مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که برای نشان دادن ‘استقلال’ از چین; هشدار دائمی یخ بودجه

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که که او را به تجدید نظر در امریکا, عضویت در سازمان ملل متحد در سلامت بدن و “برای همیشه یخ” بودجه به آن را نشان می دهد خود را “استقلال” از چین در 30 روز آینده.
در مارس 14, رئیس جمهور تهمت متوقف امریکا بودجه تا 500 میلیون تومان و سالانه به سازمان بهداشت جهانی در حالی که یک بررسی در حال انجام است به ارزیابی نقش آن در “به شدت mismanaging و پوشش” گسترش مرگبار coronavirus هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان.
در چهار صفحه نامه به کسی که مدیر کل Dr Tedros Adhanom تهمت گفت:”روشن است که تکرار اشتباه توسط شما و سازمان شما در پاسخ به همه گیر شده اند بسیار پر هزینه برای جهان است. تنها راه رو به جلو برای این است که اگر آن را در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین است.”
“دولت من در حال حاضر شروع به بحث با شما در مورد چگونگی اصلاحات در سازمان است. اما عمل مورد نیاز است به سرعت. ما را هم به زباله” او نوشت: در سه صفحه نامه.
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت این نامه در اواخر دوشنبه شب.
“همین دلیل است که این وظیفه من به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده به اطلاع شما است که اگر کسی که مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به این که دائمی و تجدید عضویت ما در سازمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
“من نمی توانم اجازه می دهد تا مالیات دهندگان آمریکایی دلار همچنان به سرمایه گذاری یک سازمان است که در حال حاضر خود را دولت است بنابراین به وضوح در خدمت آمریکا, منافع,” او اضافه شده است.
او در نامه مورخ 18 مه تهمت و اتهام که چه کسی شکست خورده است را به عموم تماس در چین اجازه می دهد تا برای یک تحقیقات مستقل به ریشه های این ویروس با وجود های اخیر تایید شده برای انجام این کار توسط خود کمیته اضطراری.
روز دوشنبه رئیس جمهور چین کنار انتقاد از پنهان کاری و پوشش و گفت: “همه همراه ما عمل کرده با باز بودن و شفافیت و مسئولیت. ما ارائه اطلاعات به چه کسانی و مربوط به کشورهای در یک مد به موقع”.
مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم چین از پوشش در حالی که استرالیا و اتحادیه اروپا را خواستار شفافیت بیشتر در چین COVID-19 تلاش های کنترل از جمله تحقیقات مستقل به ریشه های این ویروس است.
بیش از 300,000 نفر فوت کرده اند با توجه به کروناویروس همه گیر و بیش از 4.8 میلیون نفر آلوده در سراسر جهان است. ما در بدترین آمار کشور با بیش از 90 ، 000 مرگ و میر و بیش از 1.5 میلیون تایید COVID-19 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. (سازمان)

مقاله قبلیCOVID-19: Paswan های مواد غذایی وزارت در Krishi بهون مهر و موم شده

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>