های قدرتمند سازمان جاسوسی آی اس آی و القاعده است.
در مارس 2, دو قاضی سند دادگاه عالی نیمکت لغو حکم اعدام 46 ساله القاعده, رهبر, شیخ بود که به اعدام محکوم شده در ربودن و قتل مروارید در سال 2002. او شده است در زندان برای 18 سال گذشته.
دادگاه نیز تبرئه سه نفر از دستیاران – Fahad نسیم, Salman Saqib و شیخ عادل – خدمت احکام زندگی در این مورد. نیمکت اعلام کرد این حکم در تجدید نظر ثبت شده توسط چهار مجرم 18 سال پیش.
“در آستانه روز جهانی آزادی مطبوعات ما افتخار میراث نگار دانیل پرل. ما قدردانی از دولت پاکستان 4/22 درخواست برای بازگرداندن گناه در برابر حکم daniel’s, قاتلان, در حال حاضر buttressed توسط پر از مروارید خانواده قبل از درخواست تجدید نظر دیوان عالی کشور” دولت برای جنوبی و مرکزی وزارت امور خارجه و آلیس چاه توییتی در روز یکشنبه.
در آوریل 22, پاکستان, Sindh دولت به چالش در دادگاه عالی بالا استان دادگاه حکم که تبرئه شیخ و سه نفر دیگر در ربودن و قتل مروارید. و در آوریل 28, دولت خواست اولیه شنوایی.
در مه 2 پدر و مادر از مروارید پرونده تجدید نظر به دیوان عالی پاکستان به دنبال واژگونی سند بالا حکم دادگاه که لغو محکومیت چهار مرد در پسر آدم ربایی و قتل. دو کیفری دادخواست واصل شده اند توسط وکیل مشهور فیصل Siddiqi از طرف پدر و مادر – اموزش مروارید و Judie مروارید – در برابر تبرئه و آزادی این چهار متهم کرده است.
“تصمیم سند دادگاه عالی به رایگان مردان در قتل دانیل پرل کامل سقط جنین از عدالت…,” وکیل گفت.
با توجه به درخواست سند بالا دادگاه شکست خورده است به یاد داشته باشید که این یک قتل بی رحمانه به عنوان یک نتیجه از تروریسم بین المللی و اصل استاندارد اثبات و همچنین بهره مندی از شک و تردید در مورد تروریسم بین المللی به توان نگه داشتن در این زمینه است که ماهیت و نوع شواهد در دسترس در چنین تروریسم موارد نمی توان برابر با موارد مربوط به غیر تروریسم جنایات است.”
ماه گذشته وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo نیز نصب شده فشار بر پاکستان خواستار عدالت برای قتل روزنامه نگار آمریکایی مروارید.
“ایالات متحده خواهد نکنید که دانیل مروارید” Pompeo توییتی در آوریل 3.
“ما همچنان به افتخار میراث خود را به عنوان یک روزنامه نگار شجاع و خواهان عدالت برای قتل بی رحمانه,” او گفت:.
مروارید قتل صورت گرفت و سه سال بعد از شیخ همراه با جیش-e-محمد رئیس مسعود ازهر و مشتاق احمد Zargar منتشر شد توسط هند در سال 1999 و با توجه به عبور امن به افغانستان در ازای حدود 150 مسافر ربوده هواپیمایی هند پرواز 814. او در خدمت یک زندان در هند برای آدم ربایی از گردشگران غربی در کشور است. (PTI)

مقاله قبلیSukhpreet کیسه موقعیت 1 در داستان سرایی رقابت
مقاله بعدیمقابله با چالش های جهانی با توجه به COVID مطرح جهانی حکومت بیآنکه: Akbaruddin

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>