مغلوب ساختن پیشی جستن جاسوسی بالا انتخاب کنید قول او نمی politicise هوش

واشنگتن, مه 6: جمهوری خواه جان Ratcliffe رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به ملت مقام اطلاعاتی بود که هیچ اگر سازگار نیست به عنوان او گفت: نمایندگان مجلس با یک دوجین یا بیشتر بار است که او نمی خواهد اجازه می دهد سیاست به رنگ اطلاعات او به رئیس جمهور.
سناتور درخواست به هر حال به عنوان برگ برنده را اخراج یا وادار کردن حداقل هفت بالا آژانس اطلاعاتی آمریکا از تابستان گذشته تحت الشعاع قرار تگزاس جمهوری را تایید جلسه در روز سه شنبه.
مجبور به حرکت به سمت چپ دفتر مدیر اطلاعات ملی که نظارت بر این کشور 16 جاسوسی سازمان بدون یک مجلس سنا تایید رهبر به ملت چهره COVID-19 گیر تهدیدات ایران و کره شمالی, روسیه, دروغ مبارزات به دخالت در انتخابات آمریکا و افزایش رقابت از چین است.
آشفتگی راکد شده است که گمانه زنی است که رئیس جمهور در تلاش است به جای وفاق ملی در شارژ از کشور دستگاه اطلاعاتی.
سناتور’ سوالات منعکس شده است که شک و تردید: آیا شما ارتباط هوش به ناروا حتی اگر می دانستم رئیس جمهور به شدت به مخالفت با آن ؟ “البته” Ratcliffe پاسخ داد.
حتی اگر آن را شغل خود را در معرض خطر?
“البته.”
Ratcliffe افزود: “هر کسی نظرات آنها چه می خواهید می خواهید به هوش بود و هرگز تحت تاثیر اطلاعاتی که ارائه میکنم. هرگز.”
تغییرات این سوال همچنان ادامه داشت اما Ratcliffe ارائه شده همان جواب: “نه.” “من خواهد بود به طور کامل غیر سیاسی به عنوان مدیر اطلاعات ملی” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال یک غیر سیاسی کار ما به عنوان یک وکیل و “نگه داشته و هر دو طرف از همه چیز که من انجام داد.”
Ratcliffe منتقدان قانع نشده و نگرانی او مدیون به مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها نقطه به نقطه سرسخت خود را دفاع از رئیس جمهور در روسیه تحقیقات و مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و استدلال می کنند که او نمی باید به اندازه کافی هوش و تجربه برای این کار است.
قبل از انتخاب شدن به کنگره در سال 2014 Ratcliffe شد شهردار هیت تگزاس و آمریکا در منطقه شرق تگزاس.
مغلوب ساختن پیشی جستن اولین نامزد Ratcliffe برای این کار نه ماه پیش اما Ratcliffe انصراف پس از شک و تردید در مورد تجربه خود را مطرح شد. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره نامزد او را دوباره در ماه فوریه و شانس خود را در تامین امنیت شغلی بهتر به نظر می رسد اگر چه تایید نیست مطمئن باشید.
او با حمایت دادستان کل سابق John Ashcroft و دیگر جمهوری خواهان از جمله تگزاس در کنگره خواهد هرد سابق مخفی افسر سازمان سیا که گفت Ratcliffe دارای بیش از 15 سال تجربه در برخورد با امنیت ملی مرتبط با مسائل است.
لیبرال متمایل نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی کرد که تهمت نامزد Ratcliffe برای به دست آوردن دست بالا در به طور معمول حزبی شبکه های اطلاعاتی.
سناتور مارک وارنر ویرجینیا از حزب دموکرات است که معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا به طور خاص متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از عدم تمایل به شنیدن هر گونه اطلاعاتی که نمی comport با نمایش خود را. کاخ سفید مورد اختلاف است که آنچه در گذشته است.
“متاسفانه آنچه که ما را دیده اند از رئیس جمهور تا کنون از او آمد به دفتر بی امان و بدون استحقاق سیاسی حمله بر حرفه ای زنان و مردان ما سازمان های اطلاعاتی” وارنر گفت. “دلیل این است که ما در جامعه ایران مستحق این حملات است. و نه آنها در قلب برخی از ‘دولت’ توطئه برای تضعیف ما رهبران سیاسی.”
وارنر ذکر شده مقامات اطلاعاتی که کنار سابق اطلاعات ملی مدیر دن کت و معاون او شکایت Gordon; اقدام سابق مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم اهل Travers و معاون او پیتر هال; سابق اقدام ملی اطلاعات مدیر: یوسف مگوایر و معاون او اندرو هالمن; و مایکل اتکینسون سابق ناظر از جامعه اطلاعاتی که برای اولین بار نشان داد whistleblower شکایت در پاییز گذشته که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.
این ODNI در حال حاضر این است که رهبری یک سرپرست ریچارد Grenell سفیر آمریکا در آلمان که در زمینه ارتباطات است و دیده می شود به عنوان یک وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن.
به عنوان سرپرست و مدیر Grenell ساخته شده است که پرسنل اضافی حرکت می کند و دستور بررسی دفتر مدیر اطلاعات ملی که تهمت منتقدان ترس یک خانه تمیز کردن و چیزی است که یک “اقدام” رسمی نباید اجازه داده شود به انجام.
برخی از اطلاعات حرفه ای مخالفم که Grenell در تلاش است برای پاکسازی ادارات از افراد واجد شرایط گفت که در بسیاری از موارد جایگزین نام برای کسانی که سرنگون شده اند با تجربه ملی و امنیت حرفه ای.
آماندا Schoch و ارتباطات و مدیر در ODNI گفت: Grenell و کارکنان خود را در حال پرداختن به اصلاحات توصیه شده توسط قبلی اطلاعات ملی مدیران. حتی پس وارنر و سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. رئیس کمیته اطلاعات خواسته Grenell در نامه اخیر به مشورت با کمیته قبل از ساخت هر گونه بیشتر پرسنل تغییرات و شاید توقف ساخت آنها در دسترس نباشد تا کسی است که رسما تایید کرد برای این کار.
وارنر ابراز نگرانی کرد که شلبی پیرسون که منجر به یک واحد متمرکز در روسیه و کشورهای دیگر’ دخالت در انتخابات آمریکا ممکن است از کار اخراج شدند. با انتخابات ماه نوامبر فقط ماه دور وارنر خواسته Ratcliffe به وعده به از بین بردن آن واحد و یا سرنگونی رهبران آن است.
“من به هیچ وجه قصد ایجاد تغییرات در این راستا” Ratcliffe گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>