دو ISJK طالب در Shopian

Excelsior خبرنگار

سرینگر, مارس 25: دو شبه نظامیان “دولت اسلامی” جامو و کشمیر (ISJK) کشته شدند در یک برخورد در Damhal Hanjipora منطقه در جنوب کشمیر را Kulgam منطقه بود ،
نیروهای امنیتی از جمله 34 RR CRPF و Kulgam محاصره پلیس Damhal Hanjipora منطقه در ورودی خاص در مورد حضور داعش در این منطقه در اوایل امروز.
آنها به دام افتاده دو شبه نظامیان در روستا و خواسته آنها را به تسلیم. آنها آتش گشودند که انتقام نیروهای امنیتی تحریک روبرو می شوند که در آن دو شبه نظامیان کشته شدند.
پلیس گفت که شناسایی و وابستگی کشته شدن شبه نظامیان است که مسلم و قطعی نیست.
منابع گفت که آنها شناسایی شده اند به عنوان عادل احمد ونی نام مستعار ابراهیم پسر عبدالحمید ونی از بررسی Ramnagri در Shopian منطقه و شاهین بشیر Thokar پسر بشیر احمد Thokar ساکن Pandochan در Shopian منطقه. ونی فعال بود از دسامبر 2017 و Thokar از ماه اوت سال 2019. یک تپانچه و یک نارنجک دستی کشف شد از اختیار خود.
“متهم مواد از جمله سلاح و مهمات بدست آمده از سایت روبرو می شوند. همه این مواد گرفته شده اند به پرونده برای تحقیقات بیشتر و به کاوشگر خود را به همدستی در ترور جنایت” پلیس گفت:.
“با توجه به تلاش های پلیس و نیروهای امنیتی آن را تمیز عملیات و هیچ وثیقه آسیب قرار گرفت روبرو می شوند. در این ارتباط مورد صنوبر شماره 25/2020 تحت مربوطه بخش از قانون می ایستد ثبت شده در ایستگاه پلیس Manzgam و تحقیقات آغاز شده است”, پلیس گفت:.
آنها با درخواست از مردم برای همکاری با پلیس تا این منطقه به طور کامل بررسی و پاک از تمام مواد منفجره ،
وجود دارد جزئی درگیری در برخورد سایت که در آن پنج نفر مجروح شدند.
در ضمن اینترنت تلفن همراه به حالت تعلیق در آمد در Shopian منطقه به عنوان اقدام احتیاطی.
اجساد این نظامیان بودند تحویل به خانواده ها برای آخرین مناسک اما گرفته شده توسط پلیس برای دفن به طوری که برای جلوگیری از جرم جمع آوری است.

مقاله قبلیJ&K, شمال, مدیریت, تاج بهتر از بسیاری از ایالت ها/UTs: Dr Jitendra
مقاله بعدیارتش Lt BSF Insp, 2 CRPF jawans روزنامه نگار در میان 46 بیشتر تست COVID +ve در جامو 11 درمان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>