UCLA و سافتبال ستاره راشل Garica, بابا Nickles به تعادل دانشگاهی آموزش المپیک در ’21

خارج از میدانی و نه بیش از حد بسیاری از ورزشکاران دانشگاهی به تجربه رقابت در بازی های المپیک هفته پس از آنها نتیجه گیری خود را زمان به عنوان یک NCAA ورزشکار.

دانشگاه UCLA و سافتبال (persian) ستاره ای دوتایی از پارچ راشل گارسیا و ابزار بازیکن بابا Nickles را به انجام درست آن است که آنها بازگشت به وست وود در سال آینده نه تنها برای خود مربوطه ارشد فصل اما به پایان آموزش با تیم ایالات متحده آمریکا و رقابت در توکیو بازی های المپیک تابستان آینده.

“[این] فوق العاده هیجان انگیز قادر به انجام هر دو نشان دهنده هر دو تیم و فقط پایان [و] بیرون رفتن از این در سال گذشته با صدای” گارسیا گفت.

در پنج شنبه, مه 7 تیم ایالات متحده آمریکا اعلام کرد سه دانشگاهی, بازیکنان, گارسیا, Nickles و Dejah Mulipola خواهد بود بازگشت به مربوطه کالج, تیم 2021 فصل در حالی که هنوز باقی مانده بخشی از ایالات متحده, تیم ملی فهرستی برای بازی های المپیک است.

Mulipola, یک جالب از باغ بیشه را Pacifica بالا خواهد بازگشت به آریزونا برای تکمیل او فصل ارشد با Wildcats سال آینده.

“من واقعا ستایش [در ایران] مربی [کن] Eriksen و ایالات متحده آمریکا و سافتبال برای اینکه قادر به اجازه می دهد برای این دختران به انجام هر دو” UCLA مربی کلی Inouye-پرز گفت. “سه دانشگاهی ورزشکاران در حال رفتن به جلو دانستن آنها باید به طور منظم آموزش معمول قادر به رقابت هر دو در offseason اگر ما که در این فصل به طور منظم در برابر سطح بالاتر رقابت خواهد کرد که آنها را در یک موقعیت به بهترین خود را.”

هر سه بازیکن redshirted 2020 دانشگاهی فصل به عنوان آنها بازی با تیم ایالات متحده آمریکا در قبل از بازی های المپیک “ایستاده در کنار او تور” این زمستان. تیم سفر در سراسر کشور برای بازی های مختلف دانشگاهی و باشگاه سافتبال تیم از جمله رو آریزونا در فوریه. 18 و UCLA در فوریه. 23. پس از 15 بازی خود را برنامه ریزی 66 بازی, تیم, ایالات متحده آمریکا لغو باقی مانده از تور خود را در اوایل ماه آوریل به دلیل coronoavirus همه گیر تعویق انداختن بازی های المپیک است.

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها اطراف 2021 پیش فصل و فصل به طور منظم گارسیا و Nickles طرح در رقابت هر دو با UCLA و ایالات متحده آمریکا در طول سال.

هنگامی که و اگر تیم ایالات متحده آمریکا تلفنی آنها را به اردوگاه های آموزشی و بازی ها UCLA را حمایت از آنها در زمان مصرف به دور از برونز’ برنامه به بهترین آماده سازی برای بازی های المپیک با تیم ملی. بازیکنان بر این باورند که با هر دو برنامه کمک خواهد کرد که آنها را آماده برای بازی و حتی بیشتر.

“تا آنجا که دانشگاه های ما مربیان ما باید بهترین مربیان را قادر به آماده سازی ما برای بازی های المپیک, به نظر من, و من فقط فکر می کنم که آن را فقط عالی است قادر به آماده شدن با یک گروه از دختران و مربیان است که ما شده ایم با قبلی ما سه یا چهار سال در کالج” Nickles گفت.

گارسیا و Nickles خواهد شد دوباره یک برونز’ فهرستی که باقی خواهد ماند عمدتا از همان سال 2020 فصل با مناظر در بازگشت به کالج زنان جهان سری پس از پیروزی 2019 قهرمانی ملی.

“ما تجربه بزرگ ما قهرمانی تجربه” Inouye-پرز گفت. “فرهنگ ما قوی است هر کس قرار داده است این برنامه برای اولین بار قبل از اینکه خود را فردی می خواهد اما توانایی دفاع از عنوان ما و راشل و بابا برگشت بودند که یک بار دیگر دلایل بزرگ چرا ما برنده بزرگ وجود دارد انرژی در UCLA و سافتبال در حال حاضر.”

برونز به پایان رسید کوتاه 2020 فصل رتبه شماره 1 در این کشور توسط NFCA و USASB با 25-1 رکورد پس از nonconfernce بازی. UCLA نیست برای شروع Pac-12 بازی قبل از coronavirus همه گیر لغو مانده از این فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>