مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات فرمانداران برای باز کردن کلیساها ‘در حال حاضر.’ Newsom می گوید: دستورالعمل های آینده دوشنبه

با چشم انداز از هزاران نفر از کالیفرنیا کلیساها ئی باز در پایان ماه رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استفاده از نامشخص قدرت به آن را حتی سریع تر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom جمعه اعلام کرد که دولت به زودی دستورالعمل به رزومه فرد مذهبی خدمات.

اما Newsom که گفت: دستورالعمل می رسند بعد از روز دوشنبه متوقف کوتاه ارائه یک جدول زمانی خاص برای زمانی که نهادهای مذهبی می تواند شروع جسمی استقبال عبادت دوباره. او گفت که او شده است صحبت کردن با رهبران مذهبی ایالت طی هفته گذشته اعم از megachurches به محله و خانه عبادت.

“این خیلی مهم است که مردمی درک ما عمیقا درک تحسین ایمان خود گذشتگی” Newsom گفت بعد “ما مشتاقانه منتظر بازگشایی کلیساها در شیوه ای امن و مسئول.”

نظرات آمد و حدود یک ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تلقی مکان عبادت را ضروری و تهدید به “نادیده گرفتن” فرمانداران اگر آنها حاضر به کلیساها اجازه می دهد برای باز کردن “در حال حاضر” هر چند این سوال که آیا او دارای اختیارات لازم برای انجام این کار است.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر — برای این آخر هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک عجله مرتب کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

اورنج کانتی توده بازگشت ژوئن 14

در ضمن اسقف نشین از نارنجی اعلام کرد بعد جمعه که توده ها می توانید شروع به در parishes در اسقف نشین شروع یکشنبه, ژوئن 14, که شامل شب زنده داری توده ها در ژوئن 13. اما اسقف کوین Vann تمدید تقدیر excusing کاتولیک از تعهد به حضور توده تا اجتماعات بزرگ تلقی امن دوباره.

کلیساها باید باز کلیساها برای جرم اما با دستورالعمل های دقیق یک وابسته به قلمرو اسقف بیانیه ای گفت:.

“همه گیر شده است بنابراین ما شروع با گام های کوچک,” Vann در بیانیه ای گفت. “متوجه می شوند که عفونت مجدد یک نگرانی است که ما شاهد رخ داده در تگزاس و در جای دیگر من شبان ما برای آماده سازی خود را در کلیساها به اطمینان حاصل شود که این دستورالعمل ها به دنبال آن هستند بدون استثنا.”

در فاز یک اسقف نشین برنامه ای را به گروه های کوچکتر سالم کاتولیک به محدود توده با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. فاز دو را با اجازه بزرگتر از گروه فاز و سه اجازه می دهد کر به بازگشت به کلیسا و گردهمایی های اجتماعی به سر وابسته به قلمرو اسقف مقامات گفت.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس با صدور بیانیه ای گفت که این بسته آن کلیساها “از عشق برای ما آسیب پذیر برادران و خواهران و از سر نگرانی و نه به گسترش این بیماری است.”

جدید دستورالعمل CDC

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر راهنمایی های جدید برای خانه عبادت بعد از ظهر جمعه. هفته پیش CDC حال تهیه یک پیش نویس از بازگشایی دستورالعمل که شامل اقدامات مانند حفظ فاصله بین محله های کشیش نشین محدود کردن اندازه از تجمعات و برگزاری خدمات خارج از منزل و یا در, بزرگ, تهویه مناطق. اما این هدایت شده بود با تاخیر بیش از یک ماه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا رئیس جمهور به طور ناگهانی معکوس دوره و دستور داد که آژانس روز شنبه برای دریافت دستورالعمل خارج است.

در حال حاضر مکان عبادت بالا و پایین کالیفرنیا را تحت فشار قرار دادند در برابر Newsom با برنامه ای به رزومه فرد خدمات شروع مه 31. اجتماعات بزرگ از جمله کلیسای خدمات گنجانده شده در دولت هدایت برای اولین بار دو فاز از بازگشایی.

اما در کالیفرنیا و در سراسر کشور در واکنش به شتاب بازگشایی خدمات مذهبی مخلوط شده است.

“تبعیض شده است که اتفاق می افتد در مقابل کلیساها و خانه عبادت بوده است تکان دهنده” کلی Shackelford رئیس جمهور محافظه کار اول آزادی موسسه در بیانیه ای گفت. “آمریکایی ها در حال رفتن به مراکز خرید و رستوران ها. آنها باید قادر به رفتن به خانه های خود را از عبادت است.”

مشخصات مخلوط در میان رهبران مذهبی

در جنوب کالیفرنیا همه ایمان توافق رهبران است که خدمات خود را مهم و ضروری برای جوامع آنها خدمت می کنند اما متفاوت که آن را به زمانی که و چگونه آنها را نگه دارید در فرد خدمات.

“من خدا را شکر رئیس جمهور تهمت تلقی کلیسا ضروری برای من استدلال می کنند که کلیسا ضروری ترین سازمان در جهان” گفت: Daniel اسقف, کشیش سرب از بیشه جامعه کلیسا در کنار رودخانه است که به طور معمول از 4000 به 5000 نفر برای خدمات آخر هفته.

اما اسقف و کلیسای خود را به رهبری اعلام کرده اند تصمیم خود را به نگه داشتن تمام خدمات آنلاین و به “عجله نمی روند از هنگام ورود دوباره به دانشگاه.”

“فکر می کنم بسیاری از فرماندار تا تجاوز خود را در مرزهای” اسقف گفت: در طول یک خطبه در روز یکشنبه, مارس 17. “من شخصا مخالف با فرماندار صورت طبقه بندی کلیسا به عنوان ضروری است. اما فقط به خاطر اینکه من مخالف این معنا نیست که ما نباید دنبال سفارشات خود.”

چرا که اسقف گفت: او را باور نمی کند ایمان جامعه دینی آزادی در حال نقض شده است. در واقع کلیسا شده اند قادر به ادامه به موعظه آنلاین, عبادت در خانه و جمع آوری در گروه های کوچک آنلاین و در خدمت نیازهای جوامع خود.

بازگشت به ساختمان کلیسا قبل از آن مناسب است به انجام این کار خواهد بود “یک turnoff به بسیاری از unchurched,” اسقف گفت:, و اضافه کرد که او نمیخواهد کلیسای خود را به عنوان داشتن “بی توجه” در طول زمان از یک بیماری همه گیر. اسقف نیز همچنین ارائه یک مرحله ای ورود طرح به صورت جماعت اما روز جمعه گفت که او را در حال حاضر “بیشتر از یک جدول زمانی از هنگام ورود دوباره به کلیسای ما این هفته آینده.”

کشیش جک Hibbs که منجر 14,000 قوی Calvary Chapel چینو هیلز عهد کرده است برای بازگشایی کلیسای خود را در مه 31. Hibbs گفت که او بخشی از یک تیم به نام ایمان ابتکار تیم بود که در یک زوم-نوع جلسه با رئیس جمهور تهمت و دادستان کل ویلیام بر روی پنج شنبه, مارس 21 که در آن هر دو تصریح کرد حقوق از خانه عبادت به جمع آوری و عمل خود ایمان است.

در چین هیلز کلیسا را به دنبال خواهد داشت سخت فیزیکی فاصله دستورالعمل قرار داده و تدابیر دیگر در محل Hibbs گفت.

“ما در حال رفتن به ملاقات و ما در حال رفتن به یک مدل برای کل کشور,” او گفت:.

یعنی کلیساها در دفیانس

برخی دیگر از کلیساها در امپراتوری درون مرزی مانند 412 کلیسا در موریتا شده اند جلسه به صورت حضوری خدمات برای ماه گذشته در سرپیچی از Newsom سفارشات. کشیش ارشد تیم تامپسون گفت: او را باور نمی کرد هر حوزه قضایی در کلیساها.

“آنچه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت (جمعه) در خط با چگونه بسیاری از امریکا فکر می کند” او گفت:. “دولت نمی تواند تصمیم گیری در آن. ما به عنوان رهبران کلیسا نیاز به تصمیم گیری در آن.”

قرار نیست محله های کشیش نشین در ‘معرض خطر’

خاخام Yoshi Zweiback که منجر Stephen عاقلانه معبد در Bel-Air محله لس آنجلس است که در خدمت مورد 1800 خانواده گفت: او را نمی شود راحت داشتن در فرد خدمات در کنیسه تا اپیدیولوژی و مقامات بهداشتی می گویند آن را بی خطر به انجام این کار.

“من کاملا موافقم که یک خانه از عبادت ضروری سرویس,” او گفت:. “اما من مخالفم که آن را باید انجام شود در همان فضای فیزیکی. هر کسی که استدلال می کند برابر است که در این زمان است که به طور بالقوه قرار دادن بسیار parishioners که روح ما عمیقا در مورد مراقبت از در راه آسیب است. که نه تنها چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

یکی از ارزش های اصلی در یهودیت است که ارزش صرفه جویی در زندگی Zweiback گفت.

“به عنوان مهم به عنوان آن را به جمع آوری به عنوان یک جامعه و تا آنجا که من آن را اگر در همان فضا هم به مخاطره می اندازد زندگی دیگران, پاسخ برای من روشن است از ارزش های یهودی دیدگاه,” او گفت:.

در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا محدودیت های اطراف کلیسا به طور بالقوه می تواند اجازه داده می شود برای سهولت در حالی که انواع دیگر تجمعات باقی می ماند ممنوع Newsom گفت: بازگشایی فرایند “تکراری.”

“همه از این خواهد شد شروع به تغییر — در هر نقطه از مرجع خاص و عمومی است که منعکس شده در این پناهگاه در محل” او گفت:. “با این تعریف این است که یک دولت دائم.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>