توییتر مدیر عامل شرکت می گوید کارکنان از خانه کار می کنند به طور دائم

توسط سارا Frier بلومبرگ

توییتر به شما اجازه کارکنان از خانه کار می کنند به طور دائم حتی پس از مقامات بهداشت اجازه می دهد که کارگران برای بازگشت به دفاتر خود در هنگام خطر از Covid-19 شیوع محو می شود.

در ایمیل ارسال شده به کارکنان سهشنبه, مدیر ارشد اجرایی جک دورسی گفت: San Francisco-شرکت بر اساس بعید است که برای باز کردن دفاتر خود را قبل از سپتامبر اما حتی زمانی که شرکت می کند بنابراین بیشتر کارکنان می توانید از هر کجا که می خواهید. Buzzfeed قبلا در سیاست.

“اگر کارکنان ما در یک نقش و موقعیتی است که آنها را قادر به کار از خانه و آنها می خواهند برای ادامه به انجام این کار برای همیشه ما را که اتفاق می افتد” توییتر گفت: در پست. “اگر نه ما دفاتر خود را گرم و استقبال خودشان با برخی از اقدامات احتیاطی اضافی هنگامی که ما احساس می کنیم آن را ایمن می گرداند.”

این شرکت با بیش از 35 دفتر در سراسر جهان از جمله در پاریس و نیویورک و تورنتو.

“ما شده است بسیار اندیشمندانه در چگونه ما نزدیک از این زمان ما یکی از اولین شرکت ها را به حرکت به یک کار از خانه مدل” توییتر در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به, و ما همچنان به ایمنی از مردم ما و جوامع ،

Buzzfeed همچنین گزارش شده است که توییتر upped آن کمک هزینه برای کار از خانه لوازم به $1,000 برای همه کارکنان.

اعلام شرح زیر است بخشنامه از الفبای Google و Facebook است که کارکنان خود را باید انتظار برای کار از خانه برای بقیه سال. وضوح کمک خواهد کرد که کارکنان را از دیگر برنامه های بلند مدت در مورد جایی که آنها تصمیم به زندگی می کنند و چه تجهیزات دفتری و اداری آنها را انتخاب کنید به خرید برای خانه های خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>